Instant kill kouzlo - smrt bez udělení dmg

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Bug?

Post by KaTo »

G14 wrote:ne,ze srazeni se opravdu neda nic sesilat KATO :mrgreen:
*otře si z čela pot* Díkybohu za ty dary :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Mimochodem tihle kluci ještěřanský jsou šikulové...k nim spadneš prý z mostu (lahvičky v tahu + zkriplení) a máš dvě cesty. Jedna vede přez ně (a pak čerta) a tou druhou kámoš nešel.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Instant kill kouzlo - smrt bez udělení dmg

Post by -darkvision- »

Taktedy nevim zda uz to Sendy pochopil ci ne - ja to z topicu nejak nemohu vycist.
Tak Ti to to vse popisu.

Co je videt ze screenu:
Zes srazil S´Uulmados.
Pote jsi ho zasáhl a 2x zranil.
Dále je vidět ze S´Uulmados sesílá neznámé kouzlo.
Pod tím je útok povolaného s tím, že jednou tě zasáhne a dole je vidět že to byl zásah za 3hp.
Také tam je vidět tvoje záchrana na hod.
A pod ní v důsledku podhození tvá smrt.
Ps. Zde je také vidět že tě zabil S´Uulmados a ne povolany.

Co se z toho dá tedy usuzovat?
Ze te zabil povolany? Ne, ten te jen zranil.
Ze te zabil S´Uulmados? Ano. Podhodil jsi jeho kouzlu. Mozna byl srazeny, mozna nebyl, v dusledku lagu byl na zemi mene nez mel. I to je mozne.

Stalo se mi neco podobneho kdyz jsem byl na jednom magovi (bossacek) s jednim mnichem. Ten mnich mi bossaka srazil, ale pak ho najednou v jednu chvili nevidel, ja ho videl stale, a bossak tak mohl zakouzlit naky kouzlo. Mnich podhodil a umrel. V te dobe bylo ve hre hracu dost, takze nejspise lag. V lagach se toho deje bohuzel hodne, co pak nejde vysvetlit.
:wink:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Instant kill kouzlo - smrt bez udělení dmg

Post by sendys »

kuciku sklamu te nemuzu makam usilovne na lokacich a snazim se nejak vymyslet aby se rejtymu zalibily:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Locked