_________________________________________________________Rejty wrote:U měňavce se plánuje změna jen na RP proměny. Bojový proměny budou zrušeny.
Tím ale to povlání pozbyde význam?
_________________________________________________________Rejty wrote:U měňavce se plánuje změna jen na RP proměny. Bojový proměny budou zrušeny.
___________________________________________________________-darkvision- wrote:No ja tu nehraji tak dlouho, nevim jak to vypadalo pred Wipem, ale kdyby to tu bylo jen do lvl 20, neni moznost, ze ty jednotlive hrace by ta hra pak omrzela casem a zakladali by dalsi a dalsi postavy?
Jasný RP postav, ale uprimne, ja to vidim tak (muj nazor), ze kdyz postava dosahne jsiteho bodu, kdy se uz nemuze zdokonalovat, tak i presto RP to toho hrace prestane casem bavit.