Poděkování
Re: Poděkování
Díky RoFovi a Muthorovi za hádankovou hru a RoFovi za prevteleni na elementala a naslednou "sprchu"
atd atd.... 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Poděkování
Moc dekuju Lashekovi za hru,za Q.
Byl vazne peknej a nakonec si mne potesil jak si mou nebojacnou postavu dohnal ke strachu...Vazne sem si myslel ze tam umru a skovaval se za vsim moznym...moc diky.
Byl vazne peknej a nakonec si mne potesil jak si mou nebojacnou postavu dohnal ke strachu...Vazne sem si myslel ze tam umru a skovaval se za vsim moznym...moc diky.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Poděkování
Díky Elverin a Isilským za včerejší souboje. Sic nemáme arénu, Desmond stahovací nožík a tak, ale zvládli jsme to nějak, ikdyž nás to stálo kopu lektvarů potom (achcich ouvej). Další pěkný zápis do knihy
.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Poděkování
Chci ještě dodatečně poděkovat velkému králi - Kratovi.
Tvoje questy byly ty nejlepší co sem zažil, vždy atmosféra která tam měla být, tak byla. Ve třech quildách spolu a vždy questy zajímavé, zábavné, ale přitom i jednoduché.
Nejvíc si budu s tvojím jménem pamatovat na vybití orčí pevnosti s brachama z Nordových kladiv. A ještě si něco budu pamatovat. Tvé pozdní příchody na questy, a občasné zapomenutí že nějaký quest je.

Tvoje questy byly ty nejlepší co sem zažil, vždy atmosféra která tam měla být, tak byla. Ve třech quildách spolu a vždy questy zajímavé, zábavné, ale přitom i jednoduché.
Nejvíc si budu s tvojím jménem pamatovat na vybití orčí pevnosti s brachama z Nordových kladiv. A ještě si něco budu pamatovat. Tvé pozdní příchody na questy, a občasné zapomenutí že nějaký quest je.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Poděkování
dekuji DM Baklymu za prijemnej Qstik 
Re: Poděkování
Děkuji Isilskym
I když mě asi neviděli, bavil jsem se hezky jejich RP, který bylo, nutno říct, opravdu hezké 
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte
=======================================================================
Re: Poděkování
Díky těm se kterýma jsem dneska(potažmo včera) hrál, bylo to supr:)
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Re: Poděkování
Díky koňohledáčům a pak ještě jednou zvlášť Bahnakovi 
Re: Poděkování
Taky mám Pegase co lítá. Díky Lashekovi za pomocnou rukuScrappy wrote:Díky koňohledáčům a pak ještě jednou zvlášť Bahnakovi
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Poděkování
já děk za ty hry poslední dobou,je to fajn..sem tam takové emotivní 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Díky všem, kteří Ryua přijali (nebo komu se vnutil:) pod ochraná křídla a nejvíc, nejvíc, nejvíc mému Patovi (nebo Matovii?:) Vilmě, což tu jistě ještě mnohokrát zopakuji.
A díky těm, co se mnou hrají a respektují jeho hru na mužský rod
A díky těm, co se mnou hrají a respektují jeho hru na mužský rod
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Poděkování
Tak.. ještě jednou velké díky všem, co měli s celým questem co do činění a to nejen za včerejšek.. hráčům i DM
Moc jsem se bavila a jsem ráda, že jste na mě tu hodinku počkali a závěr se šel ještě před mojí dovčou

Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
Tak se take pridavam k dekovackam za cely quest a jeho dohru. Diky za usili a obetavost jez byla nutna k chodu celeho questu a to jak DM tak samozrejme hracum. Vim, ze je ted zvykem pouzivat slovo epicky na kazdym kroku a pri kazde prilezitosti, ale epicky je pouze jednim z mnoha prizvisek, kterym se vcerejsi zaver mohl pysnit. Nema cenu vyjmenovavat vsechny, ale v Hollywoodu by se tento pribeh jiste ujal (jen doufejme, ze by ho nereziroval Uwe Boll). Opravdu tleskam a dekuji vsem za vydrz, vcera jsme padali vsichni na hubu unavou a stejne se nam to podarilo nejak dohrat.
DM a hracum s kterymi hravam, dekuji .. dekuji, je to velka radost s vami hrat
.
A pro neverici Tomase (nic ve zlem KaTo), ovlivnovat chod sveta opravdu lze, ale krucek po krucku.
Preji hezky den a vsem dobrou zabavu.
DM a hracum s kterymi hravam, dekuji .. dekuji, je to velka radost s vami hrat
A pro neverici Tomase (nic ve zlem KaTo), ovlivnovat chod sveta opravdu lze, ale krucek po krucku.
Preji hezky den a vsem dobrou zabavu.
Re: Poděkování
Taky moc diky za vcerejsi Q ale i za ostatni hru:) Bylo to moc fajn jen vsecko jednou konci at uz v dobrem ci zlem:)
Tak zas snad priste ....
Tak zas snad priste ....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Poděkování
Teď trochu z jiného soudku. Chtěl bych poděkovat KaTovi, že se za nás (Kalia a Maru) tloukl a vyhandloval nám nějakej ten kosek rudy...
Stejně tak bych chtěl moc poděkovat Bahňákovi, který se o nás po pádu ochotně postaral, když nám "crafterům" zmizelo pár věcí ze stolků. Dokonce se tuhle pozdě večer lognul jen kvůli navrácení surovin.
Zároveň chápu, že tohle jedna z těch otravnějších věcí na dělání DM. O to víc bych rád oboum (i dalším) poděkoval, že tak ochotně a trpělivě dělají "otravnou část" DM-kování.
Na závěr bych chtěl poděkovat Caironovi, který dnes řešil podobnou situaci. Díky jeho zápalu, utekli Mara i Kalio jednomu z jeho vodních mazlíčků, když přes moře přepravovali poklad
Stejně tak bych chtěl moc poděkovat Bahňákovi, který se o nás po pádu ochotně postaral, když nám "crafterům" zmizelo pár věcí ze stolků. Dokonce se tuhle pozdě večer lognul jen kvůli navrácení surovin.
Zároveň chápu, že tohle jedna z těch otravnějších věcí na dělání DM. O to víc bych rád oboum (i dalším) poděkoval, že tak ochotně a trpělivě dělají "otravnou část" DM-kování.
Na závěr bych chtěl poděkovat Caironovi, který dnes řešil podobnou situaci. Díky jeho zápalu, utekli Mara i Kalio jednomu z jeho vodních mazlíčků, když přes moře přepravovali poklad