Jasan, nebral jsem to jako útok, to vůbec ne.. Jen já v tom vidim obrovskej rozdíl... A to co si napsal tak bych to nikdy nezahrál...Tretas wrote:Já v tom teda žádný rozdíl nevidím, obě věty vyjadřují to samé.
Ale to neřeš, nedával jsem to tu abych na tebe útočil, ale spíš pro pobavení.
Emoteri
Re: Emoteri
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte
=======================================================================
Re: Emoteri
Kucik: Ano, vidam obcas tenhle styl hrani a osobne me to skutecne neoslovuje. Nechapu, proc nekdo musi vlezt mezi nejvetsi skupinu lidi a ve hvezdickach si tam honit ptaka (presneji jestraba). Proc tyto informace ostatnim cpu, kdyz je to zjevne nezajima? Navic pokud se pobliz par lidi bavi, tak jim to jen spamuje kanal.
.............................................................................................. .............................................................................................. ...........................................
No nevim teda možná jsi to viděl u někoho jinýho ale já tohle RP kdy hraju jen tak blbosti pro sebe používám většniou když kolem nikdo není maximálně jedna osoba která stejně nic nedělá nebo když jsou tam lidi které to i baví a že se takoví najdou...stane se že stím začnu a hned se objeví skupina lidí ale pak to co nejrychleji dohraju aby to nevypadalo uplně blbě a hraju snima...
.............................................................................................. .............................................................................................. ...........................................
No nevim teda možná jsi to viděl u někoho jinýho ale já tohle RP kdy hraju jen tak blbosti pro sebe používám většniou když kolem nikdo není maximálně jedna osoba která stejně nic nedělá nebo když jsou tam lidi které to i baví a že se takoví najdou...stane se že stím začnu a hned se objeví skupina lidí ale pak to co nejrychleji dohraju aby to nevypadalo uplně blbě a hraju snima...
Last edited by kucik on 12:08 28. Aug 2010, edited 1 time in total.
Reason: Rozseknute tecky, aby neroztahovaly zobrazeni
Reason: Rozseknute tecky, aby neroztahovaly zobrazeni
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Emoteri
Byl jsi to ty a kolem bylo cca pet dalsich hracu. Ja ti za to nenadavam. Jen proste rikam, ze takovehle hrani je pro me spise obtezujici, nez abych z toho mel nejakej RP zazitek.mandos wrote:...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Emoteri
Absolutne souhlasim s tim, co rekl Kucik, mam na to stejny nazor a proto jsem s tim zacal.
BTW nevadi mi, ze nekdo tupluje hvezdickama to co postava udela systemove, vicemene to byla reakce na to, ze takove hrani nekdo povazuje za skvele erpe a dokonce tomu tleska
BTW nevadi mi, ze nekdo tupluje hvezdickama to co postava udela systemove, vicemene to byla reakce na to, ze takove hrani nekdo povazuje za skvele erpe a dokonce tomu tleska
Re: Emoteri
Já osobně sem taky papírák a snad ještě víc čtenář. Psal jsem sem protože mě připadá dejme tomu divný, že někdo(příklad dohnanej do extrému jen pro pochopení pointy)vstane a odejde a napíše *vstane a odejde* to je přece každýmu jasný, když o vidí na vlastní oči ne?
a vlastně mě to ani nevadí, je to spíš jak sem říkal k zasmání.
P.S. v PnP to se prostě musíš rozkecat, tam ti nikdo do mozku nevidí
P.S. v PnP to se prostě musíš rozkecat, tam ti nikdo do mozku nevidí
Bivrííík
Také znám jako Bhaall
Také znám jako Bhaall
Re: Emoteri
Pajule wrote:proč nepsat otočení listu?když už postava nějakou tu knížku čte,tak je blbost,aby byla furt na jedný stránce a aspoň je vidět,že reaguje a nesedí jen a afkuje
Proc ne, kdyz to otaceni listu neni v hospode, v noci a kazdych pet minut kvuli expum....
Re: Emoteri
Zajimavé dohady
Každý hraje jak umí, pokud se vám něčí styl nelíbí, tak s ním holt nehrajte a nenutte mu svůj styl hry.
Každý hraje jak umí, pokud se vám něčí styl nelíbí, tak s ním holt nehrajte a nenutte mu svůj styl hry.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Emoteri
Souhlas... myslím, že hlavním důvodem RP je právě vyjadřovaní emocí a je jedno jestli se to vyjádří ** nebo pomocí sady pohybů v /pc emote, hlavní je že se ve hře neobjevují smajlíky ne?-RoF- wrote:Zajimavé dohady
Každý hraje jak umí, pokud se vám něčí styl nelíbí, tak s ním holt nehrajte a nenutte mu svůj styl hry.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Emoteri
Mas recht. Ja uz nehraju RP pro nic jinyho, abych si hodil nejaky emotyzachy wrote:Souhlas... myslím, že hlavním důvodem RP je právě vyjadřovaní emocí
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Emoteri
Jééékucik wrote:Mas recht. Ja uz nehraju RP pro nic jinyho, abych si hodil nejaky emotyzachy wrote:Souhlas... myslím, že hlavním důvodem RP je právě vyjadřovaní emocí
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Emoteri
Treason wrote: to je přece každýmu jasný, když o vidí na vlastní oči ne?
Brat to takhle, musela bych reagovat pokazdy kdyz nekdo prekliknutim vstane a utece pryc, nacez zas pribehne zpatky. Zrovna nedavno jsem hrala s jednim elfem, ktery behem osetrovani zraneni vstal asi 5x a z toho priblizne jednou opravdu umyslne...jelikoz to ohvezdickoval bylo hned jasne ze se zas neukliknul.
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa
Re: Emoteri
Pardon, ale myslim ze kazdy, s IQ vyssim nez je jeho cislo bot dokaze poznat, zda nekdo nechtene odbehne a hned se zas vrati, nebo kdyz vstane a proste odejde.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Emoteri
Chlape, uplně si mi to vzal z jazyka *vstane a zatleská*kucik wrote:Pardon, ale myslim ze kazdy, s IQ vyssim nez je jeho cislo bot dokaze poznat, zda nekdo nechtene odbehne a hned se zas vrati, nebo kdyz vstane a proste odejde.
Bivrííík
Také znám jako Bhaall
Také znám jako Bhaall
Re: Emoteri
já tleskám nejen kucikovi, ale i celé hodnotě tohoto flejmu, byl velmi hodnotný a ukázal mi mnoho věcí o kterých jsem neměl ani tušení. Tak věcné řešní čehokoliv už zde dlouho nebylo. Asi se pujdu odhvězdičkovat pro další pivo 
(Spamnout si vlakno flejmu - kdo by odolal...)
(Spamnout si vlakno flejmu - kdo by odolal...)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Emoteri
TO Tashara:
ptal ses me jestli si myslim ze psani hvezdickovani toho co kdo dela,co je systemove videt,kvalitni rp hra?....
nikdy jsem nerekla,ze to je kvalitni rp hra
za dale ses nic o tom ze by to psal jednou za 5 minut nezminil,v takovem pripade pro me neni toto rozhodne kvalitni rp hrou,ale buh vi cim...
pochopila jsem to tak ze te udivuje,pokud nekdo napise jednu emocni vetu (co je systemove videt)o tom co dela mezi plynuly rozhovor nebo mnoho vkusnych vet.....coz mi neprislo divne,naopak!,proto jsem reagovala aby jsme si rozumeli
priste napis presne jak to myslis,protoze si ve flame a tady se stavaj urazy
ptal ses me jestli si myslim ze psani hvezdickovani toho co kdo dela,co je systemove videt,kvalitni rp hra?....
nikdy jsem nerekla,ze to je kvalitni rp hra
za dale ses nic o tom ze by to psal jednou za 5 minut nezminil,v takovem pripade pro me neni toto rozhodne kvalitni rp hrou,ale buh vi cim...
pochopila jsem to tak ze te udivuje,pokud nekdo napise jednu emocni vetu (co je systemove videt)o tom co dela mezi plynuly rozhovor nebo mnoho vkusnych vet.....coz mi neprislo divne,naopak!,proto jsem reagovala aby jsme si rozumeli
priste napis presne jak to myslis,protoze si ve flame a tady se stavaj urazy
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo