Ahoj, tento topic je určen především těm co se starají o craft.
Chtěl bych se jen zeptat jak je na tom truhlařina, nějaké dva měsíce jsem nehrál a koukám, že stále neni dokončena. Docela to znepříjemňuje hraní postavám co střílejí a mají v ruce klacek od NPC... Jako chápu, že je na tom práce jak na kostele, ale na druhou stranu, proč jste tam zatím tedy nenechali starej craft??? Nebo udělejte NPC co bude prodávat aspoň lepší zbraně.... Protože šetřit 300k na nějakej luk od dobrodruha co je stejně k prdu fakt nechci....
Craft, menší dotaz....
Craft, menší dotaz....
Moonlyen
Tomino Vědátor
Tomino Vědátor
Re: Craft, menší dotaz....
Nomis teď nemá čas, až ho bude mít tak se craft dodělá
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: Craft, menší dotaz....
Dobře, to chápu, ale moohla by se udělat prozatím alternativa s nějakým prodejcem... třeba ať mu na to donesem i suroviny a peníze...
Moonlyen
Tomino Vědátor
Tomino Vědátor
Re: Craft, menší dotaz....
Ale ano jsou, za 400k a dává munici nekonečnou a myslim že je +2??? Tak to je lepší skoro to dřevo co mam v ruce....
Moonlyen
Tomino Vědátor
Tomino Vědátor
Re: Craft, menší dotaz....
Až budu u dobrodruha, tak vypíšu jaké tam má luky a uvidíš že sám by sis ani jeden nevybral za tu cenu...
Moonlyen
Tomino Vědátor
Tomino Vědátor
Re: Craft, menší dotaz....
Ale jaké...a když už, tak za jaké cenyRejty wrote:U Dobrodruha nejsou luky?
Když už se bavíme o lucích (apriory pro DEX postavy) - připomínám, že "většina" zbrojí, která jsou "avizovaná" pro DEXová povolání (tulák, SD, ...) jsou taky na "prd". Vysvětlení = zlodějové mají vysokou DEX, že je jakákoli zbroj je omezuje a dobrodruh pro ně nabízí (většinou) předměty, které jsou zbroje 2/6, 3/4. Kdyby místo zbrojí byly ty itemy róby...ale to už jsem koneckonců "prudil", hehe
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Craft, menší dotaz....
Rejty hlavne by to chtelo udelat s jarou ten ...... no ten alw
at nemusej kupovat u dobrodruha
Život je svině, a teď vypadni mám práci.