Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
Samozřejmě že i fullplate může vypadat jako šaty, umožnuje to mechanika? Umožnuje. Umožnuje to měnění šatů? Umožnuje.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
to je tak,když se tvůrce spoléhá na zdravý rozum
a pak musí za chodu tyhle věci řešit,protože tohle by ho opravdu nenapadlo
změna šatů už to dlouho povolovat nebude
a pak musí za chodu tyhle věci řešit,protože tohle by ho opravdu nenapadlo
změna šatů už to dlouho povolovat nebude
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
hm, osobně zastávám ať zbroj vypadá jako zbroj a šaty jako šaty.
Bikiny totiž asi těžko mají základní AC 8.
Pokud bych mermomoci chtěl ať mé postavě jdou pěkně vidět prsa, tak alespoň oplechovat zbytek těla (něco jako v singlu Ariabeth)
Jen názor, kdož jsi bez miny, hoď kamenem...
Bikiny totiž asi těžko mají základní AC 8.
Pokud bych mermomoci chtěl ať mé postavě jdou pěkně vidět prsa, tak alespoň oplechovat zbytek těla (něco jako v singlu Ariabeth)
Jen názor, kdož jsi bez miny, hoď kamenem...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
jsem take pro, aby zbroje (vzlast tezke) vypadaly jako zbroje a ne jako saty...nemusi se zrovna jednat o renesancni fullplat, ale jiste ocividne prvky kovove zbroje by to melo nyst....
Obuki - ten vod Škopku
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
____________________________________________________________maku wrote:Fantasy je, když ženská s křídlama chodí po světě a vojede co se hýbe. Nikoliv, když fullplate vypadá jako šaty.
Mě přece nešlo o to že by měla zbroj vypadat jako šaty - i když v prvím dějství NWN má na obrázcích Aribeth opravdu zbroj se suknicí - s šaty...
Navíc do jisté míry je tu i varianta toho že se pod šaty může schovat...
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu
Spíš si myslím že je nelogické že u střední zbroje jsou pěkné hrudníky -štíhlé s výstřihem bez, to bych nechala koňovi....A je jich tam dost - kovových a u těžké zbroje jsou samé hnusné, tlusté a dva které sou holé ?kožené?...Ale je asi pravda že budu mít raději ten obnažený hrudník než ty klasické hrůzy co sou tam na výběr
