no, ale co ja vim, tak kdekoli jinde nemas pulku lvlu za tak dlouhou dobu jako tady - jen odhaduju jak to tu slo do ted...nikdy sem tu nevidel vissi lvl nez 23 asi - takze asi proto se to nikomu z ex carodeju poradne nelibi...to se ale projevi az za nejakej cas hrani. Predpokladam.wekslo wrote:To mate recht senior Gardakan :]Kiri wrote:
Jinak k tomu magovi, budte radi ze ho muzete kombinovat a ze nedopad jak mnich :]] Kazdopadne bych tem kterym sou ty omezeni proti srsti doporucil si zahrat kdekoliv jinde kde ten kdo nema maga ostrouha a povetsinou vynalozi vsechny finance na skromnej pomnicek na HB ;]
Prvotní dojem :)
Re: Prvotní dojem :)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Prvotní dojem :)
Ho,ho,hooo.JiB wrote:Spravaj sa ako dospely clovek a neurazaj ostatnych. Theo mal podla mna neurazlive prispevky. Su kriticke ale my nechceme aby tu hralo stado oviec.Add Theo : Jestli te muzu o neco poprosit, tak radsi uz nic nepis ohledne magu .Uz jsi s tim brekotem opravdu trapnej a ani nevis co pises....
Sorrow
Za prve, no prave ze ja se tak chovam narozdil... a vubec mi neprijde ze by to bylo urazlive,alespon v cestine.
Za druhe, to co tu Theo plodi a ze toho uz bylo a vetsinou to same tema me osobne uz neprijde jako kritika ale spise demagogie a spam fora.
A za treti, tim ,,my nechceme aby tu hralo stado oviec,, chces jako ric co?To jako ze ja neco takoveho chci?
Sorrow
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Prvotní dojem :)
To je pravda, na jinych RP serverech je postup levelu podstatne pomalejsi. (S novym expicim systemem je muj odhad rozdilu 2.5 az 4 nasobek.) Osobne bych to udelal pomalejsi.Kiri wrote: no, ale co ja vim, tak kdekoli jinde nemas pulku lvlu za tak dlouhou dobu jako tady ....
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Prvotní dojem :)
mysleno obracene nez si pochopilkucik wrote:To je pravda, na jinych RP serverech je postup levelu podstatne pomalejsi. (S novym expicim systemem je muj odhad rozdilu 2.5 az 4 nasobek.) Osobne bych to udelal pomalejsi.Kiri wrote: no, ale co ja vim, tak kdekoli jinde nemas pulku lvlu za tak dlouhou dobu jako tady ....
preklad: na jakymkoli serveru jinde pulka lvlu co se dela na Thalii dlouhou dobu je rychlejc.
sem lama, takze by mi este zajimalo to zakladni rozdeleni serveru. Jake jsou RP a jake ne?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Prvotní dojem :)
Ja pochopil, jak's to myslel a pokusil jsem se trochu netaktne naznacit, ze je to dost mimo, protoze na serverech co znam je postup levelu podstatne pomalejsi, nez by melo byt v soucasnosti na Thalii.Kiri wrote:mysleno obracene nez si pochopilkucik wrote:To je pravda, na jinych RP serverech je postup levelu podstatne pomalejsi. (S novym expicim systemem je muj odhad rozdilu 2.5 az 4 nasobek.) Osobne bych to udelal pomalejsi.Kiri wrote: no, ale co ja vim, tak kdekoli jinde nemas pulku lvlu za tak dlouhou dobu jako tady ....![]()
preklad: na jakymkoli serveru jinde pulka lvlu co se dela na Thalii dlouhou dobu je rychlejc.
To je takovy moje soukromy deleni. Za RolePlay servery povazuju ty, kde postavy jednaji tak, jako by slo o skutecne zive bytosti a nikoliv loutky zprostredkovavajici zabavu ze zabijeni potvor.Kiri wrote: sem lama, takze by mi este zajimalo to zakladni rozdeleni serveru. Jake jsou RP a jake ne?
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Prvotní dojem :)
Tak když se tak hezky flamuje, taky si přihodím.
Nejdřív bych chtěl říct, že se nechci navážet do práce teamu a jsem si jist, že makají jako divý.
Mám jenom jednu otázečku. Šlo by nějak specifikovat proč Thalie neběží? Jestli poběží za týden, rok, dva atd.?
Díky
Nejdřív bych chtěl říct, že se nechci navážet do práce teamu a jsem si jist, že makají jako divý.
Mám jenom jednu otázečku. Šlo by nějak specifikovat proč Thalie neběží? Jestli poběží za týden, rok, dva atd.?
Díky
Re: Prvotní dojem :)
No k těm servrům ... třeba Demona má v popisku relax server ... v reálu to tak opravdu je, zatímco někteří dávají přednost expení a odpočinku v akčnějším stylu, druzí si hezky povídají, nacvičují divadlo, pořádají cílené příběhové výpravy atd.
No a pak tu máme PvP servry ... no prostě areny, kde si člověk honí tričko a staví supurtropery.
Znáte to proti gustu žádný dišputát.
No a pak tu máme PvP servry ... no prostě areny, kde si člověk honí tričko a staví supurtropery.
