Sally vesus Aria
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Sally vesus Aria
Uznala sem že problém a velký je že obě postavy sou udělané stejně (Zrzavé vlasy, stejný obličej atd.) to ale není nic výjmečného při omezených podmínkách tvorby postav - tady nás dělí alespoň to že každá je jinné rasy...Nemůžu si ale nevšímat patrných rozdílů...Ale přece jen jak to vnímá okolí? Je Sally kopií Arii?
Last edited by wsweetjane on 14:53 22. Aug 2010, edited 1 time in total.
Re: Sally vesus Aria
Vymaž to prosím, ano? Nemám zájem tohle řešit tímhle stylem.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Sally vesus Aria
Kazda postava je svym zpusobem unikat....zadna nemuze byt uplne stejna.
Co se tyce Sally a Arie...tak muze to tak pripadat ze se aria kopiruje ale neni to tak...Sally je jina nez Aria a to jak vzhledove tak i charakterove...myslim ze tohle je bezpredmetne a nema to vyznam.....
Rofe nic proti (tve psotavy se mi libi jak je hrajes) ale posledni dobou mi prides utocnej a nevrlej jak kdybys mel ty takzvane "Jahodove dny".
Co se tyce Sally a Arie...tak muze to tak pripadat ze se aria kopiruje ale neni to tak...Sally je jina nez Aria a to jak vzhledove tak i charakterove...myslim ze tohle je bezpredmetne a nema to vyznam.....
Rofe nic proti (tve psotavy se mi libi jak je hrajes) ale posledni dobou mi prides utocnej a nevrlej jak kdybys mel ty takzvane "Jahodove dny".
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Sally vesus Aria
teda, už jsem byl přinucen tu pár dní nebýt, ale tohle mi nedá, Sally rozhodně není kopie Arii, nebo kopie už vůbec. Svého času jsem se sladkou šarlatovou robou hrával, ona a Aria od sebe mají vážně daleko...
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Sally vesus Aria
ocením, když tohle celé pak někdo smaže, takové ankety sou dost divné 
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Sally vesus Aria
Nechtěla sem urazit svojí ani Ariinu hrdost...šlo mi o pohled okolí a né o rozsouzení sporu...pokud je to opravdu tak neuctivé, smažte to prosím...Chtěla sem znát jen pohled na mojí hru. Arie se tímto omlouvám jestli se jí to dotklo...neměla sem to hlavně strčit do flames.
Díky všem kteří se vyjádřili...za pohled na mojí hru...
Díky všem kteří se vyjádřili...za pohled na mojí hru...
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Sally vesus Aria
Tady kdyz uz neurázíte hrdost svych postav, ale hrdost svoji, jako realnych lidi.
Pokad Ti Rof rekl neco po ooc ze se mu nelibi, tak mu to zduvodni z tveho hlediska a je to.
Postavy si podobne mohou byti, ale nikdy i kdyby to nekdo kopiroval, stejne nikdy nebudou stejne.
Ps. Rofe, to je jak kdybych si zacal stezovat ze dole byl drow, byl to mag, mel portret i hlavu jako ja a me se to zaclo protivit. Ano takovej tam byl. Ale pri tak malych moznostech neni divu.
Pokad Ti Rof rekl neco po ooc ze se mu nelibi, tak mu to zduvodni z tveho hlediska a je to.
Postavy si podobne mohou byti, ale nikdy i kdyby to nekdo kopiroval, stejne nikdy nebudou stejne.
Ps. Rofe, to je jak kdybych si zacal stezovat ze dole byl drow, byl to mag, mel portret i hlavu jako ja a me se to zaclo protivit. Ano takovej tam byl. Ale pri tak malych moznostech neni divu.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Sally vesus Aria
Řešíte blbosti
není to o vzhledu 
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Sally vesus Aria
stopro nekopirujes Airu Aira je ... no proste devka z pristavni ctvrti s kridlama zatim co ty se nenabizis kazdemu
dale storpo ani vzhledove nejsi stejna jine veci jiny charakter jine vlastnosti ..... Rofe nic proti ale nevim proc by to mazali aspon si clovek vyslechne nazory hodne na tebe
)))
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Sally vesus Aria
Nevim jestli ste si všiml, tak RoF není ten co tu založil tuhle anketu
Se tu do něj nemusíte navážet
Sally zajímal názor na ní. A vy hned RoF RoF RoF.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Sally vesus Aria
Nerada bych to spojovala - hodnocení ROFa prosím opravdu vypusťe - slíbila sem mu že takhle to nechci...šlo mi opravdu o váš pohled na mojí hru...
Neměl by to být soud těch dvou postav...ale toho jak charakterově Sally utvářím...Nejde o nějáký konflikt....
A nechtěla sem poškodit čest ani Ic ani ooc;-)
Neměl by to být soud těch dvou postav...ale toho jak charakterově Sally utvářím...Nejde o nějáký konflikt....
A nechtěla sem poškodit čest ani Ic ani ooc;-)
Re: Sally vesus Aria
ty stoprocentne nemas podobnou natoz stejnou hru jako Rof:)) to muzes byt v klidu nejsi vubec kopii a rekl bych ze kopii ani nebudes:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.