Prvotní dojem :)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Kiri »

njn, papir ztoho neudelas....
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Shifter »

je to o fantazii. Taky uz jsem delal amatera kterej misto fireballu seslal plamenou zbran atd... Casem si kouzla osvoji a sesilani mu nedela problemy, ale uci se zase dalsi....
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Prvotní dojem :)

Post by RES »

Jo cte se to krasne jak ma kazdej hrat maga ale nechci vam do toho kecat.Toto je hra a kazdej si ji muze hrat jak sam chce kdyz dodrzuje zakladni pravidla a rikat nekomu hraj maga co posle kouzlo jen ve velkem pruseru jako Gandalf moc asi cucis na telku :lol: jak asi mag sam muze zvedat level kdyz nema carovat? Hmmm poradis jedine kdyz nekam pujde v parte kdyz nema carovat at si ostatni nestezujou ze je silak a co kdyz hraje hrac sam to mam jen cekat a nechat si naskakovat xp z noveho systemu?.To si muzu stezovat ze valsecnik se mlati mecem a ja ne *zatuka si na celo*
PS: odezvu od vas neberu zda si neprectete muj text o sile magie tam je to napsany jasne ano je silnej ale zacatek ma sakra krusnej a na omezeni si muzu stezovat ale kdyz ho chci hrat tak se musi clovek prispusobovat upravam tot vse :wink:
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Prvotní dojem :)

Post by jiromir »

me proste fakt prijde divny, kdyz je pak na serveru z 20ti postav 10 carodeju s nabuffovanym summonem kterej mlati vsechno za ne?.To podle me neni zarodej Čaroděj a kvuli takovejmhle vecem se to asi upravovalo, ze.. No, je to každopádně upravený, ja věřim že k dobrýmu, tak uvidíme...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Lord_Berserk »

hohohoo ja se ale paradne bavim... to cist moje segra, co si z nas uz ted dela prdel ze sme blazni ve svete fantazije, tak todle by ji uplne polozilo :D ...paradni flame holt kdyz nemame do ceho rejpnout pac cekame netrpelive na Wipe resime tu mega h***a

karty sou rozdany...du do tupyho pulorka maga s obourucni sekerou :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Prvotní dojem :)

Post by RES »

Jo a je videt ze si tu jeste nehral pac dobrejch magu na Thalce spoctu na prstou jedne ruky za dobu co tu hraju skoro dva roky :wink: tak rikat ze tu kazdej hraje maga a je silenej vrazednej stroj je docela divne kdyz neznas fakta. :roll: :roll: :roll:
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Prvotní dojem :)

Post by Krata »

No tak každýmu se mág líbí jiak, někdo o bere takovýho jakej je, někdo ne a chce ho silnějšího, už se to tady kvůli tomu hádalo několikrát a každej si stejně myslí svoje ne :wink: .. věc každýho co ho bude bavit

Jiak nemohli by DM aspon nějak nastínit kdy tak přibližně bude wipe? :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Rejty »

Vedoucí týmu Thalie
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by maku »

Pánové,

moc bych to už nehrotil. Prostě je to NWN, ke kterému mágové patří stejně, jako bojovníci, zloději či druidové. Každé povolání má svá plus a mínus. Nebuďme naivní - stavu naprostého vybalancování všech povolání za všech podmínek - NENÍ MOŽNÉ.

Prostě za určité podmínky je silnější mág za jiné zase bojovník. Berme to tak a už to neřešte.
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by Shifter »

Maku ty co napises s tim souhlasim :D

Tohle je stejne dobry tema, pokazdy kdyz se zacne, tak je to vre i kdyby za magy nikdo nehral hh
Aspon se nam to cekani zkrati ;)
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
JiB
Obyvatel
Posts: 117
Joined: 18:09 16. Jun 2007

Re: Prvotní dojem :)

Post by JiB »

Asi nema vyznam sa tajit za mam rad magov. Uzasne povolanie plne kreativity. Thalia (rozumej kvalifikovana cast timu) ma ale v poslednej dobe tendenciu korigovat kuzla. Nedosla k ziadnemu posileniu kuziel, iba k skracovaniu trvani kuziel.

Pri kuzlach typu Bigby xy som za zavedene zmeny, kedze su to ciste nezmysly, ktore nepoznali zachrany hod co je základ celeho systemu.

Ale pri ostatnych zmenach som smutny. Ide o to ze hlavna cast timu je za skracanie trvani atd. co ja ovplytvnit neviem a i ked pridem so zmenou a prejde to i v hlasovani staci, ze mi jaara napise ze sa mu to nepaci a som skoncil.

Posledny dodatok k dileme sily Bojovnik - Mag. Je to na dlho a kazdy pri posudzovani na to pozera len cez svoje skusenosti. Ja hram nwn uz roky. Dokopy som mal asi okolo 300 level vo svojich postavach. Podla mojho nazoru je nezmyselne porovnavat tak odlisne veci ako Mag - Bojovnik. To nie je ani ta ista liga to je uplne iny sport :). Dovolim si tvrdit ze do vyspatia da bojovnik niekolko desatnasobne viac dmg ako mag. Rozdiel je ale v tom ze v jednom momente da viac dmg Mag.

Aby bol Mag efektivny musi mat po ruke bojovnika.

Tvrdite ze ked dosiahne urcity vysoky lvl tak sa moze ist do hociktoreho dungeonu. Suhlasim ale co tam spravi? Priserka ma 200hp a uz slusne zachranne hody, to do nej napali 8 fireballov? (ratam ze na nejake spravi zachranne hody). Bojovnik so styrmi utokmi s velkou sekerov teraz da za 1 kolo 4*(1d12+1d6+cca 6 za silu pri obojrucnych) dmg = (povedzme trafi 3 zo 4 ran a neda critical) 45 dmg . To je jeden fireball bez zachranneho hodu a kuzelnik sa ich nenauci nekonecne mnozstvo tak ako moze bojovnik rubat !

Nestranne posudenie veci je zlozite a ked a o to ani nepokusa tak ma to irituje. Kto je silnejsi?
_____________
Funkcia: DM
Kontakt: ICQ No. 273-262-117
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by kucik »

K tem vsemoznym upravam a "oslabenim" maga bych mel asi doplnit, ze v soucasnosti vymyslime pro magy, sorcky, kneze a ostatni "kouzlici" povolani dalsi kouzla a vezte, ze system nwn je zrovna tomuhle docela priznive nakloneny, takze si nemyslim, ze magove prijdou zkratka. Pocitam, ze jakmile se trochu zmirni shon kolem spusteni noveho modulu, zacne se delat take na novych kouzlech.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Prvotní dojem :)

Post by Theo »

JiB wrote:Asi nema vyznam sa tajit za mam rad magov. Uzasne povolanie plne kreativity. Thalia (rozumej kvalifikovana cast timu) ma ale v poslednej dobe tendenciu korigovat kuzla. Nedosla k ziadnemu posileniu kuziel, iba k skracovaniu trvani kuziel.

Pri kuzlach typu Bigby xy som za zavedene zmeny, kedze su to ciste nezmysly, ktore nepoznali zachrany hod co je základ celeho systemu.

Ale pri ostatnych zmenach som smutny. Ide o to ze hlavna cast timu je za skracanie trvani atd. co ja ovplytvnit neviem a i ked pridem so zmenou a prejde to i v hlasovani staci, ze mi jaara napise ze sa mu to nepaci a som skoncil.

Posledny dodatok k dileme sily Bojovnik - Mag. Je to na dlho a kazdy pri posudzovani na to pozera len cez svoje skusenosti. Ja hram nwn uz roky. Dokopy som mal asi okolo 300 level vo svojich postavach. Podla mojho nazoru je nezmyselne porovnavat tak odlisne veci ako Mag - Bojovnik. To nie je ani ta ista liga to je uplne iny sport :). Dovolim si tvrdit ze do vyspatia da bojovnik niekolko desatnasobne viac dmg ako mag. Rozdiel je ale v tom ze v jednom momente da viac dmg Mag.

Aby bol Mag efektivny musi mat po ruke bojovnika.

Tvrdite ze ked dosiahne urcity vysoky lvl tak sa moze ist do hociktoreho dungeonu. Suhlasim ale co tam spravi? Priserka ma 200hp a uz slusne zachranne hody, to do nej napali 8 fireballov? (ratam ze na nejake spravi zachranne hody). Bojovnik so styrmi utokmi s velkou sekerov teraz da za 1 kolo 4*(1d12+1d6+cca 6 za silu pri obojrucnych) dmg = (povedzme trafi 3 zo 4 ran a neda critical) 45 dmg . To je jeden fireball bez zachranneho hodu a kuzelnik sa ich nenauci nekonecne mnozstvo tak ako moze bojovnik rubat !

Nestranne posudenie veci je zlozite a ked a o to ani nepokusa tak ma to irituje. Kto je silnejsi?
Suhlasim totalne. Skoda, ze nemam tvoj dar reci. Ked uz niekto toto nechape, tak nemam co ktomu dododat.

to Kucik: (ctrl-c a ctrl-v do notepadu a precitate tie mini pismenka kucika :D) :
"Vse, co po me ctete jsou vyhradne me osobni nazory, ktere se nemusi shodovat s nazory Teamu."
Ora et Labora
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Prvotní dojem :)

Post by OneHeart »

Ale tnehle odvěký spor mág vs. bojovník je postaven téměř výhradně na nespokojených "bojovnících" (ano, těch ubersilných zaplátovaných věcí...). A co že je to tak štve?
Jen to ,že je mág může sejmout kdykoliv se mu zachce :P
Jak napsal JiB, "bojovníci" vidí v logu "XXX způsobil 240dmg yyy" a hned se začne cítit méněceně, ale kdyby si zkusili spočítat svoje dmg...
Mág uvolní svoji moc jednorázově (tedy více efektivně), ale viděl jsem plecháče, kteří sázeli enemákům takový dmg, že sem se začal cítit zbytečný já.
Síla kouzelníka je v jeho variabilitě
Vaillardo Vran:
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Prvotní dojem :)

Post by Phantorris »

No počkej, pokud sem si všim tak si zatim stěžujou pořád jenom mágové. :roll:
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Locked