Merianra - prohřešky a tresty
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Den:Takze je to jak sem cekal. Chapu, ze DM nemusi nic. DM je preci nejvyssi autorita, ale nebylo by jednodusi napred hrace minimalne jednou upozornit pred strhavanim levelu a podobne? Tobe osobne to neprijde normalni napred nekomu rict, ze dela chybu a co dela spatne, nez zacit banovat?
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
DM musí především dbát na to, aby hráči nedělali prasárny ve hře. Není to žádná zábava, protože jsou z toho akorát flejmy, stížnosti a urážky a je skoro s podivem, že se tomu někdo věnuje.
Tvůj prostest je analogický situaci "ty prašivej poldo, tys mi dal pokutu za to že jedu v protisměru?" a následnému dotazu "nebylo by lepší toho jedoucího v protisměru nejprve upozornit, že jede v protisměru, místo aby dostal pokutu?"
Promiň, požadavek považuji za absurdní.
Každý hraje na svou zodpovědnost.
Řečmi "DM nic nemusí a může všechno" nic nespravíš, jen přiléváš oleje do ohně. Ale možná je to tvým cílem.
Tvůj prostest je analogický situaci "ty prašivej poldo, tys mi dal pokutu za to že jedu v protisměru?" a následnému dotazu "nebylo by lepší toho jedoucího v protisměru nejprve upozornit, že jede v protisměru, místo aby dostal pokutu?"
Promiň, požadavek považuji za absurdní.
Každý hraje na svou zodpovědnost.
Řečmi "DM nic nemusí a může všechno" nic nespravíš, jen přiléváš oleje do ohně. Ale možná je to tvým cílem.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
To je především o trpělivosti každého jedince a opravdu každý má tu laťku nastavenou jinak. Samozřejmě je citlivější přístup, kdy dotyčný dostane napřed varování, pak důtku, důtku s výstrahou a pak až trest.Bluud_Elf wrote:...
Málokdo má ovšem sílu hrát si tu na mateřskou školku. Hráč sám řekl, že věděl, že dělá něco, co se nesmí. Prohřešek je jasně popsán a je napsáno, jaký je za něj trest. Pokud uděláš u jednoho případu vyjímku, rázem se bude řešit, proč jeden dostal od jednoho DM kill, když někdo jiný od druhého DM jen varování.
Navíc sami DM musí hodnotit prohřešky tak, jak jsou popsané, pokud nechtějí dostat sprda od Rejtyho
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Hmm v tom mas pravdu no.kucik wrote:...
Kazdopadne diky za normalni, emocemi nezabarvenou odpoved.
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Podle me ani Dengrrase nemel emocemi zabarvenou odpoved. I kdyz mozna, mozna trosku mel, ale asi tim, ze se ti neco snazil jiz potreti (pocitam-li spravne) vysvetlit. A porad tu samou vec.Bluud_Elf wrote:Hmm v tom mas pravdu no.kucik wrote:...
Kazdopadne diky za normalni, emocemi nezabarvenou odpoved.
Dengrrase rika: Hrac porusil pravidlo, hned nekolikrat (6x) a byl si toho vedom. Takze dostane trest. Zadne napomenuti. Z kazde akce (poruseni pravidel) vychazi nejaka reakce (dostani trestu).
Ps. Jinak Ti dekuji za veci ktere delas pro nas dole, do kterych se tak smele vrhas a opravujes je. Nekoho jako ty jsme tam potrebovali
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Ptas se vazne zbytecne a bejt tebou uz bych do toho nestoural....Kazdy si ma poctive precist pravidla a i kdyz udela chybu ma slusne jednat ...pokud ho oslovi DM stim ze porusil pravidla tak by mel POPROSIT o vysvetleni o porusenem pravidlu a po vysvetleni se nasledne OMLUVIT. Nasledne komentare k pravidlum ze to vidi jinak nebo nesouhlasi muze patricnemu DM zdelit po Tellu pripadne lepsi zpusob po PM na forum a v klidu si o tom pohovorit a ne hodit to na forum a opravdu maltit a kopat kolem sebe....Ano ver ze tohle dobre znam taky sem porusil par pravidel kdyz sem tu zacinal a taky sem mel chut kolem sebe po trestu kopat a mlatit ale neudelal sem to,misto toho sem se slusne optal DM o vysvetleni a taktez se mi ho dostalo takze sem trest prijal s pokorou a omluvou .. pak sem sel a precetl sem si pravidla znovu a znovu dokud sem neobjevil ten nahled DM jaky na to maj oni.Bluud_Elf wrote: Mluvim o varovani za prestupky hry opakovanym oglogem. Jimz by se mozna predeslo cele afere a naslednemu banu.
