Knihy
Knihy
Nešlo by udělat aby se text knih (od vetešníka) který budto píši nebo čtu, nezobrazoval jiným hráčům? Sice to používá málo lidí, ale když někdo knihu třeba píše a text té knihy (třeba i tajný) lítá všem do výpisu, je to trošku divné.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Knihy
Můžu to psát klidně i šepotem...
(přidat lis)
autor: *text*
(hotovo)
a ted kniha poví kdo je autor, jaký to je list, jak se kniha jmenuje a text nalistované stráky (to samé při otevření)
A právě tehdy ostatní hráči vidí co tam je. Mám to ozkoušené.
(přidat lis)
autor: *text*
(hotovo)
a ted kniha poví kdo je autor, jaký to je list, jak se kniha jmenuje a text nalistované stráky (to samé při otevření)
A právě tehdy ostatní hráči vidí co tam je. Mám to ozkoušené.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Knihy
A husty jeste je ze kdyz si otevres knihu, tak se objevi nevidena postava jako zapisovac a treba me dole v Olathu se stalo ze se npc zacli boostit a zautocili na nej.Rejty wrote:A když to píšeš do šepotu, tak se to taky zobrazuje všem?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Knihy
Během používání knihy mě ještě napadlo pár věcí.
-jak se zjeví ten zapisovatel, hádám že to je proto aby šlo nějak zapisovat (dialog dvou postav). Kdžy používám třeba kostky, nikdo se neobjeví a mluví jakoby sama postava a jiným hráčům se to nezobrazuje, kniha ano.
-Uvítal bych možnost zvolit si list, který chci nalistovat. Když hledám něco ve své knize a má už přes 60 stran tak je to děs listovat až na začátek a ještě zaspamuju chat log všem okolo
napadl mě nějaký podobný systém jako je u barvíře když si říkáte o konkrétní vzhled či barvu
-Nevím zda jde udělat aby rozhovor s NPC zapisovatelem byl neviditelný pro jiné hráče. Pokud ano, zkusil bych použít scriptů u kostek na nastavení viditelnosti pro okolní postavy, pro případ že bych třeba knihu předčítal.
-zaregistroval jsem pomocí jednoho spoluhráče takový případ, že když jsem se zamknul v hostinci na pokoji a začal psát, kniha byla slyšet po celé lokaci. Takže tímto bych se chtěl omluvit všem kterým jsem takto zaneřádil chat log.
PS: Vím že tuhle vychytávku používá málokdo
ale když se o těchle nedostatcích nebude vědět, nikdo je třeba nikdy řešit nebude. Tak co kdyby jednou že?
-jak se zjeví ten zapisovatel, hádám že to je proto aby šlo nějak zapisovat (dialog dvou postav). Kdžy používám třeba kostky, nikdo se neobjeví a mluví jakoby sama postava a jiným hráčům se to nezobrazuje, kniha ano.
-Uvítal bych možnost zvolit si list, který chci nalistovat. Když hledám něco ve své knize a má už přes 60 stran tak je to děs listovat až na začátek a ještě zaspamuju chat log všem okolo
napadl mě nějaký podobný systém jako je u barvíře když si říkáte o konkrétní vzhled či barvu
-Nevím zda jde udělat aby rozhovor s NPC zapisovatelem byl neviditelný pro jiné hráče. Pokud ano, zkusil bych použít scriptů u kostek na nastavení viditelnosti pro okolní postavy, pro případ že bych třeba knihu předčítal.
-zaregistroval jsem pomocí jednoho spoluhráče takový případ, že když jsem se zamknul v hostinci na pokoji a začal psát, kniha byla slyšet po celé lokaci. Takže tímto bych se chtěl omluvit všem kterým jsem takto zaneřádil chat log.
PS: Vím že tuhle vychytávku používá málokdo
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Knihy
Možná by stačilo nastavit zapisovateli šepot... i když lepší by bylo aby nemluvil vůbec a jeho hlášky se posílaly do vypisového ohna...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Knihy
já esm psala do knížky většinou v šepotu,ale byla sem sama a nikdo si tak nemohl stěžovat
ale s tim listováním souhlasím 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Knihy
tohle jsou systémy z dob, kdy nebylo možný odchytávat chat postavy jinak, než přes NPC poblíž. Časem by se to mělo celé předělat.
Dokonce si myslim, že jsem k tomu náhradu už udělal a i byla ve hře, jenom jsou v obchodch stále ty staré.
Dokonce si myslim, že jsem k tomu náhradu už udělal a i byla ve hře, jenom jsou v obchodch stále ty staré.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Knihy
a existuje vůbec už ten pečetní prsten co se sliboval?:D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Knihy
to by bylo zajímavé, kdyby třeba měl nějaký poslíček doručit psaní zapečetěné a nedalo mu to a chtěl se podívat co tam, tak by se pak dotyčnému napsalo, že dopis byl už jednou otevřen, že je pečeť zlomená a nebo by se teprve dotyčnému napsalo že pečeť na něm je neporušenaPajule wrote:a existuje vůbec už ten pečetní prsten co se sliboval?:D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Knihy
no však právě mělo to tak bejt
plánovalo se to,ale asi se to endoplánovalo 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána