Možná by bylo vhodný se podívat taky s kým tam stojím a nebo se tam přijít podívat. Už nebudu reagovat na tyhle výmysly a pomluvy.Stačí mi kouknout v partě po hodině hry kde pořád stojíš a je mi to úplně jasný. Upozorňuju, že jsem si toho nevšimnul jako jedinej.![]()
Jinak už mě v partě s tvýma postavama neuvidíš, nemusíš se bát. A já se zase nemusím být imploze pod nohy od mistra kleriků.
Narozdíl od tebe pro fungování rodiny něco dělám.
Říkej si co chceš. Já vím své.S tím nahraným časem bych dával bacha. Nevíš kolik mám na účtu postav.