Osobne tu na forum nevidim ze by se ten hrac omluvil a poprosil o prominuti....ano mozna priznal svoji vinu ale dela jako by to byla normalni vec a to prave neni normalni vec...
PS: DM nemusi nikoho informovat o tom ze mu da DM kill nebo BAN....proc by taky mel ze?Hrac by si me luvedomit sam ze neco udelal spatne a zajistit aby se to neopakovalo a taktez popripadne se omluvit.
To je zaklad slusneho jednani a to nehleda na to jak je vynervovany a nasrany....Taky mi ujedou nervy a tak to raci vypnu na hodinku a du delat neco jineho nebo se vybiju jinde a teprve pak pisu.
Jeste dodam ze vsichni hraci co tu hrajou muzou bejt radi ze tu sou tak vlidna a dobra DM a dokonce napisou proc dotycnemu dali takej a takej trest...verte ze sou servery a hry kde se Dm snikym neserou a davaj ban na tvrdo pri poruseni pravidel bez nakeho vysvetleni.
Myslete si treba ze sem ritolezec je mi to fuk.Dm sami vi ze mnohokrat snima nesouhlasim a casto sem nakrknutej na ne a na Q co delaj a jen doufam ze to neberou vazne protoze kdyz se nedari tak sem prsote takovej ale ve skitecnosti sem rad za to vse co delaj vcetne tech Q i kdyz to tak nevypada:)
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
- Quin_Fryar
- Nováček
- Posts: 31
- Joined: 23:04 09. Jun 2010
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Tak to byste laskavě mohli ty pravidla někde sepsat. Pokud už hodláte prosazovat způsob totalitního trestání jako píše DG, bylo by dobré sepsat úplně vše za co postava může dostat trest.DenGrasse wrote:Chápu, ale opět to samé. DM není povinen zjišťovat, jestli hráč zná nebo nezná pravidla. Hráč je má povinnost znát a hrát podle nich. Popravdě, chápu, že žádného DM nenapadne, když někdo provozuje tu samou chybu opakovaně a zjevně ji zneužívá, že by si nebyl vědom svého počínání.
Např. Já se před nedávnem dozvěděl že nemůžu ve městě summonovat a nic takového jsem v pravidlech nenašel.
Re: Merianra - prohřešky a tresty
Všechna pravidla která jsem jmenoval jsou sepsána (což jsi mohl poznat z toho že jsem je citoval).
Nevím jestli si nedokážeš přečíst fórum nebo to děláš schválně.
speciálně pro obzvláště nechápavé.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=2854
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=38&t=785
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=38&t=781
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=1384
Nevím jestli si nedokážeš přečíst fórum nebo to děláš schválně.
speciálně pro obzvláště nechápavé.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=2854
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=38&t=785
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=38&t=781
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=1384
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- Quin_Fryar
- Nováček
- Posts: 31
- Joined: 23:04 09. Jun 2010
Re: Merianra - prohřešky a tresty
Děkuji, ted to ještě někam vystavit aby to každý viděl.
- Quin_Fryar
- Nováček
- Posts: 31
- Joined: 23:04 09. Jun 2010
Re: Merianra - prohřešky a tresty
Hmm tak jsem věděl jen o tom prvním odkazu, v tom druhém se mi fakt 10 stránek procházet nechce a ty další odkazy vidím prvně. Myslel jsem že hlavní pravidla jsou ty na stránkách...
Re: Merianra - prohřešky a tresty
Mas to snad na Forum v sekci informace a propo pravidla sou i na WEbu thalie...myslim ze je to dost ocividne vystavene a je kazdeho hrace povinost si najit pravidla na webu a i precist info na Forum ....Dokonce si mysli mze je to psano v pravidlech na webu thalie ze kazdy je povinen se kouknout na forum a precist si zakladni informace v odeleni informace!!!!
