Měl bych dva dotazy:
- má každé NPC duši nebo jen některé?
- zarazilo mě, že při získávání duše u nejmenovaného bosse mi to jednou zničilo kamínek (takže jsem předpokládal, že mám malý crft lvl a že se to povede jen někdy, že duše je v toleranci pro použitý kamínek nebo větší), ale podruhé mi to napsalo, že duše je moc malá na zachycení do kamínku. Je správně, že u jednoho NPC můžou nastat tyto dva případy? Jednalo se o legendární kamínek, do kterého už jsem párkrát duši chytil z jiných NPC.
Ještě k získávání duší z NPC
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Ještě k získávání duší z NPC
Co ja vim tak kazde npc co se vzdy spawne ma proste nejaky rozmezi v kterem je ta duse. Takze nekdy je treba pod 80% nekdy nad 80% (uvádím tuto hodnotu jako hranici mezi dvěma kameny). To rozmezi je trebas 39%.
Takze to ono npc zacina na 60% a konci na 99% a co spawn tak to se nahodne vygeneruje hodnota pro kazde npc zvlast.
Takze to ono npc zacina na 60% a konci na 99% a co spawn tak to se nahodne vygeneruje hodnota pro kazde npc zvlast.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Ještě k získávání duší z NPC
tak tak, 10 potvor je moc slabých na kámen a ta 11 je zase tak silná, že se dá chytit i větším kamenem
Re: Ještě k získávání duší z NPC
Myslím že to rozmezí tak velké není, ze zkušenosti se pohybovalo např. pro 120%-darkvision- wrote:... to ono npc zacina na 60% a konci na 99% ,,,.
to bylo +-5%
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Ještě k získávání duší z NPC
To byl jen příklad samozřejmě
Samozrejme ze tak velky neni, ale pro lepší pochopení 
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Ještě k získávání duší z NPC
Tak mám další dotaz:
Jelikož získávám teď 0 crftxp, tak předpokládám, že jsem na konci. Trubice mi píše max. 200%, ale kamínky mám třeba 215%. Jsou ty procenta navíc využitelná?
ED1: myslím samozřejmě třeba kamínek 220% a více, předpokládám že 20% je nejmenší použitelná jednotka
Jelikož získávám teď 0 crftxp, tak předpokládám, že jsem na konci. Trubice mi píše max. 200%, ale kamínky mám třeba 215%. Jsou ty procenta navíc využitelná?
ED1: myslím samozřejmě třeba kamínek 220% a více, předpokládám že 20% je nejmenší použitelná jednotka
Re: Ještě k získávání duší z NPC
max 200%Scully wrote:Tak mám další dotaz:
Jelikož získávám teď 0 crftxp, tak předpokládám, že jsem na konci. Trubice mi píše max. 200%, ale kamínky mám třeba 215%. Jsou ty procenta navíc využitelná?
ED1: myslím samozřejmě třeba kamínek 220% a více, předpokládám že 20% je nejmenší použitelná jednotka