Ono tech expů stejně je tak maličko, že sem toho počase nechal. Akorat mi to žralo výkon.
To že se na thalii nudim, neni moje vina, ale vaše. Musíte si mě víc všímat
*zvedne ruku* Věcná, pane učiteli, věcná!! A to jako bude Wipe postav? Případně delevel všech stávajících postav? Nebo jako jak si to představujete?Pajule wrote:Sorrow wrote: Dříve tu žádný přísun časovek nebyl a taky to šlo, pač jsme si tu chtěli hrát
a ne tu hru vyhrát...
Toť vsjo.
Sorrow
*podepisuje se* taky souhlasim,i když vůbec nevim o čem je řeč,šlo to i bez nich a bylo to parádní..ale taky se nikdo nehonil za expama no
neni problem,staci kdyz vyjdes mimo mestoMiking wrote:Ne seděl sem v dílně, nebo v hospodě. NWN v okně a dělal sem něco jiněho například ve wordu nebo sem si četl na foru. Sem tam sem klikl do hry. A co? Nikdy sem žadnou interakci nepromeškal.
Ono tech expů stejně je tak maličko, že sem toho počase nechal. Akorat mi to žralo výkon.
To že se na thalii nudim, neni moje vina, ale vaše. Musíte si mě víc všímat
..nejlépe v noci!G14 wrote:neni problem,staci kdyz vyjdes mimo mestoMiking wrote:...Musíte si mě víc všímat![]()
![]()
Nebudu komentovat prispevek nahore (ja take dekuji DM, ze to stale resi), ale Sendyku zkus se nachvilku vzit do tech co ban dostali. A na tvou odpoved "me by se to nestalo ja pravidla neporusuji, tak ceho bych se bal" Ti odpovim... ano ja si myslel to stejne, nez jsem ten BAN dostal.sendys wrote:Řeknu ti to jasne a zretelně tito lidi to dělaji zadarmo jsou to jen lidi mohouse zmilit ale když řeknou ze to nechtěj řešit tak to řešit nebudou mužeš se začit snažit pomoc jim to vyřešit sam dělat DM schvalně jak ti to pude a jaky ti to bude až zjistiš že to je mraky prace zadna zabava(obcas teda) a že nemaš čas vubec na nic a stale resis takovy lidi jako tyřekl bych že tito lidi maj dost rozumu a vydrže na to aby to udrželi protože jako bez nas se nehejbe tento svět bez nich se nehybeme mi
a pokud si neco z toho nepochopil chtělo by to trochu nad tim popremejslet a přijdeš na to... jo a ty na neco apeluješ? pravo na to maš ale určitě t oasi ostatni zajimat nebude sami maji dost prace řeklo se tohle a tak to bude jako u ostatnich pripadu nikdy se nejede na to co chceš ty DM jsou našimy nadrřizewnymi a nad DM už je jen rejty jara a dengrass tim to hasne když to je rozhodnuto nema cenu se o tom bavit
Ty si mě fakt pobavilMiking wrote:...
Není to tak dávno, co jsem se pustil do DG za nevhodné vystupování na fóru a tohle je z naprosto stejného soudku.Miking wrote:Nechápu proč jim děkuješ za to že nic nevyřešili a kašlou na to. To je jako bych ja děkoval politikum jak se mame dobře a jak nam krásně roste dluh v zemi. Ať si ten server nechají, ale ať nešpiní nicky tím, že napíšou něco, co se nestalo.
Je třeba si uvědomit, že nevinní hráči, tu už pár týdnu, nemůžou hrát. Tady už by se mělo snad uvažovat i o nějakým odškodným at už v podobě expů, penez, či unikátní věci.
Řešení je přitom jednoduchy jak facka.
1.Mám důkazy, ban platí. (Nikomu je nemusí ukazovat.)
2. Dukazy nemám, ale nechci tyto hrače na servru. Změním výrok trestu na něco typu, tito hrači hráli pro server nevhodnou hru a tím štvali nas Dmka a ostatní hráče.
3. Nic z toho a napišu že se stala chyba, že bude vylepšen system odhalovani podvodu a z dotyčnýma jednám soukromě o odškodnym.
Mám pocit, že se teď jedna o bodu dva, protože body 1a3 sou jasny jak facka.
Apeluju na to aby postižení dostaly vysvětlení nejpozději v tuto sobotu ráno, aby případně nepřišli o další výkend hraní.
Muj pravděpodobnej scenař jak došlo k banu:
Ty hele mě se zdálo že tamte hrač používá makra. Jenom tak stojí a blbě čumí. Jasny kamo, dame mu ban a hotovka. Ty hej lidi na foru řvou co budem dělat? Hej nevím, zatím nic. Tak co řvou furt? Jo furt. Sakra, hele myslíte že fakt měl makra, viděl ho ještě nekdo? Hej nevím.
A fakt teda makroval? No to taky nevím jen tak stal furt. CO ted? Nevím ty jo kdybych uznal veřejně tvoji chybu, musel bych tě vykopnout z DM týmu. Hej to ne sem kamoš. Jasny neboj. Hej odpoledne se sejdem a proberem to. OK. Zdar tak co mařka? Ale dobry a jak ty dame kulec ne? ......