Samozvaný prostředník?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Eqileus
Nováček
Posts: 8
Joined: 16:02 21. Jun 2010

Samozvaný prostředník?

Post by Eqileus »

Chtěl bych se zeptat jestli hráč efu_redo má nějaké zvláštní výsady, že nám křičí po serveru jak se jaké NPC chová - nebo nám to pro jistotu pošle tellem? A poté tvrdí, že on je jakýmsi prostředníkem a že mu DM nakázali nás o tom zpravit. Ale já sem nikde naforu ani na webu nenašel o takovém prostředníku zmínky, za to sem našel http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-82.htm - tam je že je to vlastně porušení pravidel, aby hráč úmyslně využíval křik...

Moje odpověď jemu byla, že to DM zvládne napsat samo - nebo snad ne? Připadá to ještě někomu divný?
Anurin rullez!
User avatar
Miell
DM adept
Posts: 2581
Joined: 23:26 18. May 2010

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Miell »

Co se mé hry týká nemám s tím problém, vždy to použil v dané situace vhodně a k věci :wink: A DM není všudypřítomné :)
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Tretas »

Ten křik je prostě někdy potřeba - užívané při zamykání bran Isilské pevnosti. Když není DM ve hře tak to prostě jinak nejde. A věř že naše postavy mají právo na to říct strážným aby zamkly brány.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Eqileus
Nováček
Posts: 8
Joined: 16:02 21. Jun 2010

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Eqileus »

Tretas wrote:Ten křik je prostě někdy potřeba - užívané při zamykání bran Isilské pevnosti. Když není DM ve hře tak to prostě jinak nejde. A věř že naše postavy mají právo na to říct strážným aby zamkly brány.
DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo. Takže pravidla sou tam pro srandu králíkům?
Anurin rullez!
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Tretas »

Eqileus wrote:DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=38&t=781 Dodatek číslo 4 když už máš potřebu se ohánět pravidly.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Miell
DM adept
Posts: 2581
Joined: 23:26 18. May 2010

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Miell »

Eqileus wrote:
Tretas wrote:Ten křik je prostě někdy potřeba - užívané při zamykání bran Isilské pevnosti. Když není DM ve hře tak to prostě jinak nejde. A věř že naše postavy mají právo na to říct strážným aby zamkly brány.
DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo. Takže pravidla sou tam pro srandu králíkům?
To že je DM ve hře neznamená, že musí dělat všechno a o to je jasnější, že když se DM neozvalo, že je to špatně a že to mají ostatní ignorovat, což jinak děje.. že to prostě bylo správně použité v dané situaci. A hlavně neznáš všechny dohody mezi DM a hráči.
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Eqileus
Nováček
Posts: 8
Joined: 16:02 21. Jun 2010

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Eqileus »

Miell wrote: ...
Právě neznám - co když si vymejšlí? Ani tu neni pro koho pravidla platěj a pro koho ne...

Jako pokud bude napsaný, že efu_redo je prostředíkem DM a může si křičet o stošest, tak to bude vpořádku.
Anurin rullez!
User avatar
Miell
DM adept
Posts: 2581
Joined: 23:26 18. May 2010

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Miell »

Eqileus wrote:
Miell wrote: ...
Právě neznám - co když si vymejšlí? Ani tu neni pro koho pravidla platěj a pro koho ne...

Jako pokud bude napsaný, že efu_redo je prostředíkem DM a může si křičet o stošest, tak to bude vpořádku.
Když chceš psa bít.. hůl si najdeš *pokrčí rameny*
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Eqileus
Nováček
Posts: 8
Joined: 16:02 21. Jun 2010

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Eqileus »

Tretas wrote:
Eqileus wrote:DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=38&t=781 Dodatek číslo 4 když už máš potřebu se ohánět pravidly.
Heh a co s nim jako?
Anurin rullez!
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Tretas »

Heh a co s nim jako?
Eqileus wrote:DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo. Takže pravidla sou tam pro srandu králíkům?
Tady píšeš že DM ve hře bylo ale za postavu. A v pravidlech je jasně zakázané je otravovat když hrajou za postavy.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Eqileus
Nováček
Posts: 8
Joined: 16:02 21. Jun 2010

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Eqileus »

Tretas wrote:
Heh a co s nim jako?
Eqileus wrote:DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo. Takže pravidla sou tam pro srandu králíkům?
Tady píšeš že DM ve hře bylo ale za postavu. A v pravidlech je jasně zakázané je otravovat když hrajou za postavy.
A já ho snad otravoval? Třeba bylo i jiný, ale to já nemůžu vědět...
Last edited by Eqileus on 10:26 12. Jul 2010, edited 1 time in total.
Anurin rullez!
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Samozvaný prostředník?

Post by Tretas »

Skus nad tím popřemýšlet třeba přijdeš na to co jsem tím myslel. Dál se s tebou hádat nebudu, protože to vypadá že se chceš spíš hádat než vyřešit to kvůli čemu jsi založil ten topic.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
G14
Rytíř
Posts: 540
Joined: 16:24 13. Sep 2008
Location: všudezdejší,momentálně Zákupy!

Re: Samozvaný prostředník?

Post by G14 »

ja treba ignoruju to,co kdo pise do kriku kdyz to neni DM,nikdo jiny tam bez souhlasu DM nema co psat at uz cokoliv a kdokoliv.........kdepak mas vzit tu jistotu,ze to co pise je spravne a kontrolovane atd.?nikde
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Samozvaný prostředník?

Post by de Aers »

Eqileus wrote:Chtěl bych se zeptat jestli hráč efu_redo má nějaké zvláštní výsady, že nám křičí po serveru jak se jaké NPC chová - nebo nám to pro jistotu pošle tellem? A poté tvrdí, že on je jakýmsi prostředníkem a že mu DM nakázali nás o tom zpravit. Ale já sem nikde naforu ani na webu nenašel o takovém prostředníku zmínky, za to sem našel http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-82.htm - tam je že je to vlastně porušení pravidel, aby hráč úmyslně využíval křik...

Moje odpověď jemu byla, že to DM zvládne napsat samo - nebo snad ne? Připadá to ještě někomu divný?
Ulevil sis tim, když si to sem napsal ? :) Píšeš pitomosti... třeba jen závidíš že si taky nemůžeš zakřičet... bůů :oops:
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Samozvaný prostředník?

Post by KaTo »

de Aers wrote:
Eqileus wrote:...
Ulevil sis tim, když si to sem napsal ? :) Píšeš pitomosti... třeba jen závidíš že si taky nemůžeš zakřičet... bůů :oops:
Já to hádám spíš na nějaký osobní problém mezi efu_redo a equileus.
Btw - Efu_redo je jeden z nemnoha(!) hráčů, který se snaží tvořit hru pro ostatní. Přes některé mouchy :lol: (moc pije a málo píše domu :lol: ) si nemyslím, že si shoutem masíruje ego. Btw - to že DM bylo ve hře (a možná ne jedno), tak ten shout (btw - nebyl první) vidělo a kdyby to bylo v nepořádku, určitě by to řešilo. Třeba EXP odměnou :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: za pěknou hru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Locked