Prvotní dojem :)
Re: Prvotní dojem :)
nevim at koukam jak koukam me se ty upravy kouzel zdaj v poho. Zkraceni kouzel na tahy, tah je dost dlouha doba a kdyz se k tomu prida jeste prodlouzeny kouzlo...
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Prvotní dojem :)
Presne tak, prece kdyz ti neco nejde, tak to nemusi bejt hned vada servru.Kazdej se ucil a to predevsim ze svejch chyb.Me taky driv nevonelo upravovani a taky jsem si vyslechl spoustu zertiku na mou osobu ale postupem casu kdyz jsem si to vsechno uvedomil, myslim opravdu uvedomil a ne jento to, ze je to mireno abych si nemohl poradne zahrat(prvotni dojem) ale pro vetsi hratelnost vsech hracu na Thalii.
Myslim si, ze timhle tlachanim nedokazes nic, akorat odradis nektere nove hrace kteri tu chtej treba zacit hrat bez toho aby si to vyzkouseli.
Ale spis si kazdej po cteni tvejch prispevku mysli ty negativni veci o tobe.
A za posledni: za celou dobu co tu hraju a ze to neni malo jsem nikde nevidel, ze by se nekomu psalo ,,hraj a kdyz se ti to nelibi,tak tahni,,
Sorrow
ps:psano po Daanrim
Myslim si, ze timhle tlachanim nedokazes nic, akorat odradis nektere nove hrace kteri tu chtej treba zacit hrat bez toho aby si to vyzkouseli.
Ale spis si kazdej po cteni tvejch prispevku mysli ty negativni veci o tobe.
A za posledni: za celou dobu co tu hraju a ze to neni malo jsem nikde nevidel, ze by se nekomu psalo ,,hraj a kdyz se ti to nelibi,tak tahni,,
Sorrow
ps:psano po Daanrim
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Prvotní dojem :)
Já bych mága klidně hrál, kdyby mě bavil. Nemyslim tim, že mě nebaví kvůli tomu že se "oslabuje", ale prostě povolání mág nemam v oblibě. Hrál jsem vraha a nejvíc mě bavilo dělat problémy a pak se z nich vymlouvat a argumentovat před ostatníma. Protože jsem byl napůl řízlej s hraničářem s mdr 11, měl sem jen 1 kouzlo 1.lvl. Pokaždý jsem si vybral ultravidění a můj nejoblíbenější útěk byl ten, že jsem hodil uprostřed davu ampuli temnoty na zem a zmizel. Vůbec jsem neměl potřebu někde expit, to jen když už nebylo ve hře na koho narazit. Takže si nemyslim, že by byl mág nehratelnej a nikdo za něj nechtěl hrát 
Např. Amitha byla docela na nízkym lvl a kolika lidem způsobila problémy a to jí naháněl pomalu celej kraj.
Např. Amitha byla docela na nízkym lvl a kolika lidem způsobila problémy a to jí naháněl pomalu celej kraj.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Prvotní dojem :)
to stim tahnutim...nooo, nekdy ty reakce tak vyznivaji. Thalie jde nahoru tim padem se cedi schopnosti hracu...jina soutez
Nu a ktomu krumpaci, nebo sekere na drivi. Chapu toho dotycnyho.
Nu a ktomu krumpaci, nebo sekere na drivi. Chapu toho dotycnyho.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Prvotní dojem :)
Máš to v PMku, obavám se jednak, že jsi mě špatně pochopil, druhak už tu nechci způsobovat flejmy, jak se mi to ze začátku tohodle topicu povedloAnderson I wrote:Já bych měl jen dotaz, jak si tedy představuješ mága, když ne tak, že stojí někde v pozadí, „tahá za šňůrky“/pozoruje boj a občas, když se mu to nezdá, přispěje nějakým tím kouzlem - napadá mě třeba haste, nebo tak něco. Rozhodně do ničeho nemlátí, protože na to má lidi/příšerky/cokoliv. Nevezme do ruky meč/palcát/sekeru/kladivo a nepůjde to tam „řešit“. Můžu se plést, ale mě to moc nešlo, když ti summon vydrží 30 sekund.jiromir wrote: ........ Kdyby vsichni hrali mága opravdu jako mága, kterej ukazuje svoje umeni a moc jen kdyz je to fakt treba, tak by to nebylo treba omezovat, ale sam asi vis, ze je spousta mágů terminátorů, který se nabuffujou jak blazen, nabuffujou si summona a jdou do dungu. To pak neni mág, ale paskvil... Myslim že mágů bude i tak dost.
A to mě přivádí na 2 otázku, mohl by mi prosím někdo poradit, jak se dá summon využít? Vážně by mě to zajímalo, nechci vyvolávat hádny, prostě jsem jen zvědavý, jestli se summoni běžně používají a jak.
Předem dík.
Re: Prvotní dojem :)
Spravaj sa ako dospely clovek a neurazaj ostatnych. Theo mal podla mna neurazlive prispevky. Su kriticke ale my nechceme aby tu hralo stado oviec.Add Theo : Jestli te muzu o neco poprosit, tak radsi uz nic nepis ohledne magu .Uz jsi s tim brekotem opravdu trapnej a ani nevis co pises....
Sorrow
_____________
Funkcia: DM
Kontakt: ICQ No. 273-262-117
Funkcia: DM
Kontakt: ICQ No. 273-262-117
Re: Prvotní dojem :)
Nechtěl jsem rozvolávat flame ale teď už flame zašel do jiných sfér. Nestačím se divit tomu, že jak hráči, tak DM tu vlastně přikazují ostatním, jak hrát mága.
Jste buď naivní nebo máte nějaký jiný problém. Thalie je RP server (aspoň tedy doufám) ale přikazovat každý mág je inteligentní (to je pravda) chová se jako dospělý a neuráží, kouzlí jen, když je tu nutné. A to jste vyčetli kde? Příklad Gandalfa mi nepřijde zrovna košér. Ten byl zrovna příklad, kdy vzal hůl a šel vymlátit dungeon (což jste napadali).
Každý mág je jiný. Tak, jak je některý hodný, jiný zlý, namyšlený, ochotný pomáhat atd. Mě vůbec nevadí omezení kouzel - apson bude hra větší sranda. Ale prosím přestantě tu diktovat, jak se má mág hrát.
To už se rovnou můžeme dohodnout, jak se kdo bude chovat a rovnou si dohodněmě, že všichni budou lawfull a uděláme z Thalie, takovou idilku...
Jste buď naivní nebo máte nějaký jiný problém. Thalie je RP server (aspoň tedy doufám) ale přikazovat každý mág je inteligentní (to je pravda) chová se jako dospělý a neuráží, kouzlí jen, když je tu nutné. A to jste vyčetli kde? Příklad Gandalfa mi nepřijde zrovna košér. Ten byl zrovna příklad, kdy vzal hůl a šel vymlátit dungeon (což jste napadali).
Každý mág je jiný. Tak, jak je některý hodný, jiný zlý, namyšlený, ochotný pomáhat atd. Mě vůbec nevadí omezení kouzel - apson bude hra větší sranda. Ale prosím přestantě tu diktovat, jak se má mág hrát.
To už se rovnou můžeme dohodnout, jak se kdo bude chovat a rovnou si dohodněmě, že všichni budou lawfull a uděláme z Thalie, takovou idilku...
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Prvotní dojem :)
No jo.. jenže za celou dobu použil jenom Light a ke konci Plamenný štít na závěřečného bossemaku wrote:Příklad Gandalfa mi nepřijde zrovna košér. Ten byl zrovna příklad, kdy vzal hůl a šel vymlátit dungeon (což jste napadali).
Jinak se opravdu jen oháněl holí
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Prvotní dojem :)
Mě to nepřišlo jako diktování jak hrát mága, spíše utkvělé představy lidí jak by ho hráli oni a nasledné přijmutí nevyhnutelného ... a to že jejich způsob je nejvhodnější a nejlepší. A co se týče zkracování doby trvání ... no nevím ale i tah v prodloužené formě je dlouhá doba. Uznávám, že hrát čistého mága je podle mého nejtěžší te všech povolání a já osobně si na to netroufám (mám raději kněze
), ale i Thalie nabízí krásu dualclassu a s ním možnost. Byl tu zmíněn bojový mág, dále mě napadá potulný čaroděj (se zlodějem), velmi zdařilá kombinace s pánem smrti (jak zloun tak neutrál - něco jako soudce a važitel činů), moc hezká kombinace je s trpasličím obráncem (runový mág - ale uznávam tam se více hodí kněz) a na závěr má oblíbená kombinace s vrahem jež přes inteligenci od mága dostává nádherné vlastnosti. Neviděl bych to tak černě, nelze přece posuzovat něco co jsme nevyzkoušeli ... raději se těšte jako já na tu novotu co nás čeká.
A propo ... už to budéééé?
V úctě Theogil.
A propo ... už to budéééé?
V úctě Theogil.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Prvotní dojem :)
steel_martin wrote:No jo.. jenže za celou dobu použil jenom Light a ke konci Plamenný štít na závěřečného bossemaku wrote:Příklad Gandalfa mi nepřijde zrovna košér. Ten byl zrovna příklad, kdy vzal hůl a šel vymlátit dungeon (což jste napadali).![]()
![]()
Jinak se opravdu jen oháněl holí)
No ja nevim, ale ja vetsinu Thalijskych prskacich osob videl s holi prevazne
Pro shrnuti: Nemam hrat nic tezkyho (by mi zajimalo co je lehky). nevyslovovat svoje nazory. nebot si je vsichni berou k svoji osobe a v nehorsim podani, ktere je napadne (pripomina mi to ZENSKOU mentalitu). Srandu tu chape jen malo lidi, takze se o to ani nepokouset.
