Prvotní dojem :)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by OneHeart »

to omezení zbraní a zbrojí na sílu je imho trochu nadsazený, vyžadovaná síla 18 pro obouručák nebo fullplát je moc. Ale to je vedlejší, já vycházim z toho že průměrnej člověk má staty 10-11...
A k těm mágům:
Omezit nechutně přesílená kouzla (biby's company, issac's company, útočný štíty,cejch a podobně ..) je určitě dobrý a jsem jedině pro (a to je mág moje ''kořenový'' povolání). Vůůůbec nejlepší by bylo přidat nová kouzla, typu třeba vyvolej předmět, nějaký typ teleportu, a a hafo RP blbinek se dá vymyslet (viz Eq).
Pak by se z mága mohl stát Mág a ne fajtr s trochu jiným stylem boje
Vaillardo Vran:
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Prvotní dojem :)

Post by RES »

Sarfa safra tady to zase vre.Jeden tvrdi toto druhy tamto ale co ktomu dodat.Ten kdo maga chce hrat ho hrat bude a pro ty nezasvecene tak se vas pokusim zasvetit do taju magu.ANO opakuju ANO mag je silenej tank taky ma ve svete fantasy sve vedouci postaveni tak i v RP svete jako je Thalie tak je na kazdem co chce hrat.Taky nemam rad omezovani ale presto maga pojedu pac ho mam rad.Ted ktomu jak to mag zvlada na zacatku s 4 HP za level je to sracka a nemuze se rovnat valecnikum ale na levelech 15 zas valecnik prestava magum stihat.Horsi je ze sila magu je v kouzlech a dovednostech a znalostech hrace co ho hraje.Brecet ze valecnik je slabouckej je taky pekna BLBOST opet jen zalezi na hraci co zna.Kdyz si valecnik neskudli prachy v bankach a jde nakoupi si lektvary tak si taky skoro zajde kam chce jako mag.Jenze mag jak se opakuju je silnej kouzlama a kazde omezeni kouzla ho oslabuje tak i skraceni ochran a to ze kouzla zranujou nejen sesilatele ale i pratele v parte a tak musi hrac znat jak maga hrat a nebrecet kdyz je Lama :lol: jen pro predstavu tem co tvrdi ze je mag mega silak tak ted tomu tak zase neni je to dost srovnane mag na 12L muze meditovat za 35 min a to ho oslabuje dost.Dky makacum na Thalce co nedelaj upravu jak chtej ale proto ze znaji ono povolani a vedi co a jak je treba upravovat. :wink:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Daanri »

No panove ako hrac maga co zalozil Stribrny kruh, dlho vcelu dobre fungujucu gildu magov sa k tomu musim vyjadrit.

Mal som niekolko magov na Thalii a nikdy, podotyka nikdy som s nim nemal problemy sa dostat kam som len chcel a ked som zomrel tak len kvoli svojej hluposti alebo chybe. (napr. ze som nedal pozor a v neviditelnosti som sa priblizil k prisere a dostal critical). Pokial som vedel kam idem a co ma tam caka (co nebol problem zistit predtym s pritelickom), dokazal som sa velmi dobre pripravit a porazit takmer vsetko, a ked to vyzeralo velmi zle nikto nezdrha lepsie ako mag. Jediny koho som vnimal trochu silnejsieho bol zaklinac, ten je premna jedno velke delostrelectvo pokial ma vybrate spravne kuzla.

Mag je slaby, alebo tazsie hratelny po taky 8lvl, pokial hra sam, ale potom uz len ziskava na sile a predci vacsinu ostatnych povolani. Bojovnik je zas lahko hratelny zo zaciatku, ale potom daleko zaostava za "dobrym" magom. I ked aj bojovnik pokial sa dokaze dostat k magovi a dat mu srazeni, tak ho moze rozsekat na cucky, ale ktory dobry mag si pripusti bojovnika na dosah?

Pokial povazujete za hranie maga to, ze sa postavite bez akejkolvek ochrany pred hordu priser a hodite na nich jeden fireball a cakate, ze ich to sejme a potom sa cudujete ze vas ta horda priser zabila, tak sorry ale maga hrat neviete. To je vsetko co k tomu poviem.

Takze bohuzial panove a damy, nemozem suhlasit vo vasom popise "nehratelneho" maga po akejkolvek stranke.

edit: este co sa tyka nakych novych RP kuziel tak s tym mozem len a len suhlasit
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Prvotní dojem :)

Post by Sorrow »

Kiri wrote:asi ste krapet utekli od tematu, nezda se?
Ach jo, zkus si precist sve prispevky na zacatku tohohle topicu...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Kiri »

vre pekne, jen bych chtel dodat, ze jsem si puvodne myslel, ze hry by se meli hrat z poteseni a z moznosti stat se na chvili nekym jinym nekde jinde (viz nwn), a tvrdit, ze carodeje muze hrat pouze integigentni clovek no teda ROFL a doporuceni je hraj tupce....to by se taky dalo rict ukaz jakou mas silu abych moh hrat pulorka :D:D:D:D:D...no nic, raci to odlozme, co? :lol:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Kiri »

Sorrow wrote:
Kiri wrote:asi ste krapet utekli od tematu, nezda se?
Ach jo, zkus si precist sve prispevky na zacatku tohohle topicu...

jen sem si rek svoje jako dycky....rozpitvavat to zacal nekdo jinej...

to Daanri: thx uz sem an to malem zapomenul :D:D:D:D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Rejty »

Kdybyste radsi sepsali pribeh vasi postavy. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Prvotní dojem :)

Post by Sorrow »

Jenze ten spravnej adros je od prvniho levelu :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Kiri »

Rejty wrote:Kdybyste radsi sepsali pribeh vasi postavy. :mrgreen:
slovo boha ;-) :idea:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Prvotní dojem :)

Post by RES »

joo a kdys ho naposled hral ? :lol:
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by igor »

Hele Kiri, vzpomeň na dobu kdy sis tu skoro jen "nahrabával" počet příspěvků :lol:
Tak buď kolegiální a nehas mi mnou založenej flame :twisted:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Lord_Berserk »

Rejty wrote:Kdybyste radsi sepsali pribeh vasi postavy. :mrgreen:
HEHEEE ja uz ho mam hec hec... du se taky hadat :D
Podle me je 18 sila na fullplate brneni uplne idealni... :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Kiri »

igor wrote:Hele Kiri, vzpomeň na dobu kdy sis tu skoro jen "nahrabával" počet příspěvků :lol:
Tak buď kolegiální a nehas mi mnou založenej flame :twisted:
pika pika, pika piak, piakcuuuu... ok kamo, the end, finish
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Prvotní dojem :)

Post by RES »

Konecne slovo spravneho barbara a doufam ze si vemes tu obourucni sekeru i na srazek Thalie jiste se brzy neco pude podnikat :wink:
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Prvotní dojem :)

Post by Sorrow »

18 silu a neni to na 50kg platovky malo? :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Locked