Sakra no jo, teďka to vidim. Tak já pamatuju odmenu na Berse Karathskýma za nějakých 200 tisíc. Tak vidim, že království nabylo velkého jmění po převratu
Edit: Ten topic by se opravdu mohl přesunout do spamu
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.
Hladový pes loví nejlíp. Drowí mysl
Tsss jak vas tak slysim, doted mne stve, ze jsem tu Tariel ulovil tak levne.
Nejakej Urlraen, kdo to vubec je. Bu uz ma sice vydelano, ale tak za takovej balik by se dala do Forenhaimu poridit mozna i mensi pevnustka pro mistni straz a nebo jine uzitecne veci...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
menderon wrote:OK OK OK omlouvám se no, Taky jsem napsal, že se bavím, ne že ne:)
Jinak očekával bych taky třeba flame:
Drow: tak to jsem nežral, chytili mne a namísto předání strážím mně napřed nechali stát týden na sluníčku, pak mne nutili zpívat trpasličí národní písně, přivázali mihladovou krysu na břicho a dozadu dali špek. No a po tom co mne skoro zabili mne strčili do medu a posypali peřím a strčili na den do kurníku ke slepicím. teprvepak mne předali strážím.
JO a před tím vším se mne nezeptali, jestli mi nevadí mučení!
Vis jak drowove si nestezujou na to kdyz je sem tam nekdo chyti, proste to zahrajou a je to. A nezakladaj kvuli tomu topicy na foru a tak
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar Anirrinths Zau'ndar Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
-darkvision- wrote:Vis jak drowove si nestezujou na to kdyz je sem tam nekdo chyti, proste to zahrajou a je to. A nezakladaj kvuli tomu topicy na foru a tak
To bude tím, že kdo si založí "The Evil Drow" už od začátku automaticky počítá s tím, že skončí na oltáři nebo na popravišti...zatímco "my" (rozuměj plyšáci s kladným přesvědčením ) s tím tak úplně v "charakter sheetu" při zakládání postavy "nepočítáme". A některé z "nás" to mnohdy i zaskočí a překvapí...
P.S.
To je obecná hláška, jakákakoli podoba s žijící osobou nebo reálnou skutečností je pouze náhodná , ne že mě někdo budete citovat!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Když bys mi to dal na stůl, tak bych Ti řekl, že se mi nechce. [/quote]
Třeba bych sehnal někoho jineho za tu cenu, vyjednával dál, překecával tě, dával ti důvody proč byjsi to mel vzít.
Tomu se říká vzájemná interakce, můj soukromý quest. Syslil jsem vše na ulraena na ukor vybavení a všeho. Dokoncejsem chodil chrnět do divočiny, abych na něj nasyslil.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Práček wrote:teda Uri co jsi mu udelal chudackovi? zachvili kvuli tobe nebude ani jist a my budem mit podvizivene otroky
LOL!
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Práček wrote:teda Uri co jsi mu udelal chudackovi? zachvili kvuli tobe nebude ani jist a my budem mit podvizivene otroky
Nahodou stravu jsem měl dobrou, když mne Ulraeen unesl do podzemi tak 50% me zátěže tvořilo jídlo. A 20 % čutory s vodou, mlíko a podobně. To je tak když víte, že maso léčí 4 zivoty a na normální léčbu nemáte, žerete žerete a tak:) Kdyby byl na mně hodnější, tak jsem mu klidně dal, všichni tam vypadali šíleně neduživě a smrděli zatuchlinou.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
menderon wrote:
Třeba bych sehnal někoho jineho za tu cenu, vyjednával dál, překecával tě, dával ti důvody proč byjsi to mel vzít.
Tomu se říká vzájemná interakce, můj soukromý quest. Syslil jsem vše na ulraena na ukor vybavení a všeho. Dokoncejsem chodil chrnět do divočiny, abych na něj nasyslil.
Snažší by bylo sehnat někoho jinýho
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Srabe, clověk by si myslel, že takove vyhlášené eso by to zkusilo. To by jsi koukal na jedovatého gnóma....
Nedáte si slepičí polévku pane?
A jako druhý chod tady mám zaječí běhy.
A pan Krkovička jako třetí chod nabízí pečenou krysu na špejli, nebojte nebyla to žádná odvážná krysa.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Srabe, clověk by si myslel, že takove vyhlášené eso by to zkusilo. To by jsi koukal na jedovatého gnóma....
Nedáte si slepičí polévku pane?
A jako druhý chod tady mám zaječí běhy.
A pan Krkovička jako třetí chod nabízí pečenou krysu na špejli, nebojte nebyla to žádná odvážná krysa.
LOL
Skvělý topic!
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru