Vypnutí časovek v dílně
Re: Vypnutí časovek v dílně
Ještě k mému příspěvku z první stránky - mě napadlo dodatečně...že vlastně spousta postav v dílně nekraftí, ale jen RPí s kraftery, ale teď to "odskáčou" s nima... 
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Vypnutí časovek v dílně
Celé mi to přijde jako na DH, tam se taky upravovaly věci proti bugerům a tak dále, jako vždy na to dojeli ti co erpí.
Vlastně vždy na to dojedou ti co erpí.
Já osobně taky rád erpím sexpím, ale i další věci, jako je craft, loot, expení na potvorách a nebo třeba i nějaké ty CvC. Ty sám Rejty si prohlásil, že na Thalii je volnost, at si každý dělá co chce, když neporušuje pravidla.
Proč teda ti co neporušují pravidla jsou nejvíc bití?
Proč to neuděláte opačně, proč ty erpaře nepodpoříte? A nedáte motivaci i ostatním neafkovat v dílně popřípadě v hospodě u Ivory a jinde?
Vždyt je to jednoduché.... "Ty dobře erpíš a dlouho erpíš, bavíš se tím a hlavně bavíš i ostatní? Tak tady máš nějaké priviliegia, které ti creepeři atak nemají. Tady máš třeba ohnivého koně, tady máš klíč do lokací, kam se jen někdo nedostane, tady máš fajn RP předmět, tady máš unikátní předmět. A hej ty co sexpíš, na tu máš klíč do obchůdku se sexuálnima hračkama.....atd... atd."
Nebylo by se lepší zaměřit na tohle? Na rozvoj RP a ne na to jak kde co omezit.
Vlastně vždy na to dojedou ti co erpí.
Já osobně taky rád erpím sexpím, ale i další věci, jako je craft, loot, expení na potvorách a nebo třeba i nějaké ty CvC. Ty sám Rejty si prohlásil, že na Thalii je volnost, at si každý dělá co chce, když neporušuje pravidla.
Proč teda ti co neporušují pravidla jsou nejvíc bití?
Proč to neuděláte opačně, proč ty erpaře nepodpoříte? A nedáte motivaci i ostatním neafkovat v dílně popřípadě v hospodě u Ivory a jinde?
Vždyt je to jednoduché.... "Ty dobře erpíš a dlouho erpíš, bavíš se tím a hlavně bavíš i ostatní? Tak tady máš nějaké priviliegia, které ti creepeři atak nemají. Tady máš třeba ohnivého koně, tady máš klíč do lokací, kam se jen někdo nedostane, tady máš fajn RP předmět, tady máš unikátní předmět. A hej ty co sexpíš, na tu máš klíč do obchůdku se sexuálnima hračkama.....atd... atd."
Nebylo by se lepší zaměřit na tohle? Na rozvoj RP a ne na to jak kde co omezit.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vypnutí časovek v dílně
Hmm a jak sem si to ještě jednou četl, očividně některým leze krkem to, že sou postavy často zavřené v dilně.
Ale ten důvod proč tomu tak je sem už vysvětloval a je dobře že to tak je.
Když chce hráč dostat se v craftu na vyšší úroveň, tak do toho holt musí hrábnout a musí makat a výroba čehokoliv trvá a těch nej věcí trvá hodně dlouho.
Výhodou je to, že se trh nepřesytí craft věcma a každý si hodně rozmyslí, jestli pro někoho má dělat například prsten u ktetého stráví třeba dvě hodky real času.
To že třeba já mám zavřenou postavu v dílně několik hodin a dělám pokusy, no to snad nevadí, když sem tam sám, tak sám se sebou RP hrát moc nechcu, jo když je tam někdo cizí, tak si rád povídám. To snad není RP? Opravdu hodně lidí v dílně kecá a klidně aj sexpí (vzpomíná na pokřtění kovadliny
), to taky není RP?
Já vás chápu, že vám ti lidi, kteří zneužívají klikacích programu ser...ehmm štvou. Ale nevím no. Viz můj předchozí příspěvek.
Ale ten důvod proč tomu tak je sem už vysvětloval a je dobře že to tak je.
Když chce hráč dostat se v craftu na vyšší úroveň, tak do toho holt musí hrábnout a musí makat a výroba čehokoliv trvá a těch nej věcí trvá hodně dlouho.
Výhodou je to, že se trh nepřesytí craft věcma a každý si hodně rozmyslí, jestli pro někoho má dělat například prsten u ktetého stráví třeba dvě hodky real času.
To že třeba já mám zavřenou postavu v dílně několik hodin a dělám pokusy, no to snad nevadí, když sem tam sám, tak sám se sebou RP hrát moc nechcu, jo když je tam někdo cizí, tak si rád povídám. To snad není RP? Opravdu hodně lidí v dílně kecá a klidně aj sexpí (vzpomíná na pokřtění kovadliny
Já vás chápu, že vám ti lidi, kteří zneužívají klikacích programu ser...ehmm štvou. Ale nevím no. Viz můj předchozí příspěvek.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vypnutí časovek v dílně
Je jeden velmi logický argument, proč je tenhle návrh správný:
Premisa: Postava má dva druhy povolání, které může nezavisle na sobě trénovat
Pokud trénuji dobrodruha, pak netrénuji řemesla, proč by tomu mělo být naopak u řemesel?
Obě povolání si vzájemě pomáhají, ale Xp by člověk měl dostávat jen do jednoho, podle toho na co se v tu chvíli soustředí víc.
To je vše, určitě se najdou protiargumenty, ale ja s tímhle krokem po logické stránce souhlasím.
Premisa: Postava má dva druhy povolání, které může nezavisle na sobě trénovat
Pokud trénuji dobrodruha, pak netrénuji řemesla, proč by tomu mělo být naopak u řemesel?
Obě povolání si vzájemě pomáhají, ale Xp by člověk měl dostávat jen do jednoho, podle toho na co se v tu chvíli soustředí víc.
To je vše, určitě se najdou protiargumenty, ale ja s tímhle krokem po logické stránce souhlasím.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Vypnutí časovek v dílně
neviděla bych o tak černě jako většina,taky tu časové xp nebejvaly prostě a nikdo to nelámal přes koleno.Hold nebudou mega vysoké levly no a né každej bude ten nejlepší 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Vypnutí časovek v dílně
Já teda když jsem v práci tak makam a nehraju "RP" s kolegamaKaTo wrote:Ještě k mému příspěvku z první stránky - mě napadlo dodatečně...že vlastně spousta postav v dílně nekraftí, ale jen RPí s kraftery, ale teď to "odskáčou" s nima...
Stačí bejt otrok a dělat trochu blbýho, nechápavýho nebo provokovat a hraje se RP skoro kamkoliv jdeš. Ať je to v baráku, v dílně, městě, dungu, na lovu bílejch...
Holt RP hráči nebudou workoholicí.
Pořád mi ale přijde, že hardcore crafter je něco víc než creeper... každej píše, jak se v dílně dá zahrát RP a ať se tam podporujou časovky. Craft je supr pro RP, při výpravě do dungu se ale RP hrát nedá... a každej kdo tam jde je hnusnej creeper co si jde nahrabat.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Souhlasím s výše uvedeným.
V dílně budu trénovat craft a budu získávat zkušenosti do jednotlivých řemesel.
V dílně budu posléze vyrábět předměty vhodné k prodeji ostatním postavám a tím si vydělám nějaké zlato.
V 99% ostatních oblastí mohu získávat zkušenosti "hovorové" (časové) nebo bojové. Za mě žádný problém. Prodlouží to život mé postavy, bude to trvat déle, tohle sice nemám moc rád, mám raději vyšší rychlost, ale s tímhle dokáži žít a smířit se.
Za mě není problém.
P.S. jak rád říkám, i za tuhle změnu si můžeme mi hráči, jako prakticky za všechny
V dílně budu trénovat craft a budu získávat zkušenosti do jednotlivých řemesel.
V dílně budu posléze vyrábět předměty vhodné k prodeji ostatním postavám a tím si vydělám nějaké zlato.
V 99% ostatních oblastí mohu získávat zkušenosti "hovorové" (časové) nebo bojové. Za mě žádný problém. Prodlouží to život mé postavy, bude to trvat déle, tohle sice nemám moc rád, mám raději vyšší rychlost, ale s tímhle dokáži žít a smířit se.
Za mě není problém.
P.S. jak rád říkám, i za tuhle změnu si můžeme mi hráči, jako prakticky za všechny
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Vypnutí časovek v dílně
Já si myslím
(možná naivně), že je to jen prvotní řešení a že třeba vznikne nějaký mechanismus, který přeruší dávkování time xp pro ty postavy co craftí (asi jako když se přeruší časovky při boji). Takže bych to tak zle neviděl (doufám), a to jsem v dílnách proerpil několik tisíc xp
protože vím že tam najdu danou osobu.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vypnutí časovek v dílně
Jako téměř se mne to netýká a tak do toho moc nevidím. Také nevím, jak je to provedené a tak prostě jen okamžitý nápad.
Zvážil tým možnost, že by se ty expy nezastavovaly v dílně, ale ze by je zastavoval přísun craft expů? Samozřejmě je možné, že je příliš obtížné to tak realizovat a nebo to týmu prostě nevyhovuje.
To jen tak pro ten případ, že by někdo hrál strážného v dílně třeba.... Nebo tam prostě rozebíral politiku a erpil, tak ať ho systém netlačí k tomu jít na ulici.
PS: alchymista teď nebude dělat kraft v dílně, ale u potulných alchymistů, takže to bude jediný "craft", který bude dostávat expy za čas. Nic proti, je to čistě technická poznámka.
Zvážil tým možnost, že by se ty expy nezastavovaly v dílně, ale ze by je zastavoval přísun craft expů? Samozřejmě je možné, že je příliš obtížné to tak realizovat a nebo to týmu prostě nevyhovuje.
To jen tak pro ten případ, že by někdo hrál strážného v dílně třeba.... Nebo tam prostě rozebíral politiku a erpil, tak ať ho systém netlačí k tomu jít na ulici.
PS: alchymista teď nebude dělat kraft v dílně, ale u potulných alchymistů, takže to bude jediný "craft", který bude dostávat expy za čas. Nic proti, je to čistě technická poznámka.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Vypnutí časovek v dílně
Ano, je to možnost, o které se uvažuje, ikdyž je to pracnější varianta. Přísun časových xp se bude proti stávajícímu stavu ještě drobně upravovat. Stojí to hlavně na nedostatku mého času, protože zároveň připravujem další nové věci.LDamian wrote:
Zvážil tým možnost, že by se ty expy nezastavovaly v dílně, ale ze by je zastavoval přísun craft expů? Samozřejmě je možné, že je příliš obtížné to tak realizovat a nebo to týmu prostě nevyhovuje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Tak ono to blbne aj ted.
Sem tam se časovky samovolně vypínají, aj když běhám a přitom nebujuju.
Sem tam se časovky samovolně vypínají, aj když běhám a přitom nebujuju.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vypnutí časovek v dílně
Spouštění časových xp bylo upraveno a ještě se ladí.-RoF- wrote:Tak ono to blbne aj ted.
Sem tam se časovky samovolně vypínají, aj když běhám a přitom nebujuju.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Namátkou pár jmen - Bakly (Žamboch), Conan (Howard), oba dobrodruzi/bojovníci oba nadprůměrní kováři. Jenifer (Sapkowski) schopná čarodějka a schopná alchymistka, atd.menderon wrote:...
Pokud trénuji dobrodruha, pak netrénuji řemesla, proč by tomu mělo být naopak u řemesel?
...
Jestli si myslíš, že u řemesla postava nezesílí a nezíská vytrvalost, odolnost, soustředění, nezpevní se vůle, atd. zkrátka že se postava nezlepšuje... *krčí rameny* ..si asi nikdy nic pořádně nedělal
Netuším co děláš, ale kdekoli jsem makal (od stavby drážního koridoru, přes klikání v kanceláři), tak jsme se dokázali "v partě" občas slézt u "cigára" (a to jsem nekuřák), nebo prostě na chvíli pokecali když sme si udělali "zdravotní" - ale jako jo, máme i takové Igory...teda kolegyigor wrote:...jsem v práci tak makam a nehraju "RP" s kolegama...
Jenže tohle co tu hlásíš už je začíná být nucení MOJE "RP" musí být TVOJIM "RP" = v dílnách nebudou expy, protože já jsem se rozhodl, že nebudou, protože já se "v dílně" při práci taky nebavím.
Btw - pokud někdo u kraftu "nechce" expy, nikdo ho nenutí mluvit a místo toho jen klikat, však ony se zastaví sami.
P.S.
Závěr...začínám se opakovat
Prostě osobně jsem "citlivý" na to, když se systémově začne znevýhodňovat/zvýhodňovat určitá skupina hráčů, zvlášť když to kladivo na čarodějnice dopadne podle hesla padni komu padni i na mojí postavu
P.P.S.
Sice remcám (ale znáte to - když lid mlčí, mocní si myslí že jejich kroky jsou v pohodě), ale jinak se mi Thalie líbí
edit po LD: To jsem si taky uvědomil - už protože u potulných alchymistů "jsem" doteď často vařil. Jsem zvědav zda alchymisty najednou vyhubí nějaká epidemie
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Vypnutí časovek v dílně
Jasný chápu. Říkal jsem si, že to bude něco takového...kucik wrote: Ano, je to možnost, o které se uvažuje, ikdyž je to pracnější varianta. Přísun časových xp se bude proti stávajícímu stavu ještě drobně upravovat. Stojí to hlavně na nedostatku mého času, protože zároveň připravujem další nové věci.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Vypnutí časovek v dílně
Tak jsem si to zas pročetl... a musím důrazně souhlasit s RoFem. Proč se pořád dělají nějaké úpravy, které něco zakazují, znemožňují, zhoršují a nedělá se žádná úprava na zvýhodnění?
Pokud je cílem "Týmu projektu Thalie" (
) odradit co nejvíc hráčů, ať už nesmyslnými bany respektivě znemožnit a zhoršit tu různorodost činností na serveru (a tím odradit některé určité skupiny hráčů, kterých se úprava[čti zhoršení podmínek pro určitou činnost
] týká) tak se vám to daří. Jen vypněte časovky úplně, na Thalii už nebude rekordních(za ty roky co hraju nwn na všech možných serverech, jsem tolik hráčů online nikdy neviděl) 30-40 hráčů...
Pokud je cílem "Týmu projektu Thalie" (
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk