Krata wrote:fakt si myslíže že když začnete kopat tak vás odbanujem? Tým nedělá něco jenom z doměnky, ale určitě z dobrýho důvou.. kdyby jste místo plyvání radši žádali slušně vysvětlení, zda nejde o nedorozumění nebo rovnou vysolili omluvu, hned by se o tom dalo jendat.. takhle pochybuju že se jenom o zkrácení banu bude vůbec přemýšlet
Omluva a snížení trestu by přicházelo v úvahu, pokud by přiznávali, že jsou vinní, ale omlouvali by se okolnostmi, předchozí bezproblémovostí, tvrdostí trestu, tím jak tu hrají dlouho a podobně...
Oni ale tvrdí, že jsou nevinní. V tom případě tam omluva imho nemá moc co dělat.
Buď jsou nevinní a v tom případě je zrušení trestu a omluva spíše na straně DM týmu, který se zmýlil.
A nebo sprostě lžou a v tom případě je i ten rok málo, protože podkopávají důvěru v DM tým u ostatních hráčů jen kvůli svému případnému prospěchu.
Tak jako tak, ten vynesený trest je dost tvrdý a závažný, takže doufám, že i důkazy pro to odsouzení byly neprůstřelné...
A mimochodem.. IMHO je úplně jedno, zda dotyční hráči teď budou na fóru kopat nebo to budou řešit čistě po PM nebo cokoli jiného.
Co je důležité je...
Byli odsouzeni právem? Skutečně porušili pravidla Thalie, za které jsou odsouzeni?
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru