Neslo mi nikdy o najlepsi buildjiromir wrote:no ono chytnout takovyho drowa na svetle je docela potěšení a SR mu vůbec nepomůžeKrom toho, jestli myslis ze ty "zly" subrasy budou tak silný a ty nebudes moct mít nejlepsi build na serveru, tak hraj za zlyho, ne?
![]()
Stale sa bojim, ze to oslepenie a spomalenie je len efekt, a bude se dat odstranit (ako sa to na TH uz stavalo z inymi efektami) takze podtemnania nebudu mat ziadne problemi.
Theo