Vypnutí časovek v dílně

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by igor »

Mě to přijde, že si každej myslí, že je buď hráč zavřenej v dílně - podle vás tzv. RP hráč nebo je to rovnou creeper co vymetá prahvozd. A ten kdo necraftí neni schopnej zahrát RP.
Nejsem creeper, za ty roky hraní už teda výbavu mam, ale že bych nějak oplýval penězma, to se říct nedá.
Vypnutí časovek v dílně omezí akorát ty hardcore craftery... stejnej extrém jako creepeři, kvůli kterejm se upravujou ovládnutí příšer atd. Přece správnýho RP hráče to nevytrhne ne?
Normální hráč občas zajde do dungu aby sehnal materiál na craft, tím si přivydělá, něco sežene... zároveň hraje RP a jde s družinou a povídá si...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Miking
Poutník
Posts: 70
Joined: 20:10 03. May 2010

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by Miking »

Dal bych wipe. To by ty hrače s vejbavou (20+), naučilo zpívat jinou písničku o tom kde všude se daj sehnat expy, vejbava a penize.

Rp hrači to vadit nemuže, ten si založí postavu se stejnym jmenem, da ji stejny hadry a jede dál. Pořídná metla by to byla na crepery, nicméně ti by to rozchodili a crepili dal. Akorát v dílnách by lidí ubylo.
Co si budem povídat i ekonomice by to prospělo.
Last edited by Miking on 23:52 16. Aug 2010, edited 1 time in total.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by efu_redo »

Nikde jsem neřekl, že RP hráč má být zavřenej v dílně, naopak, být jen v dílně a nebo na creepu vážně není můj styl hry a protiví se mi to. Ale Thalie je pro všechny a tak to musím ,,tolerovat?´´. Neumím se vyjadřovat, tak to špatně nepochopte. :mrgreen:

Edit: Wipe? Wipe na Thalii není možný. Tím by team porušil své tehdejší slovo, že wipe na Thalii už nikdy nebude. Pokud se pletu, opravte mě.
Last edited by efu_redo on 23:52 16. Aug 2010, edited 1 time in total.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by Rejty »

efu_redo wrote:...
Tak v čem konkrétně zrušení časovek v dílně "ničí či omezuje RP"?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Manas
Poutník
Posts: 81
Joined: 15:48 09. Apr 2009

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by Manas »

wipe nic neresi sou tu lidi co daj za 3 tydny 20 lvl do mesice by tu byla stejna situace jako pred nim.....
a ja se vzdycky povazoval spis za creepera nez za erpice zjistil sem ze sem prd a ne creeper :mrgreen:
Vorenus....Pravá ruka Černé paní, vykonavatel její vůle.
http://www.youtube.com/watch?v=ysWRb9bqB-Y&NR=1
Miking
Poutník
Posts: 70
Joined: 20:10 03. May 2010

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by Miking »

efu_redo wrote:Nikde jsem neřekl, že RP hráč má být zavřenej v dílně, naopak, být jen v dílně a nebo na creepu vážně není můj styl hry a protiví se mi to. Ale Thalie je pro všechny a tak to musím ,,tolerovat?´´. Neumím se vyjadřovat, tak to špatně nepochopte. :mrgreen:

Edit: Wipe? Wipe na Thalii není možný. Tím by team porušil své tehdejší slovo, že wipe na Thalii už nikdy nebude. Pokud se pletu, opravte mě.
Krásně si otočil, děkuji že jsi podpořil mou teorii.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by efu_redo »

Rejty wrote:
efu_redo wrote:...
Tak v čem konkrétně zrušení časovek v dílně "ničí či omezuje RP"?
Psal jsem a poukazoval hlavně na zrušení časovek normálních. Na základě tohoto.

Rejty wrote:
-RoF- wrote:Popřípadě doufám se neuvažuje o kompletním vypnutí časovek.
Uvažuje se. Pokud se zruší, bude se uvažovat o jejich zpětném zabavení. :twisted:
Možná to byl rýpanec. Jestli ano, nepoznal jsem to. Ale už párkrát jsem tu názor o zrušení časovek zaslechl. A bojím se, možná to nebylo v mých předchozích přízpěvcích jasné, že to je první krok k tomu, jak zrušit i časovky normální.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by Luelle »

hádám že redo jen křičí "Kde se to zastaví?"
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Miking
Poutník
Posts: 70
Joined: 20:10 03. May 2010

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by Miking »

HC RP hráč a bojí se o sví expy. Bejt na tvím místě hanba by mě fackovala.
Ja jsem jen hráč, Rp když je s kým. Creper když je co. A craft mě nebaví.
Ale o xp bych přijít nechtěl, je to hlavní důvod proč tuhle hru hraju. Zlepšuje se mi postavička.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by igor »

Miking wrote:HC RP hráč a bojí se o sví expy. Bejt na tvím místě hanba by mě fackovala.
Bejt na tvym místě, tak mě fackuje hanba za ten pravopis.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Miking
Poutník
Posts: 70
Joined: 20:10 03. May 2010

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by Miking »

igor wrote:
Miking wrote:HC RP hráč a bojí se o sví expy. Bejt na tvím místě hanba by mě fackovala.
Bejt na tvym místě, tak mě fackuje hanba za ten pravopis.
Není to OT :?:
Ale když dojdou argumenty, šahá se po zbraních.


Edit: Ze strachu z banu, už sem psát nebudu.
Last edited by Miking on 00:07 17. Aug 2010, edited 1 time in total.
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by maku »

Miking wrote:...
To by stačilo. Jdi spát!
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
Miell
DM adept
Posts: 2581
Joined: 23:26 18. May 2010

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by Miell »

Luelle wrote:hádám že redo jen křičí "Kde se to zastaví?"
Myslím, že je to tak, obává se celkového zrušení.. já osobně bych bez časovek daleko nedošla.. moje postava by byla malá šmudla, co toho moc neumí. Znamenalo by to pro mě stop v růstu postavy.
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
User avatar
wooh
Obyvatel
Posts: 113
Joined: 17:13 19. Mar 2010
Contact:

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by wooh »

efu_redo wrote: To bych byl pro vypnutí XP z creepu a časovky at zůstanou.
:lol: Vtípek :D
Sheii >> stále ještě naživu.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
Muthor6
Obyvatel
Posts: 107
Joined: 10:54 28. Dec 2008
Location: Valašské království
Contact:

Re: Vypnutí časovek v dílně

Post by Muthor6 »

Komu vadí zrušení časovek v dílnách.... ať jde do dílny v Doubkově, tam časovky jdou pořád :mrgreen: :mrgreen:
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars

Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Locked