Docela mi to pripomina ten peknej urivek z youtube (francouzky) o Dracaku - myslim, ze je to ve ftipkach, nekde.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Prvotní dojem :)
nesnažím se tu vštěpovat mágovi jeden archetyp charakteru.maku wrote: Jste buď naivní nebo máte nějaký jiný problém. Thalie je RP server (aspoň tedy doufám) ale přikazovat každý mág je inteligentní (to je pravda) chová se jako dospělý a neuráží, kouzlí jen, když je tu nutné.
"Thalie je RP server" - přesně tak.
Pak mi teda řekni ,jestli je RP hrát mága jako hromadu nabůstěných pixelů, které neumějí říci kloudně ani pozdrav.
A o tom se tu hádáme, hodně lidí nechápe class čaroděje a nedokáže se přenést přes limity nwn. Ale o tom hraní čaroděje v omezených podmínkách nwn je...alespoň na RP serveru.
Vaillardo Vran:
Re: Prvotní dojem :)
Ja jsem mozna natvrdlej, ale nikde jsem tu nevidel, ze by kdokoliv nekomu prikazoval, diktoval nebo narizoval jak ma svoji postavu hrat, coz mimo jine v predchozich prispevcich primo pisu.
To co jsem psal a na co asi narazis, je poznamka, ze hrat Maga by mel nekdo, kdo ho uhraje. I to je zas jen muj nazor a nemam narok ho nekomu vnucovat. Ja tu netvrdim, ze si nedovedu predstavit hloupyho maga, ale pak je pro me ta predstava tezko slucitelna s tim, ze ten mag bude mocna a uznavana osobnost. Zazil jsem skretiho kouzelnika, ktery spal v kybli a v boji sesilal naprosto nahodna kouzla, ktera se casto obratila proti nemu. Byla to strasne pekna postava a pritom to nemusel byt slovutny mag. Nikdo tu nerika, ze kazdy mag je inteligentni. To jen ja rikam, ze inteligentni mag by mel byt alespon trochu inteligentne hrany - zas jen muj osobni pohled na vec. Je v tom takovy rozpor?
A jeste jednou. Nikdo tady nikomu neprikazuje jak ma co hrat, ale dovolim si radu: Nez na neco odpovis, poradne si precti na co odpovidas.
To co jsem psal a na co asi narazis, je poznamka, ze hrat Maga by mel nekdo, kdo ho uhraje. I to je zas jen muj nazor a nemam narok ho nekomu vnucovat. Ja tu netvrdim, ze si nedovedu predstavit hloupyho maga, ale pak je pro me ta predstava tezko slucitelna s tim, ze ten mag bude mocna a uznavana osobnost. Zazil jsem skretiho kouzelnika, ktery spal v kybli a v boji sesilal naprosto nahodna kouzla, ktera se casto obratila proti nemu. Byla to strasne pekna postava a pritom to nemusel byt slovutny mag. Nikdo tu nerika, ze kazdy mag je inteligentni. To jen ja rikam, ze inteligentni mag by mel byt alespon trochu inteligentne hrany - zas jen muj osobni pohled na vec. Je v tom takovy rozpor?
A jeste jednou. Nikdo tady nikomu neprikazuje jak ma co hrat, ale dovolim si radu: Nez na neco odpovis, poradne si precti na co odpovidas.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Prvotní dojem :)
Nikto tu nikomu nediktuje ako hrat maga, i ked tu padli priklady ako Gandalf a podobne. Ale to nikto nikomu nevnucuje. Jedine co vsetkym vadi je mag, ktory svieti ako vianocny stromcek a vymlacuje jeden dung za druhym a ked sa ho nieco opytas tak ti nevie ani rozumne odpovedat.
Druha vec su omezenia maga. Nikto to nebere osobne, ale trosku nastve ked uz vopred sudite nieco, bez toho aby ste to mohli odskusat v hre. Cely problem celej debaty. Nikto vsak nikomu nezakazuje vyjadrit svoj nazor.
Druha vec su omezenia maga. Nikto to nebere osobne, ale trosku nastve ked uz vopred sudite nieco, bez toho aby ste to mohli odskusat v hre. Cely problem celej debaty. Nikto vsak nikomu nezakazuje vyjadrit svoj nazor.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Prvotní dojem :)
Ty omezení týkají hlavně přímých bojových možností mága. A takový omezení jsou jedině dobře a trochu vnutí hrát čaroděje "lépe". A když započítám ještě nová kouzla, tak by v nové Thalii mohl být class Čaroděje skvěle hratelný.Daanri wrote:Druha vec su omezenia maga. Nikto to nebere osobne, ale trosku nastve ked uz vopred sudite nieco, bez toho aby ste to mohli odskusat v hre. Cely problem celej debaty. Nikto vsak nikomu nezakazuje vyjadrit svoj nazor.
Vaillardo Vran:
Re: Prvotní dojem :)
To mate recht senior Gardakan :]Kiri wrote:
Jinak k tomu magovi, budte radi ze ho muzete kombinovat a ze nedopad jak mnich :]] Kazdopadne bych tem kterym sou ty omezeni proti srsti doporucil si zahrat kdekoliv jinde kde ten kdo nema maga ostrouha a povetsinou vynalozi vsechny finance na skromnej pomnicek na HB ;]
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.