Poděkování
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Poděkování
Podekovani vsem se kterymi hraju a kterym se ma hra libi a taky diky neznamemu Dm ktery mi dnes spestrilo toho bossaka v magickejch. 
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Poděkování
Dík Frynovi za skvělou hru (jako obvykle
)
bratrovi za menší technickou asistenci
a jednomu tamtomu za zajímavý konflikt
bratrovi za menší technickou asistenci
a jednomu tamtomu za zajímavý konflikt
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Poděkování
Chtel bych podekovat DM Lashkovi za vcerejsi quest z ktereho mam jeste ted osypky, stalo to za to
a priste budeme jeste o neco opatrnejsi (naboostuju si charisma, predtim nez se zacnu zubit na straze). Me diky patri i Farah, bez ktere bych nemel sanci uspet a zato jak drzela Dese nad vodou. A abych nezapomnel, dekuju i tem, kteri nas doprovazeli na ceste Ivory-Karatha a zpet. Sberateli jetele, ktery nevedomky doprovodil "zvirata" z odboje az k radnici
i spore odene basnirce a jejimu falesnemu piskani ;P.
A abych nezapomnel, diky i za trpelivost pri reseni problemu s klavesnici.
A abych nezapomnel, diky i za trpelivost pri reseni problemu s klavesnici.
Re: Poděkování
I já všem děkuju.. opravdu intenzivní herní zážitek. 
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
Já děkuju tobě za zajímavou situaci.Luelle wrote:Dík Frynovi za skvělou hru (jako obvykle)
bratrovi za menší technickou asistenci
a jednomu tamtomu za zajímavý konflikt
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Poděkování
Další dík mému hostiteli Lashekovi. Myslím, že si má postavička užívá krásného pobytu v pětihvězdičkové cele. Každovečerní masáž zad, hrudníku, protahovací cvičení, dobrá strava. Také si užívá různých pofidérních tekutin, které jsou prý dobré na plet... a vůbec.. to čekání v hotelu na pokojskou službu se vyplácí a já se bavím.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Poděkování
Za tuhle větu Rejtymu osobně děkuji, hodně se těším, držím palce při scriptování a mooooc se těším!!!
(ale je toho v summonu fakt hodně, když vezmete v uvahu SD, PM, BG, friendy druida, prostě jsou toho kvanta, ale držím palce)
EDIT: kdyby ta úprava ještě trošku zamířila na přítelíčky všeho druhu, bylo by to skvělé.Rejty wrote:Plánuju kompletní předělání summonu a rozdělení původního ,,summon monster" na povolej nemrtvé, povolej zvíře, povolej elementála, atd. Jen mi pak musí Kucik dodat skripty...
(ale je toho v summonu fakt hodně, když vezmete v uvahu SD, PM, BG, friendy druida, prostě jsou toho kvanta, ale držím palce)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Poděkování
Díky rodince za dnešní hru,měla vše co od ní očekávám 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Poděkování
taktéž... díky všem, zvláště oběma šikovným drowum že si zlámali nohy a musí teď sedět doma a hrát 
Já se dnes dobře bavil, o konci mluvit nebudu, ne v tomto topicu...
Já se dnes dobře bavil, o konci mluvit nebudu, ne v tomto topicu...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Poděkování
Jop bylo to fajn od cestiček ze zlaťáků až po napínavý souboj 
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: Poděkování
Včerejšek ukázal, za co stojí Šestá rota. Za rozpuštění
. Místo ní navrhuji založení jednotky Charliho...eee...Desových andílků!
Díky za hru všem "členkám" týmu včetně (a hlavně) jeho veliteli.
//OOC hrátky s gramatikou na téma "dámi vs dámy" (a vůbec "úmyslné" opravování schody podnětu a přísudku) mě dostávali...nebo dostávaly(?)
. *ještě teď se pochechtává*
*nasadí hnědý nos* ...a musím smeknout před prací DM, jmenovitě *censored
*, "na a ve" včerejší lokaci.
Díky za hru všem "členkám" týmu včetně (a hlavně) jeho veliteli.
//OOC hrátky s gramatikou na téma "dámi vs dámy" (a vůbec "úmyslné" opravování schody podnětu a přísudku) mě dostávali...nebo dostávaly(?)
*nasadí hnědý nos* ...a musím smeknout před prací DM, jmenovitě *censored
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Poděkování
Také moc děkuju za včerejšek... a vlastně za celou dobu příprav. Za čas věnovaný DM, jejich práci a za celé dění ve světě
Speciální díky všem andílkům a to i za trpělivost se kterou přečkali tentokráte moje problémy s klávesnicí. Ještě že máme doma náhradní. Měla jsem z toho docela nervy.. hlavně když mi uprostřed akce nechtěl po restartu naskočit počítač

Speciální díky všem andílkům a to i za trpělivost se kterou přečkali tentokráte moje problémy s klávesnicí. Ještě že máme doma náhradní. Měla jsem z toho docela nervy.. hlavně když mi uprostřed akce nechtěl po restartu naskočit počítač
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
Po dlouhé době bych ráda poděkovala za hru hráčům postav Arruzar, Remi a Tuahvě (no tomu elfovi s šíleným jménem,on ví). 
Re: Poděkování
Obrovske diky patri Doktoru L. a jeho podmorske zakladne, ja vim, ze me slysis L. , tentokrat jsme zmarili tve plany, ale jsem si jisty, ze jsme se nevideli naposledy. Tak tedy at vyhraje ten lepsi *vhodi rucnik do ringu*.
Des aka Charlie, over and out.
Re: Poděkování
Díky igorovi za návod
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok