Jo bylo by fajn mit druzinu do pekneho dlouheho dungu aspon na hodinu ....ale popravde co se ti vyplati vzit do party?Kdyz hrajes valecnika tak max jednoho zaklinace vic nepotrebujes...Na co zlodeje kdyz zaklinac ma vilu? na co kneze kdyz jeho kouzla sou skorem nevyuzitelna diky fullheal lahvim a propo i knezuv ress je na nic bo to radsi poprosim zaklinace at mne odnese ke knezi resne za 1% misto 2% od NPC a jdeme tam znovu....na co jineho wara kdyz jeden staci s boostem od zaklinace?Luelle wrote:.
A opacne kdyz hraju maga na co brat jina povolani krom tanka dopredu?
ostatni povolani maj proste smulu kdyz sezenou wara bo maga maj stesti (nebo zname:) ale takovy dva novacci maj hod smulu pokud nehrajou vyse zminene chary -Mag,zaklinac a nebo nejakeho tanka (war,paladin)
Je to proste tak ze ostatni povolani vubec nepotrebuju v tehle kombinaci (war + zalinac)....kdyz du do dungu du tam jasne za creepem a lootem tzn vic clenu mensi odmena..od toho dung je ze:)
Jen jeden dung sem tu proste videl na opravdu partu 5-6 lidi a to Damianovi Asabi...jenze problem je ze tam se moc nikomu nechce protoze je velke riziko smrti a ta ztrata casu nez odnese nekdo telo ke knezi za to nestoji ...opacne zas nestoji za to ress od hrackeho kneze...Navic sehnat takovou partu je celkem sance blizici se ku nule...
A anoi premyslim nad cislama...proc? protoze je sakra rozdil mit lvl 1 a nebo 20...na 1 lvlu se nekouknu nikam...a kazdej lvl je potesenim protoze konecne muzu trebas jit zabit silejsi potvoru nebo prozkoumavat nove lokace kam bych se jinak neodvazil....hledat nove dobrodruzstvi a zkouset nove veci.....NWN neni zadnej CHAT ale Fantasy hra na hrdiny a v te hre sou ty cisla hodne dulezita at uz de o exp,lvl,pocet zabitych potvor ci zlato a vejbavu..protoze spravnej dobrodruh musi mit spravnou vybavu a spravne zkusenosti aby se mohl nekam vypravit....