Cvičné meče
Re: Cvičné meče
Ale i tak může zkusit něco dělat sama ne ? Třeba to bude lepší než to co zrovna vymýšlíš ty.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Cvičné meče
Kovář by mohl prodávat ty mečíky žejo
v podtemnu maj taky takový hračky podobný.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Cvičné meče
potřebujete zbraň na cvičení?
EASY!
Každý kovář umí vyrobit polotovar JAKEKOLIV zbraně, dokud do ni nepřidá násadu a kovářskou přísadu tak zbraň NEMÁ žádné zranění!
Cínový nedokončený meč zvládne vykovat i úplný noob, kdo pak bude chtít, změním mu ve hře i název a popisek.
Nejsem si úplně jistý jestli žádné zranění není myšleno jen jako žádné zranění zbraně (bonus za sílu by tam pak byl)
Na druhou stranu dostat dřevěným mečem může být taky šupa žejo... kdo nevěří, osobně ho na požádání přijedu majznout přes displej
EASY!
Každý kovář umí vyrobit polotovar JAKEKOLIV zbraně, dokud do ni nepřidá násadu a kovářskou přísadu tak zbraň NEMÁ žádné zranění!
Cínový nedokončený meč zvládne vykovat i úplný noob, kdo pak bude chtít, změním mu ve hře i název a popisek.
Nejsem si úplně jistý jestli žádné zranění není myšleno jen jako žádné zranění zbraně (bonus za sílu by tam pak byl)
Na druhou stranu dostat dřevěným mečem může být taky šupa žejo... kdo nevěří, osobně ho na požádání přijedu majznout přes displej
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Cvičné meče
Jo, je to tak.Bahnak wrote: Nejsem si úplně jistý jestli žádné zranění není myšleno jen jako žádné zranění zbraně (bonus za sílu by tam pak byl)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Cvičné meče
No jo, to je fakt. No já vždycky vymýšlím všechno složitě hehe. To bude tím že necraftim.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Cvičné meče
nepochopil??? neva mluvim o tom ze muze v tom ji nebranim a taky mluvim o tom ze se nase prace muze skloubit dohromady:)de Aers wrote:Ale i tak může zkusit něco dělat sama ne ? Třeba to bude lepší než to co zrovna vymýšlíš ty.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.