Já, legenda 10/9
Konečně po delší pauze výborný film.Komu se líbil film Potomci lidí nebo Sunshine nebude zklamán.Kdo čeká nějakou pořádnou akci bude zklamán
Will Smith předvedl výborný herecký výkon.
P.S. Je těžké hodnotit filmy pro ostatní.Každý človek má jinej vkus.
Last edited by Pivo on 13:07 12. Jan 2008, edited 1 time in total.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile" Arrswil tiefling nekroman "A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Lord_Berserk wrote:Starej Beowulf a nebo ten novej animovanej ??? prej ten hranej nic moc a ten animovanej sem este nevidel
Já jo v 3Dkině a byl jsem zklamán po slibném začátku jedna velká nuda!!
300 se mi líbilo.
300: Bitva u Thermopyl 10/7
Last edited by Pivo on 13:50 12. Jan 2008, edited 1 time in total.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile" Arrswil tiefling nekroman "A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
heeej na Beowulf jdeme ze skolou prej vyberte si co chcete a dala nam tridni seznam.Chmm tak sme dali gympl a tedka.Hledam enco , co je pro vyssi rocnik a uplne nahoe Beowulf.Tak jsem si rekla :,,chm to by mohlo bejt snad zajimavi."a dala jsem carku a ostatni se pridali.lol tka jsem zvedava co to bude , ale jdeme na to uz v unoru chacha
Nieninquë - legenda Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!"Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Pajule wrote:heeej na Beowulf jdeme ze skolou prej vyberte si co chcete a dala nam tridni seznam.Chmm tak sme dali gympl a tedka.Hledam enco , co je pro vyssi rocnik a uplne nahoe Beowulf.Tak jsem si rekla :,,chm to by mohlo bejt snad zajimavi."a dala jsem carku a ostatni se pridali.lol tka jsem zvedava co to bude , ale jdeme na to uz v unoru chacha
Podle je to hroznej brak.Je to film pro dospělé!Klidně to mohli natočit hrané.Mladším lidem se to ale líbilo
Beowulf 10/5
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile" Arrswil tiefling nekroman "A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Já ,legenda - od tohohle filmu sem čekal mnohem víc. Imho se z takovýho skvělýho prostředí dalo vyždímat víc, než trapná klišoidní prvoplánová akce, plytkej děj a emérickej konec.
Skvělý film je Americký Gangster, vřele doporučuji...naprosto parádní gangsterka z prostředí americké drogové mafie.
Mě zaujal také horor 30 dní dlouhá noc - konečně sem viděl pěkně ztvárněné upíry
No Legenda se mi taky hodne moc libila. Nemam Wila moc rad, ale tady zahral dobre a krome honu jelenu v mustangovi se mi libilo vsechno, dal bych tomu tak 90% No jeste by se dal zkritizovat ten jeho pribytek, kdy se do baraku dostanou bez problemu a kdyz nikde jinde, tak aspon laborka mohla bejt plna UVcek
Beowulf me zaujal jen diky 3D zpracovani. Byl v pohode az do Grendelovy smrti, jinak o nicem. No a bejt beowulf ja, tak si taky raci hraju s malou holcickou, nez s tou kralovnou....
30 dni dlouha noc me opravdu velice zklamala. Asi nejhorsi ze vsechy vyse jmenovanejch filmu. Aby se jeden den obevili upiri, nasledne strih na nevim jakej den do podkrovi, osadnici o nich uz vedi vse a konec kdy se sam umyslne nakazi, tak to tomu nasadilo korunu. Navic upiri jsou mesic ve vesnicce a nedokazou najit par lidi kteri jsou ukryti na jednom miste
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
OneHeart wrote:Mě zaujal také horor 30 dní dlouhá noc - konečně sem viděl pěkně ztvárněné upíry
30 dní dlouhá noc 10/6
Nadprůměrný film o upírech.Dobrá atmosféra,krvavé,dialogy trapné,upíři demetní(pokud člověk nezačal řvát nenašli ho).Nadprůměrný film jen kvůli rozpočtu 30milionů dolarů.(to je vcelku směšná částka)
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile" Arrswil tiefling nekroman "A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
hehe tak horory ..chmm u tech se hodne smeju , tedka si nejak nevzpominam na zadnej u kteryho bych se nezasmala.Ale nejvetci vytlem co si aspon pamatuju jsem mela u usvitu mrtvich...A hrozne se mi libi film mno este vedet jak se to pise Underword?zrejme je to nejaka doba co jsem ho nevidela.Ale ten se mi fakt dost libi.Akorat mi mrzi ze tam proti sobe bojujou dve skveli rasy.
Nieninquë - legenda Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!"Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
OneHeart wrote:Mě zaujal také horor 30 dní dlouhá noc - konečně sem viděl pěkně ztvárněné upíry
30 dní dlouhá noc 10/6
Nadprůměrný film o upírech.Dobrá atmosféra,krvavé,dialogy trapné,upíři demetní(pokud člověk nezačal řvát nenašli ho).Nadprůměrný film jen kvůli rozpočtu 30milionů dolarů.(to je vcelku směšná částka)
Nechápu - 30 milionů USD padlo na výplatu Joshe Hartnetta... z čeho platit to ostatní.. nemám tušení Na tu částku velmi solidní film. Jeden z mála filmů, který se mi líbil a byl vyroben po roce 2000
Pajule wrote:hehe tak horory ..chmm u tech se hodne smeju , tedka si nejak nevzpominam na zadnej u kteryho bych se nezasmala.Ale nejvetci vytlem co si aspon pamatuju jsem mela u usvitu mrtvich...A hrozne se mi libi film mno este vedet jak se to pise Underword?zrejme je to nejaka doba co jsem ho nevidela.Ale ten se mi fakt dost libi.Akorat mi mrzi ze tam proti sobe bojujou dve skveli rasy.
No ja se asi nejvic nasmal u Hostelu, takovou bejkarnu jsem dlouho nevidel Hlavne masker by zalouzil oscara
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Pajule wrote:hehe tak horory ..chmm u tech se hodne smeju , tedka si nejak nevzpominam na zadnej u kteryho bych se nezasmala.Ale nejvetci vytlem co si aspon pamatuju jsem mela u usvitu mrtvich...A hrozne se mi libi film mno este vedet jak se to pise Underword?zrejme je to nejaka doba co jsem ho nevidela.Ale ten se mi fakt dost libi.Akorat mi mrzi ze tam proti sobe bojujou dve skveli rasy.
No ja se asi nejvic nasmal u Hostelu, takovou bejkarnu jsem dlouho nevidel Hlavne masker by zalouzil oscara
Náhodou Hostel má jedno +. A to plus, které lze tady krásně použít:
Kdo potřeboval u filmu Hostel pytlík na zvracení -> nehrajte Drowa