Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by wsweetjane »

Musím se zeptat, jako elfka s těžkou zbrojí sem zkoušela upravit vzhled zbroje tak, aby vypadala skutečně jako zbroj - z několika (5-6?) možných hrudníků sou všechny tragické...Nabízí se argument že zbroj chrání - nikoliv vypadá dobře...Ale dva z těch hrudníků pro těžké zbroje sou korzety, kdy má elfka odhalenou celou horní část hrudníku (skýtá rozsáhlý výhled na ňadra) - navíc ani nevypadají jako kovové, ale kožené...

Nešlo by několik hrudníků ze středních zbrojí přesunout jako vzhled do těžkých? Přijde mi že vypadají u zbroje věrněji a monohem lépe než ty které tam sou teď...

:roll:
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by jachyra »

Tak to si sa zle pozerala na tie zbroje ;) lebo na plné pláty sú tam krásne výzory. Napríklad plný hrudný plát, ten je unikátny a super.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by kucik »

Konkrétní AC jednotlivých modelů jsou částečně dána historicky (je problém najednou na všem proházet AC) a u nových vzhledů je rozděloval photter a myslim že tak smysluplně, jak to jen šlo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by KaTo »

Netvrdím, že se nepřekoukla, ale u některých modelů je "fatální" rozdíl, zda si je zkouší elfka nebo člověčice. Prostě některé modely jednak nejsou stejné u různých ras a mnohdy dokonce jdou použít jen pro jednu rasu, druhé se třeba vůbec nezobrazí.
Last edited by KaTo on 13:46 15. Jul 2010, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by kucik »

Zpravidla jsou si modely u ras aspoň hodně podobné. Že je určitý model jen pro některou rasu je ale časté.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by venomeq »

Vsak nevidim problem ve vyhledu na nadra.) Kdyz si vemu fantasy tak ve vetsine zeny bojovnice spis davaji na odiv sve telo zahalene jen kouskami zbroje nez zakute plne do zeleza jako rytiri.

Je to problem no u zen hlavne a u ras ktere nejsou Lidske.....popripadne si to zkus jeste vyzkosuet v tool setu zda tam neni neco co by sedelo....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by de Aers »

venomeq wrote:Vsak nevidim problem ve vyhledu na nadra.) Kdyz si vemu fantasy tak ve vetsine zeny bojovnice spis davaji na odiv sve telo zahalene jen kouskami zbroje nez zakute plne do zeleza jako rytiri.

Je to problem no u zen hlavne a u ras ktere nejsou Lidske.....popripadne si to zkus jeste vyzkosuet v tool setu zda tam neni neco co by sedelo....
Holt lidi mají hrát jen za tu jednu správnou rasu :D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by wsweetjane »

No když už je v nabídce u těžkých zbrojí ten kožený korzet ze kterého by při běhu vše tak nějak "vypadlo" může tam být v podstatě cokoliv...Proč není pro elfku jeden hrudník těžké zbroje ve kterém by nevypadala jako nateklá odula, nebo prostitutka? :shock: :shock: Prosím prosím rozšířit výběr.... :oops: :oops: :oops: :oops:
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by wsweetjane »

Tedy nemyslela sem to nějak příliš cudně - chápu i ten argument že ve fantasy světech chodí ženy spoře oděné...Taky na Sally ráda oblíknu výstřih...ale ten korzet u těžké zbroje je vážně děs...:( Kdyby tam bylo něco jko obyčejný hrudník s výstřihem...Provovkativní ale decentní... :idea: :idea: :idea: :idea: :roll:
Finmall
Nováček
Posts: 3
Joined: 14:22 22. Feb 2010

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by Finmall »

venomeq wrote:Vsak nevidim problem ve vyhledu na nadra.) Kdyz si vemu fantasy tak ve vetsine zeny bojovnice spis davaji na odiv sve telo zahalene jen kouskami zbroje nez zakute plne do zeleza jako rytiri.
To bude dane hlavne tim, kdo predevsim takove fantasy sleduje / pise..
Kazdopadne mit telo zahalene jen kousky zbroje je neco uplne jineho nez mit oblecenou plnou platovou zbroj, protoze plna platova zbroj rozhodne neni jen par kousku zbroje .. ;)
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by wsweetjane »

Finmall wrote:
venomeq wrote:Vsak nevidim problem ve vyhledu na nadra.) Kdyz si vemu fantasy tak ve vetsine zeny bojovnice spis davaji na odiv sve telo zahalene jen kouskami zbroje nez zakute plne do zeleza jako rytiri.
To bude dane hlavne tim, kdo predevsim takove fantasy sleduje / pise..
Kazdopadne mit telo zahalene jen kousky zbroje je neco uplne jineho nez mit oblecenou plnou platovou zbroj, protoze plna platova zbroj rozhodne neni jen par kousku zbroje .. ;)
____________________________________________________________

Je tam ten hrudní korzet - což mi u zbroje příjde úplně hloupé -mít odhalenou celou horní část těla...A nedá se to nějak rozumně zahalit ani nárameníky a pod. zkoušela sem...Klidně výstřih ale ne polonahá! :D Když u toho mám odhalená stehna vypadám jak ve spodním prádleX-D
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by Luelle »

jo z těch zbrojí taky občas nemůžu :D

a taky nemůžu z toho, když si někdo dá fullplate a dá tomu vzhled svatebních šatů....
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by -RoF- »

Luelle wrote:jo z těch zbrojí taky občas nemůžu :D

a taky nemůžu z toho, když si někdo dá fullplate a dá tomu vzhled svatebních šatů....
Sme ve fantasy víš? :wink:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by Luelle »

tohle není argument pro všechno rofe....
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by maku »

Fantasy je, když ženská s křídlama chodí po světě a vojede co se hýbe. Nikoliv, když fullplate vypadá jako šaty.
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
Locked