Zdravím,
Tak musím říci, že nezrušení časovek úplně je pro mne velké zklamání.
Argument, že postava která jen eRPí se nemá jak vyvíjet oproti ostatním
co chodí zabíjet potvory je dost out.Dříve žádná taková možnost nebyla,
výbava nebyla zdaleka tak silná a přece se tu hrálo hezčí RP a každý postupoval
normálně.
Prostě a jasně.Bonusové xp za RP hru jen od DM a jen pro postavy které pěkně
hrají či se jinak zapojují do dění světa.
Představa těch bojovníku co ,,eRPí,, do 15 levelu a pak seberou oboustranej meč
a najednou sou silný jak půl praporu mi přišla dycky směšná.
Je opravdu férové když někdo sedí u hospody, poposedává a jedinou jeho potřebou
je druhá postavu při které může mít ještě bonus k časovkám oproti hráči který se v riziku
prochází po kraji, pěkně hraje a občas je za pěknou hru odměněn od DM a při smrti a
ztrátě xp je na tom vlastně hůř oproti takzvanému ,,eRPaři,,.
Když nebude vidina snadného získávání xp na časovkách, tak nebude ani potřeba někoho
kontrovat jestli je u pc či jestli nemá nějaký externí program...
K Muthor: se divím čéče, že zrovna ty tu něco píšeš na obhajobu.Co si pamatuji, tak už za DM
sem tvou postavu zkoušel několikrát jestli je aktivní.A co sem pak zkoušel i s mou postavou ve hře,
tak výsledek byl vždycky stejný.Bez odezvy, postava jen čumí do zdi.(ale možná sem v těch cca 20
případech neměl jen štestí

)Jen dodám abych ti nekřivdil, nebyl si sám...
Sorrow