Prvotní dojem :)
Re: Prvotní dojem :)
Vsechny upravy delame podle nasich vlastnich zkusenosti a nejlepsiho svedomi. Jestli nekdo rika, ze mag je slabej, tak ho leda tak neumi hrat. Hral jsem maga i valecnika a mag je neporovnatelne lepsi. A presne zahrajte si maga a uvidite, kam muzete jit s bojovnikem a kam s magem - tam, kde si bojovnik ani neprdne...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prvotní dojem :)
ja mam opacny nazor tam kde bojovnik projde tam ma mag velky problemy
nemluvim o epickem lvl ale o zacatku ne o extremu ja se nedostala se zaklinackou dal nez na 15 lvl a se svou bojovnici na 13 a bojovnice jasne vedla 
// netvrdim ze mag je nakej chudak ale vadi mi ze tu kazdej keca jak je mag silnej
// netvrdim ze mag je nakej chudak ale vadi mi ze tu kazdej keca jak je mag silnej
Last edited by jitka on 21:01 07. Jan 2008, edited 1 time in total.
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Prvotní dojem :)
Navic s novym xp systemem je na Vas, jestli budete zabijet a nebo ne. Takze i chudinky slaboucci magove mohou postoupit na dalsi level. 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prvotní dojem :)
Ze zacatku to mam SAMOTNY mag urcite tezci nez valecnik ale s postupy se mu vyrovnava, az valecnika preroste.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prvotní dojem :)
Ale ono se to tu uz nejakej patek neresi, ze jsou prskavky nechutne silny. Za posledni mesic je to tu nadhozeno asi prvne.jitka wrote:Tak se pripojim se svou troskou do mlyna i jaomezovani magie a jak jsou ty hnusny prskavky nechutne silny
to je jediny co se tu probira stale dokola a kecaj otom lidi co maga nikdy poradne nehrali nebo co tady na servru thalie poradne nikdy nehrali
udelat bojovnika je lehke jak facka bojovnik je tank toho zvladne i nemyslici tvor ale hrat maga to uz chce premyslet
nejdriv si toho maga zahrajte a uvidite kam muzete jit s bojovnikem a kam si dovolite jit s magem na stejnem lvl a potom tu tlachejte
![]()
diky
Necekane mi to prave nerikaj jen lidi co maga nikdy nehrali, ale i lidi, kteri hrajou prevazne magy.
Ano, to mas pravdu, ale muj soukromej nazor je, ze maga prave ma hrat hrac, ktery je schopny premyslet. Za tim si docela stojim. Uz jsem videl az moc magu, kteri rozhodne nebyli slabi a jejichz hraci meli problem dat dohromady smysluplnou vetu. Ver mi, ze to neni hezky pohled, neb postava ma sice v char. sheetu napsano int 22 (placam) ala hrac ji neuhraje.jitka wrote:... udelat bojovnika je lehke jak facka bojovnik je tank toho zvladne i nemyslici tvor ale hrat maga to uz chce premyslet![]()
V tomhle proste davam prednost kvalite nad kvantitou.
Priznam se, ze nehraju magy. Nehraju je mimo jine proto, protoze jich byva vsude precpano. Proto vychazim jen z toho co vidim jako pozorovatal a z toho co rikaji hraci magu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Prvotní dojem :)
Dovolim si s vama nesouhlasit s tim, ze bojovnika udela kazda lama. Je rozhodne lehci nez magicke povolani, ale kdo napise ze DOBREHO bojovnika udela kazdej do toho asi taky moc nevidi
Neni bojovnik jako bojovnik a v RP svete to vynikne jeste vic nez v arenach.
To same ale o vsech povolanich
Neni bojovnik jako bojovnik a v RP svete to vynikne jeste vic nez v arenach.
To same ale o vsech povolanich
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Prvotní dojem :)
Tu se furt všichni hádají o síle mágů atd
....ja kdybych si vyrobil mága tak bych mu třeba jako kouzla dal nějake kterýma by mohl bavit děcka u ivor a tak
...prostě takeho šmajdalfa...nevim jestli tady dokaže mag vyčarovat ohňostroj...ale vim že kdesik na inem servru to bylo myslim možne a neni to zas tak špatna věc...když si třeba jde takovy straý zarostlý stařík a obyvatelům vesniček předvání nějaké zábavné kouzla atd...
. jo a musim teda hodně pochvalit zavedeni toho noveho xp systemu... konečně aji takovi ti co furt expi budou moct misto kuchani potvor posedět někde u ohynku a kecat 
Peace & Love
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Re: Prvotní dojem :)
Hraju bojovníka od doby co vyšlo nwn.Ano každej dokáže udělat bojovníka,ale hrát za něj dobře to každej neumí!!Hraju standartně bojovníka na obouruční zbraň(nevýhoda AC).Tak využívám featy co mám(utok z obrany,atd.).Jsem rád,že tu upravili obouruční zbraně,ale i tak to nebude sranda hrát.
Kdo je lepší mág nebo bojovník?
Pokud jdou oba dva spolu tak se tenhle problem řešit nemusí
Kdo je lepší mág nebo bojovník?
Pokud jdou oba dva spolu tak se tenhle problem řešit nemusí
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Prvotní dojem :)
Zdravim.
Ja osobne si najprv pockam na system expenia maga.
Mag je niciaci stroj, ano to je. Ale hranie zan bolo strasne. Snad to hranie napravy ten novy slubeny system expenia.
Theo
Ja osobne si najprv pockam na system expenia maga.
Mag je niciaci stroj, ano to je. Ale hranie zan bolo strasne. Snad to hranie napravy ten novy slubeny system expenia.
Theo
Ora et Labora
Re: Prvotní dojem :)
Možná je spousta hráču zmlsaná z jiných serverů,kde je mág hratelnej od prvního lvl(přítelíček).Tohle není server jen o expení!
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Prvotní dojem :)
Add Maso : tak to ale nejni mag ale kouzelnik
Add Theo : strasne se hraje tem co za maga neumej hrat ale nechavat silu maga jen kvuli nim je dost nefer vuci jinym povolanim a zadna vyzva pro ty co uz hrat za nej dovedou a prijde jim to moc lechke.
Add Theo : strasne se hraje tem co za maga neumej hrat ale nechavat silu maga jen kvuli nim je dost nefer vuci jinym povolanim a zadna vyzva pro ty co uz hrat za nej dovedou a prijde jim to moc lechke.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Prvotní dojem :)
Plne suhlasim. Len tu nikdy neslo o silu maga, ale o jeho hratelnost.Sorrow wrote:Add Theo : strasne se hraje tem co za maga neumej hrat ale nechavat silu maga jen kvuli nim je dost nefer vuci jinym povolanim a zadna vyzva pro ty co uz hrat za nej dovedou a prijde jim to moc lechke.
Theo
Ora et Labora
Re: Prvotní dojem :)
asi ste krapet utekli od tematu, nezda se?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Prvotní dojem :)
Nakonec nemyslite, ze je trochu brzo resit jestli mag je, nebo neni presilanej, kdyz v novem modulu nikdo jeste ani nezalozil postavu?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.