TOP SECRET INFORMATION!!!
TOP SECRET INFORMATION!!!
Zatímco ještě koncem července o něm mluvili v budoucím čase, dnes,
tedy v době konání veletrhu IFA '10, už BioWare otevřeně říkají, že
začali s vývojem Neverwinter Nigts 3.
"Už na tom pracujeme," řekl doslova projektový manažer firmy Casey
Hudson . "Momentálně vymýšlíme hlavní dějovou
linku příběhu a dáváme to všechno dohromady."
Hudson také připomněl, že cílem tvůrců je vydat trojku dřív, než začne
dobíhat současný cyklus NWN1 a NWN2, což lze zhruba odhadovat v
horizontu čtyř následujících měsíců. "NWN plánujeme jako vhodný dárek
od Dědy Mráze, Ježíška, Santa Clause nebo papa Noela", citujeme Hudsona
"Hlavním zážitkem z trojky bude samozřejmě to, že konečně uvidíte, jak
se všechny děje sběhly a jak se vyvrbí hlavní příběhová linka," myslí
si Hudson. " A nabídneme skvělé zážitky, další dobrodružství a nový
obsah".
Další přísně utajené informace se povedly získat dvěma hackerkám MG a MM alias
Miawil a Nimue při nabourání do intranetu firmy BioWare. V příloze
přikládáme plánovaný vizuál. "Pokládáme ho za jeden z nejvíce
povedených" citujeme hackerky MG a MM.
Dále hackerky MG a MM naprosto schvalují záměr Bioware umístit na vizual a všechny propagační materiály portréty skalních hráček,které byly jednomyslně zvoleny celým vývojařským týmem Bioware
za nejkrásnější a nejinteligentněji vypadající bytosti v online světě.
anonymní autor MG a MM
tedy v době konání veletrhu IFA '10, už BioWare otevřeně říkají, že
začali s vývojem Neverwinter Nigts 3.
"Už na tom pracujeme," řekl doslova projektový manažer firmy Casey
Hudson . "Momentálně vymýšlíme hlavní dějovou
linku příběhu a dáváme to všechno dohromady."
Hudson také připomněl, že cílem tvůrců je vydat trojku dřív, než začne
dobíhat současný cyklus NWN1 a NWN2, což lze zhruba odhadovat v
horizontu čtyř následujících měsíců. "NWN plánujeme jako vhodný dárek
od Dědy Mráze, Ježíška, Santa Clause nebo papa Noela", citujeme Hudsona
"Hlavním zážitkem z trojky bude samozřejmě to, že konečně uvidíte, jak
se všechny děje sběhly a jak se vyvrbí hlavní příběhová linka," myslí
si Hudson. " A nabídneme skvělé zážitky, další dobrodružství a nový
obsah".
Další přísně utajené informace se povedly získat dvěma hackerkám MG a MM alias
Miawil a Nimue při nabourání do intranetu firmy BioWare. V příloze
přikládáme plánovaný vizuál. "Pokládáme ho za jeden z nejvíce
povedených" citujeme hackerky MG a MM.
Dále hackerky MG a MM naprosto schvalují záměr Bioware umístit na vizual a všechny propagační materiály portréty skalních hráček,které byly jednomyslně zvoleny celým vývojařským týmem Bioware
za nejkrásnější a nejinteligentněji vypadající bytosti v online světě.
anonymní autor MG a MM
Last edited by marii on 14:00 25. Aug 2010, edited 1 time in total.
Lossë Hyaro
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
Jen bych přepsal veletrh CES, který byl na jaře na veletrh IFA, který bude v září
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
anonymní autoři vyhlašují anketu na téma: LÍBÍ SE VÁM NOVÝ VIZUAL?
a zároveň vyhlašujeme soutěž o zlobří zub o nejlepší scénář k demu NWN 3.
POZOR...podmíněný účastí nejkrásnějších a nejinteligentnějších bytostí v online světě!
a zároveň vyhlašujeme soutěž o zlobří zub o nejlepší scénář k demu NWN 3.
POZOR...podmíněný účastí nejkrásnějších a nejinteligentnějších bytostí v online světě!
Lossë Hyaro
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
*zacukaj mu rysy*marii wrote:nejkrásnějších a nejinteligentnějších bytostí v online světě!
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
chtel bych se zeptat zda budou figurky MG a MM k dostani v nasich obchodech a kdy? 
Obuki - ten vod Škopku
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
Tssss nejkrásnějších a nejinteligentnějších? Zrcadlo zrcadlo, kdo je tu ...TY NEE! ....chjo. Svina *bere kladivo*
Fíha soutěž o zlobří zub? To musím mít!
Jinak cheche dost dobré teda, s marii a Nim to by byly teda zážitek, popatlaný smradlavou mastí a nebo bych utíkal před rozzuřeným medvědem anebo obojí naráz, to je mi teda dějová linka

Fíha soutěž o zlobří zub? To musím mít!
Jinak cheche dost dobré teda, s marii a Nim to by byly teda zážitek, popatlaný smradlavou mastí a nebo bych utíkal před rozzuřeným medvědem anebo obojí naráz, to je mi teda dějová linka
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
Figurky budou na trhu současně s uvedením NWN3, vzhledem ke kráse zobrazených osob se budou prodávat v hermeticky uzavřených skleněných, nerozbitných, neprůhledných kostkách. Jinak by vám vypálily zrak.pilnik wrote:chtel bych se zeptat zda budou figurky MG a MM k dostani v nasich obchodech a kdy?
Pokud máte zájem, objednávky zasílejte na PM hackerkám MG a MM
Nimue
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
Fíha a budou figurky i v provedení v odvážných oblečcích? *s nadějí se dívá*
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
Nebo v provedení barbie! Abych je mohl převlékat... 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
A nebo v nafukovací životní velikosti ? 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
POZOR! Prý se pracuje na datadisku Gears of War s uplně novým hrdinou!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
To vypada na solidni marketingove silenstvi.Enceladus wrote:Figurky budou na trhu současně s uvedením NWN3, vzhledem ke kráse zobrazených osob se budou prodávat v hermeticky uzavřených skleněných, nerozbitných, neprůhledných kostkách. Jinak by vám vypálily zrak.pilnik wrote:chtel bych se zeptat zda budou figurky MG a MM k dostani v nasich obchodech a kdy?
Pokud máte zájem, objednávky zasílejte na PM hackerkám MG a MM
Budou zminene hackerky MG a MM k dostatni i na toaletnim papiru?
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
Tak jsem si dneska přečetl rozhovor s Jackem Emmertem o neverwinter 2011 a musim říct, že to vypadá docela nadějně.
Na druhou stranu i o NWN2 a DragonAge se psaly pěkný pohádky, než to vyšlo.
Takže co vy na to?
http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/f ... sophy.html
http://www.massively.com/2010/08/23/mas ... ter-and-a/
Na druhou stranu i o NWN2 a DragonAge se psaly pěkný pohádky, než to vyšlo.
Takže co vy na to?
http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/f ... sophy.html
http://www.massively.com/2010/08/23/mas ... ter-and-a/
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: TOP SECRET INFORMATION!!!
Ještě přidám dalšíkucik wrote:Tak jsem si dneska přečetl rozhovor s Jackem Emmertem o neverwinter 2011 a musim říct, že to vypadá docela nadějně.
Na druhou stranu i o NWN2 a DragonAge se psaly pěkný pohádky, než to vyšlo.
Takže co vy na to?
http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/f ... sophy.html
http://www.massively.com/2010/08/23/mas ... ter-and-a/
http://pc.hrej.cz/hry/rpg/neverwinter/clanky/
Kuk !
[A]lliance !
[A]lliance !
Kdo se loví ? Predyyyyyk
Já chci kamenku! Bez kamenky tam nejdu!
Tak holt někomu nadělí bůh do hlavy mozek a někomu tam nadělí koňskou m***u
Vypadám jak kdybych vylezl ze světa Monzunů
Mám to zawardit?
by Krocák