Ososbne povazuju to cos tu ted napsal za provokaci...Pokud jsi tak linej probrouzdat forum pak teda nevim nevim....
Jde o to ze ty pravidla se pridavaji postupne ...DM a Admini sou jen lidi a nemuzou vychytat vsecko najednou ale museji to postupne pridavat a pridelavat pravidla....vzdy se najde nekdo kdo objevi neco noveho co se da zneuzit....nakonec by na tech strankach nebylo nic nez jen pravidla.
Ososbne povazuju to cos tu ted napsal za provokaci...Pokud jsi tak linej probrouzdat forum pak teda nevim nevim....
Jde o to ze ty pravidla se pridavaji postupne ...DM a Admini sou jen lidi a nemuzou vychytat vsecko najednou ale museji to postupne pridavat a pridelavat pravidla....vzdy se najde nekdo kdo objevi neco noveho co se da zneuzit....nakonec by na tech strankach nebylo nic nez jen pravidla.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
- Quin_Fryar
- Nováček
- Posts: 31
- Joined: 23:04 09. Jun 2010
Re: Merianra - prohřešky a tresty
No jasně ale.
Ale jako nováček prostě nemám tucha co všecko přečíst.
Jako topic pravidla bych si asi přečetl.
Topic Varování nejspíš ne, jako jestli bych ho rozklikl tak bych ho asi dočetl ale jinak asi by mě nenapadlo že to souvisí s pravidly.
Akorát nevím proč bych měl číst soupis novinek... a ještě těch 10 stran, mě vůbec nezajímá co se kdy přidalo.
Ale jako nováček prostě nemám tucha co všecko přečíst.
Jako topic pravidla bych si asi přečetl.
Topic Varování nejspíš ne, jako jestli bych ho rozklikl tak bych ho asi dočetl ale jinak asi by mě nenapadlo že to souvisí s pravidly.
Akorát nevím proč bych měl číst soupis novinek... a ještě těch 10 stran, mě vůbec nezajímá co se kdy přidalo.
Re: Merianra - prohřešky a tresty
V sekci Informace sou ty nejdulezitejsi info pro hru...at uz se topic jmenuje jakkoliv melo by byt hlavni si je precist vsechny...popripadne vetsinu...a zrovna u topicu VAROVANI bych se pozastavil uz jen z toho nazvu....Quin_Fryar wrote:No jasně ale.
Ale jako nováček prostě nemám tucha co všecko přečíst.
Jako topic pravidla bych si asi přečetl.
Topic Varování nejspíš ne, jako jestli bych ho rozklikl tak bych ho asi dočetl ale jinak asi by mě nenapadlo že to souvisí s pravidly.
Akorát nevím proč bych měl číst soupis novinek... a ještě těch 10 stran, mě vůbec nezajímá co se kdy přidalo.
Urcite stoji z tech nazvu si precist ..Upozorneni,Varovani,pravidla,seznam castych prohresku a popripadne seznam trestu aby sis udelal obrazek za co muzes dostat trest a jak bys pripadne mhl dopadnout....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Merianra - prohřešky a tresty
děláte si srandu? "to se mám namáhat a hledat pravidla?" já než sem začal hrát tak sem si celej web prostudoval.. teda až na věci jako novniky, příběhy apod.. ale realie i pravidla sem pročetl aby nedopadl, jako náš kamrád tady
věci se sice za tu dobu změnili, ale dle mého přibylo jen pár pravidel a některé realie se lépe sepsali.. jinak je to stejný text
věci se sice za tu dobu změnili, ale dle mého přibylo jen pár pravidel a některé realie se lépe sepsali.. jinak je to stejný text
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Merianra - prohřešky a tresty
Na mne se nekoukej ja to mam prectene (Mozna i secteneKrata wrote:děláte si srandu? "to se mám namáhat a hledat pravidla?" já než sem začal hrát tak sem si celej web prostudoval.. teda až na věci jako novniky, příběhy apod.. ale realie i pravidla sem pročetl aby nedopadl, jako náš kamrád tady
věci se sice za tu dobu změnili, ale dle mého přibylo jen pár pravidel a některé realie se lépe sepsali.. jinak je to stejný text
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.