osudový výběr
osudový výběr
Tak nevím, hrál jsem monka, ten byl nejvíce oslaben po změnách..hrál jsem sorcku, která procházela s rakšou Prahvozd, no co se nestane? Nejde ovládnout a zvedli ji SR. Přitom ji ovládali mágové dávno přede mnou. To je ale náhod.Nebo..náhody nejsou? Kdo ví
skoro se bojím zahrát si něco jiného, beztak bardům zruší song 
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: osudový výběr
jezis beres si to sam na sebe??? dala se ji imka pac se zneuzivalo bugu z utociste a kazdej mag si chodil prahvozd s ni
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: osudový výběr
pojď hrát dolů otroka, hladomornu a biče pry drowum nikdo v dohledne době brát nebude 
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: osudový výběr
Nebyl to bug. Funguje to tak i v singlu a tým Thalie to kouzla nijak neupravovalsendys wrote:jezis beres si to sam na sebe??? dala se ji imka pac se zneuzivalo bugu z utociste a kazdej mag si chodil prahvozd s ni
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: osudový výběr
nehlede na to, ze to kouzlo se da seslat na takovou vzdalenost, ze te stejne ta raksa neohrozi.Firefox_ wrote:Nebyl o bug. Funguje to tak i v singlu a tým Thalie to kouzla nijak neupravovalsendys wrote:jezis beres si to sam na sebe??? dala se ji imka pac se zneuzivalo bugu z utociste a kazdej mag si chodil prahvozd s ni
btw.: zpomalte s tema upravama. Treba cernej mec katastrof je taky upravenej. Co pride dal? planujete opravit kouzla ve flaskach? pokud vim tak nektere jsou primo bestialni. K cemu pak bude prskavka? Si mam zalozit WM alchymistu?
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: osudový výběr
JE TO BUG !!! nebo ti prijde normalni aby utocne kouzlo te nevyhazovalo z gs ci invisu? Odkdy utocna kouzla nevyhazuji z techto dovu? Takze to nenormalni je a tudit je to bug. Jsem rad ze vam to zatrhli, to co se zdalo jednoduche uz jednoduche neni ze? Dobre vam tak. Fakt jsem rad ze se to na srazu vyresilo a takhle se vam to alespon omezilo.
Btw. Ano hrjau taky mága, kdyby nekdo mel narazky
Btw. Ano hrjau taky mága, kdyby nekdo mel narazky
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: osudový výběr
Nenormální = bug?!-darkvision- wrote:JE TO BUG !!! nebo ti prijde normalni aby utocne kouzlo te nevyhazovalo z gs ci invisu? Odkdy utocna kouzla nevyhazuji z techto dovu? Takze to nenormalni je a tudit je to bug. Jsem rad ze vam to zatrhli, to co se zdalo jednoduche uz jednoduche neni ze? Dobre vam tak. Fakt jsem rad ze se to na srazu vyresilo a takhle se vam to alespon omezilo.
Btw. Ano hrjau taky mága, kdyby nekdo mel narazky
Zkus to kouzlo zakouzit z invisu nebo z GS v singlu a zjistíš, že funguje jak má.
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: osudový výběr
rozhodne rakshu nikdo neupravoval kuli bugu GS, protoze na Thalii mas dalsich X potvor na ktere to spolehlive funguje.
edit: uz ani nemuzu sesilat GS na jiz zakouzlene GS pro pocit ze nejsem buger a nezneuzim to, protoze to pak buguje jeste vic. Jak jsem se dneska presvedcil a malem za to zaplatil zivotem. Takze co ted pri ovladnuti? S inviskou tam nemuzu, protoze kdyz neovladnu, GS zbuguje s inviskou. GS s GSkem, tak jedine bez niceho.
edit: uz ani nemuzu sesilat GS na jiz zakouzlene GS pro pocit ze nejsem buger a nezneuzim to, protoze to pak buguje jeste vic. Jak jsem se dneska presvedcil a malem za to zaplatil zivotem. Takze co ted pri ovladnuti? S inviskou tam nemuzu, protoze kdyz neovladnu, GS zbuguje s inviskou. GS s GSkem, tak jedine bez niceho.
Last edited by tao kan on 23:04 09. Aug 2010, edited 1 time in total.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: osudový výběr
Kde beres jisottu ze takhle fungovat ma? Kde beres jistotu ze uz v singlu to neni chyba? Kde beres tu jistotu?
Ja vim, sebrali ti hracku a ted si nic davat nebudes. Je to hold osud. Ale povim ti jedno, jsem 22.lvl a jeste jsem nepotreboval chodit do prahvozdu, jeste jsem nepotreboval ovladat rakshy ...
Proste takhle to uz nepujde, hledejte jine moznosti, smudlove
Ja vim, sebrali ti hracku a ted si nic davat nebudes. Je to hold osud. Ale povim ti jedno, jsem 22.lvl a jeste jsem nepotreboval chodit do prahvozdu, jeste jsem nepotreboval ovladat rakshy ...
Proste takhle to uz nepujde, hledejte jine moznosti, smudlove
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: osudový výběr
jakému zas bugu?tao kan wrote:... bugu GS...
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: osudový výběr
Jistotu beru třeba tam, že vyšlo už tolik patchů a nic. A kde ji bereš ty prosímtě?-darkvision- wrote:Kde beres jisottu ze takhle fungovat ma? Kde beres jistotu ze uz v singlu to neni chyba? Kde beres tu jistotu?
Nevím co stím má společného tvůj level a jak expíš?-darkvision- wrote:Ja vim, sebrali ti hracku a ted si nic davat nebudes. Je to hold osud. Ale povim ti jedno, jsem 22.lvl a jeste jsem nepotreboval chodit do prahvozdu, jeste jsem nepotreboval ovladat rakshy ...
Proste takhle to uz nepujde, hledejte jine moznosti, smudlove
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: osudový výběr
GSFirefox_ wrote:jakému zas bugu?tao kan wrote:... bugu GS...
kdyz jsi v GS zakouzlis utocnou akci, GS ti zmizne
ovladnuti je utocna akce(stejne jako ovladni nemrtveho), tedy ma ti to zrusit GS, ale nezrusi, tedy = bug
Kurna a nerikejte ze to bug neni, protoze to bug je
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: osudový výběr
Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a nebudes si ted davat prahvozd
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a nebudes si ted davat prahvozd
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: osudový výběr
Sorry, ale že v singlu jsou třeba zbraně +12 a itemy se skillama +30, tak ty bys na Thalii třeba nechtěl? Imho tenhle svět je nastavenej, aby se tu muselo aspoň trochu přemejšlet a ne jen dát jeden spell a vybít celej prahvozd... Podle mě je tahle úprava naprosto správná a beru jí všema desetiFirefox_ wrote:Zkus to kouzlo zakouzit z invisu nebo z GS v singlu a zjistíš, že funguje jak má.
Qoik a Frssk - koboldí komando
Re: osudový výběr
Běž hrát WOW či LA. Zde je nabídka hry, kterou hraješ zadarmo. WB a DM se tu snaží vytvořit ve volném čase zábavu pro ostatní a jedním z jejich počinu byla změna mechaniky. Nemůžeš s tím vůbec nic dělat, pokud budeš pokračovat tímto stylem. Příště doporučuji příspěvek, kde navrhneš řešení problému a podložíš ho fakty. Možná se setká s uznáním a bude veden dialog. Tyto výroky na fóru jsou pouze demoralizující a vyvolávají flame, který dále vede ke znechucení těch, kteří na projektu Thalie tráví svůj volný čas.černý vlk wrote:Tak nevím, hrál jsem monka, ten byl nejvíce oslaben po změnách..hrál jsem sorcku, která procházela s rakšou Prahvozd, no co se nestane? Nejde ovládnout a zvedli ji SR. Přitom ji ovládali mágové dávno přede mnou. To je ale náhod.Nebo..náhody nejsou? Kdo vískoro se bojím zahrát si něco jiného, beztak bardům zruší song
Osobně bych další podobné příspěvky likvidoval již v zárodku asi zamknutím fóra. Naopak bych podpořil konstruktivní příspěvky, kdy se autor nebude věnovat pouze posměšnými a ironickými poznámkámi, ale přijde s nápadem, jak lidsky danou věc vyřešit.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.