Znáte to proti gustu žádný dišputát.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Prvotní dojem :)
Ted jsi mě velice pobavilTheogil I wrote:No k těm servrům ... třeba Demona má v popisku relax server ... v reálu to tak opravdu je, zatímco někteří dávají přednost expení a odpočinku v akčnějším stylu, druzí si hezky povídají, nacvičují divadlo, pořádají cílené příběhové výpravy atd.
nacvičují divadlo???To je hláška roku pro mě
P.S.Prosím napiš další perličku z dalšího serveru
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Prvotní dojem :)
Všiml jsem si a těch 200 000zl. by se hodilo, ale co by s nimi chudý kněz dělal.Pivo wrote:Ted jsi mě velice pobavilTheogil I wrote:No k těm servrům ... třeba Demona má v popisku relax server ... v reálu to tak opravdu je, zatímco někteří dávají přednost expení a odpočinku v akčnějším stylu, druzí si hezky povídají, nacvičují divadlo, pořádají cílené příběhové výpravy atd.![]()
nacvičují divadlo???To je hláška roku pro měKdyž jsem nabízel divadelní hru s odměnou 200 000 přihlásil se jeden člověk!!!
P.S.Prosím napiš další perličku z dalšího serveru
Tu partu s tím divadlem (byli tři) jsem viděl předevčírem kolem 21:00 na pláži za hřbitovem, směrem ke skřetvědům, a ten kus se jmenoval - doufám, že to nezkoním - "Jak odporný paladin drowa a jeho démonickou družku do neštěstí přivedl". Mělo se dle vyjádření účinkujících jednat o tragedii bohužel se jim nevyvedla, protože jsem se smál až do půl jedenácté. Pak mi to pokazil nově příchozí, který měl nahozené TS a prohlásil ... "ahoj to to máte dnes i s obecenstvem" ... načež si to TS začali nahazovat všichni no a ve chvíli, kdy po mě začeli chtít vstupné jsem raději vzal kramle. Dle mého tam nejsou všichni ztaceni, ale .....
Koukal jsem, že jsi si taky požádal o osobní wipe, no budu se těšit až tě potkám na Thálii.
Další perličku říkáš: No nevím jestli sleduješ třebas i dění na Dragon Hammeru, ale moc se mi líbila storka o tom jak na předměstí Karaty probíhal spor, začalo to být zlé a málem došlo na nože .... na kladě tam seděl Drax XY a po několika minutách poslouchání se začal "nenápadně" boostovat, ve chvíli kdy měl vše nahozeno se zvedl a chtěl se přidat do debaty, načež si všichni účinkující celého sporu popřáli hezký den, či noc a odešli. (pro neznalé - Drax (jednojakéčíslo) je typ člověka, hráče, postavy (jak kdo chcete) jež si nenechá ujít jakoukoli rvačku, aktivně je vyhledává a je to prostě poděs)
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Prvotní dojem :)
Thalie nebezi, protoze se docela necekane zpozdilo nekolik praci, z kterych je uz temer vsechno hotovo.Seth-Plzen wrote:Tak když se tak hezky flamuje, taky si přihodím.
Nejdřív bych chtěl říct, že se nechci navážet do práce teamu a jsem si jist, že makají jako divý.
Mám jenom jednu otázečku. Šlo by nějak specifikovat proč Thalie neběží? Jestli poběží za týden, rok, dva atd.?
Díky
Sice je to tajne, ale snad me ostatni neukamenuji, kdyz prozradim presne datum. Bude to...brzy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Prvotní dojem :)
Brzo, brzičko, ano, ano *šišlá a slintá si do klavesnice, kterou mu následně náhradová komise strhne z platu*kucik wrote:Thalie nebezi, protoze se docela necekane zpozdilo nekolik praci, z kterych je uz temer vsechno hotovo.Seth-Plzen wrote:Tak když se tak hezky flamuje, taky si přihodím.
Nejdřív bych chtěl říct, že se nechci navážet do práce teamu a jsem si jist, že makají jako divý.
Mám jenom jednu otázečku. Šlo by nějak specifikovat proč Thalie neběží? Jestli poběží za týden, rok, dva atd.?
Díky
Sice je to tajne, ale snad me ostatni neukamenuji, kdyz prozradim presne datum. Bude to...brzy.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Prvotní dojem :)
Tak tohle je pojem přesný
Snad to bude brzy.. někteří z nás už trpí lehkými návikovými problémy
Snad to bude brzy.. někteří z nás už trpí lehkými návikovými problémy
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Prvotní dojem :)
To si bud isty, ze nie si sam. *slinta*Krata wrote:Snad to bude brzy.. někteří z nás už trpí lehkými návikovými problémy
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Prvotní dojem :)
No asi tomu nebudete verit, ale me to odlozeni celkem pomohlo 
No nekamenujte me, ale mel jsem ted tak malo casu, az jsem byl nervni z toho, ze uz se to ma spustit a ja jeste ani nemohl poradne zapremejslet nad pribehem.
No ted uz teda cas mam, ale pro zmenu skrtam jeden pribeh za druhym, protoze na kazdym najdu neco co se mi nelibi. Nejspis me zachrani az spusteni serveru, prestanu myslet na kraviny a bude klid
No nekamenujte me, ale mel jsem ted tak malo casu, az jsem byl nervni z toho, ze uz se to ma spustit a ja jeste ani nemohl poradne zapremejslet nad pribehem.
No ted uz teda cas mam, ale pro zmenu skrtam jeden pribeh za druhym, protoze na kazdym najdu neco co se mi nelibi. Nejspis me zachrani az spusteni serveru, prestanu myslet na kraviny a bude klid
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"