Sekeru si neberu je malo skladnaRES wrote:Konecne slovo spravneho barbara a doufam ze si vemes tu obourucni sekeru i na srazek Thalie jiste se brzy neco pude podnikat
Prvotní dojem :)
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Prvotní dojem :)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Prvotní dojem :)
Aj tak je to jedno. Mam dojem, ze tohle je server starych hracu znalych presne systemu nwn (prosim nemylit z RPG hracmi), "ty co uz hrat za nej dovedou a prijde jim to moc lechke"
Kazdopadne verim, ze najdete ako vzdy dieru (SD, system craftim-casove expim) atd. a zazijem co mi raz ukazal jeden hrac o nekolik levelov vejs : "Dovolujes si neco skrcku? // vzdy sem si chtel tohle skusit lol ".
Skoda ze ste zabudli ake "lamy" ste boli, ked ste sa nwn system ucili.
Ja som sa nwn system naucil hrat tu, na Thalii. Tak vazte, ake zmeny urobite pre "lamy" co sa chcu tiez zahrat.
Theo
Kazdopadne verim, ze najdete ako vzdy dieru (SD, system craftim-casove expim) atd. a zazijem co mi raz ukazal jeden hrac o nekolik levelov vejs : "Dovolujes si neco skrcku? // vzdy sem si chtel tohle skusit lol ".
Skoda ze ste zabudli ake "lamy" ste boli, ked ste sa nwn system ucili.
Ja som sa nwn system naucil hrat tu, na Thalii. Tak vazte, ake zmeny urobite pre "lamy" co sa chcu tiez zahrat.
Theo
Ora et Labora
Re: Prvotní dojem :)
Tak nebrec !!! Kdyz chces hrat tak ho hraj a nauc se hrat i s omezenim 
Re: Prvotní dojem :)
Nebrecim, maga uz nehram. Nejdu proti vode 
Jen lituji tych co to skusi, teda.. este musim pockat ci se neco na Thalii zmeni. A verim a dufam ze ano.
Theo
Jen lituji tych co to skusi, teda.. este musim pockat ci se neco na Thalii zmeni. A verim a dufam ze ano.
Theo
Ora et Labora
Re: Prvotní dojem :)
Jo pravda, budu muset hrat sam sebe ve fantasi svete, protoze mam nizsi inteligenci, sila taky nic moc, moudrost - tak chabej prumer, odolnost jakstaks, mozna tou obratnosti bych neco udelal kdybych cvicil. ... zlodej ideal
snad to zmaknu 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Prvotní dojem :)
naučenej z autodílny jo?Kiri wrote: ... zlodej idealsnad to zmaknu
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Prvotní dojem :)
pssssst voe!!!!igor wrote:naučenej z autodílny jo?Kiri wrote: ... zlodej idealsnad to zmaknu
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Prvotní dojem :)
no tak to jsem v pytli
ja chtela hrat klerika SAFRA ale moje vira je jak bych to rekla slusne ? jo uz vim na bodu mrazu
tak nevim co budu hrat ale diky svim schopnostem mi bude sedet bozena v ivory stara nahluchla blazniva babka
:D:D:D:D
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Prvotní dojem :)
No doufam že Božka bude 3x po smrtijitka wrote:...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Prvotní dojem :)
a ja kdyz uz tak budu minimalne trikrat horsi
bozka byla andel sam oproti me 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Prvotní dojem :)
Omezování magie jak to tady nekdo nastinil, byť ze srandy, (zrusit magiijitka wrote:Tak se pripojim se svou troskou do mlyna i jaomezovani magie a jak jsou ty hnusny prskavky nechutne silny
to je jediny co se tu probira stale dokola a kecaj otom lidi co maga nikdy poradne nehrali nebo co tady na servru thalie poradne nikdy nehrali
udelat bojovnika je lehke jak facka bojovnik je tank toho zvladne i nemyslici tvor ale hrat maga to uz chce premyslet
nejdriv si toho maga zahrajte a uvidite kam muzete jit s bojovnikem a kam si dovolite jit s magem na stejnem lvl a potom tu tlachejte
![]()
diky
Re: Prvotní dojem :)
sry, ale na tom neco je... Pokud mág má vysokou inteligenci (jako že má a pokud ne tak je to fakt blbecKiri wrote:vre pekne, jen bych chtel dodat, ze jsem si puvodne myslel, ze hry by se meli hrat z poteseni a z moznosti stat se na chvili nekym jinym nekde jinde (viz nwn), a tvrdit, ze carodeje muze hrat pouze integigentni clovek no teda ROFL a doporuceni je hraj tupce....to by se taky dalo rict ukaz jakou mas silu abych moh hrat pulorka:D:D:D:D...no nic, raci to odlozme, co?
Jde o to, ze Thalie ma bejt (a doufam ze bude) prave RP svet. Pokud nekdo nedokaze zahrat mága tak, aby působil inteligentne, tak mu pravdepodobne RP moc nerika a tudiz by (nevim jestli se mnou ted bude souhlasit Tým
Re: Prvotní dojem :)
a do tretice vseho dobryho flejmovani, nez pujdu spat 
Bylo by dost o h*vně, kdyby byly vsechny postavy od zacatku do konce vyrovnane silny. Hraj to co te baví (zvlast v RP svete, kde vůbec nejde o to, jak jsi kua silnej), vykasli se na uvazovani nad nejakejma omezenima a věř Tým, že to zmáknul dobře
Mág nemá bejt lehkej. Vzhledem k tomu ze by to mela bejt nejmocnejsi postava (rozumej na high lvl) a taky asi je, by melo bejt kurva tezky ho na ten high lvl dostat. Blahoslaveni ti, kteri to dokážou. Pak si proti nim bojovník fakt neškrtne (pokud neoddělá mága ve spánku, že)...Theo wrote:Aj tak je to jedno. Mam dojem, ze tohle je server starych hracu znalych presne systemu nwn (prosim nemylit z RPG hracmi), "ty co uz hrat za nej dovedou a prijde jim to moc lechke"
Kazdopadne verim, ze najdete ako vzdy dieru (SD, system craftim-casove expim) atd. a zazijem co mi raz ukazal jeden hrac o nekolik levelov vejs : "Dovolujes si neco skrcku? // vzdy sem si chtel tohle skusit lol ".
Skoda ze ste zabudli ake "lamy" ste boli, ked ste sa nwn system ucili.
Ja som sa nwn system naucil hrat tu, na Thalii. Tak vazte, ake zmeny urobite pre "lamy" co sa chcu tiez zahrat.
Theo
Bylo by dost o h*vně, kdyby byly vsechny postavy od zacatku do konce vyrovnane silny. Hraj to co te baví (zvlast v RP svete, kde vůbec nejde o to, jak jsi kua silnej), vykasli se na uvazovani nad nejakejma omezenima a věř Tým, že to zmáknul dobře
Re: Prvotní dojem :)
Mag mag.. zaklinac muze byt i hloupy
Proc ne?
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Prvotní dojem :)
jo, myslel jsem mága jako wiznu. Sorc muze bejt klidne tupej, kdyz ma magicky schopnosti vrozeny. Wizard ale musí "léta" študovat, než něco umí...jaara wrote:Mag mag.. zaklinac muze byt i hloupyProc ne?
Ono v ideálnim případě, kterýho prostě nejde v NWN dosáhnout, by měla bejt magie opravdu tajemná. Zaklínač by byl sám sebou překvapenej, co že to vlastně umí a čaroděj by musel prolejzat knihovny po celym svete, aby se dozvedel to, co potrebuje. Ostatní by jen čučeli jak puci i na blbej Plamen nebo Světlo, když by to někdo seslal. Je to samozřejmě unreal, ptž každej ví, že wizard na pátym ti usmaží zadnici fajrbolem.