Smrt

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Yarpen
Nováček
Posts: 11
Joined: 15:37 12. Aug 2009

Smrt

Post by Yarpen »

Nevšiml sem si takoveho vlakna tak zakladam nove.

Chci se zeptat jak je možné že když se po smrti objevím u chrámu kde mam svazanou duši a odloguju se tak při přištim nalogovani sem opět mrtvy nebo umirajici u chrámu a při oživení mi to sežere zase další skušenosti jako bych zemřel nanovo.
Stalo se mi to po 2. takže mě to už děsně štve, dělat po třetí 4lvl mě už važně nebaví :x :evil:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Smrt

Post by kucik »

Tak se neodlogovávej hned po obživení, když ti to tohle dělá. Ale ještě jsem to teda neviděl.
Holt pokud se odlogneš, než se uloží postava, tak je možný, že po příštim nalogování se obnoví mínusový stav HP.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Yarpen
Nováček
Posts: 11
Joined: 15:37 12. Aug 2009

Re: Smrt

Post by Yarpen »

Nojo dobrá rada jen trochu pozdě...
ale expy mi nevrati

mimoto chtěl sem dat princreen ale nešlo to fotnou
napiše mi to přímo : Zabil/a tě Thalia 1.9
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Smrt

Post by Bahnak »

Zkušenost mám tak poradím:
Po průchodem od rohatýho zkus zatnout zuby a být alespoň pár vteřin loglej, zkus alespoň vždy přejít jakýmkoliv přechodem a alespoň jednou napsat: /pc soul
Pokud uděláš alespoň toto, bude tvá postava po příštím logu živá.

Lagy servru a jeho vytížení nestíhá ukládat informace o lokacích kde nebo jak se postava odlogla. Občas se objevíš někde úplně v kelu, občas ještě jinde, a když se živej hráč snaží dostat do pekla tak to systém prostě špatně pobírá.
Pokud ale alespoň trochu vyvineš nějakou činnost, kterou systémově pomůžeš servru si něco zapamatovat tak je pravděpodobnější že se tak vyhneš tomuhle průseru.

Alespoň z mých zkušeností, taky se mi to už stalo a že jsem si zanadával... :-D
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Smrt

Post by sendys »

a nebo si uloz postavu pres dusi :)))
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Smrt

Post by de Aers »

sendys wrote:a nebo si uloz postavu pres dusi :)))
a bahnak /pc soul psal jen tak do větru ? :D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Smrt

Post by sendys »

ble sem to prehlidl :-D
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Locked