Zbroj
Zbroj
Mnoho fantasy kultur vyznava nenosenie zbroje a pouzivanie tetovania.
Ale v NWN si bojovnika bez zbroje neviem predstavit (odniest si kazdy uder goblina je ...)
Da sa to? Aky mate nato nazor? Ako by ste z bojovnika|barbara|paladina|DD|CoT|WM|Blackguard vytvorili bitkara v prvej linii uplne bez zbroje??
Ale v NWN si bojovnika bez zbroje neviem predstavit (odniest si kazdy uder goblina je ...)
Da sa to? Aky mate nato nazor? Ako by ste z bojovnika|barbara|paladina|DD|CoT|WM|Blackguard vytvorili bitkara v prvej linii uplne bez zbroje??
Ora et Labora
Re: Zbroj
No, asi bych mu dal velkou sílu

Ne, tak na AC obratnost a pak třeba boj v obraně a tak, ale stejně budeš dostávat... když sem hrál Sharta, tak ten měl 2 scimitary... docela malý AC, ale zase ty kritiky a počet útoků taky nebyly marný. Každopádně dmg budeš inkasovat tak jako tak.
Ne, tak na AC obratnost a pak třeba boj v obraně a tak, ale stejně budeš dostávat... když sem hrál Sharta, tak ten měl 2 scimitary... docela malý AC, ale zase ty kritiky a počet útoků taky nebyly marný. Každopádně dmg budeš inkasovat tak jako tak.
Last edited by igor on 21:12 13. Jan 2008, edited 1 time in total.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Zbroj
Nosit boty a přilbu/amulet s bonusem k AC.
Případně amulet co snižuje jeden druh DMG.
Nejlépe k tomu dát něco magické, třeba zaklínač a využívat boostů, ikdyž to asi není to co jsi chtěl.
Obraný postoj přidá také nějaké AC, ale penalizace je v bonusu k útoku.
Případně amulet co snižuje jeden druh DMG.
Nejlépe k tomu dát něco magické, třeba zaklínač a využívat boostů, ikdyž to asi není to co jsi chtěl.
Obraný postoj přidá také nějaké AC, ale penalizace je v bonusu k útoku.
Re: Zbroj
No zkousel jsem wm na dext a za moc to nestalo, to same plati o pouziti krytu. To uz bych jel opravdu na tu silu, treba WM na tezkej cep a k tomu hide. Nejaky AC pak nehraje roli
Last edited by Shifter on 21:41 13. Jan 2008, edited 1 time in total.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Zbroj
Anurin si nekdy v lete delal blackguarda, ktery nenosil zbroj vubec. Podle me to mozny urcite je. Asi to nebude zadna mlaticka, ale myslim, ze je porad velky procento hracu, kteri se vykaslou na vyhody a daji prednost tomu, jak chteji aby postava vyhlizela.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zbroj
Klasika wm na obouruční zbraň.Používat utok z obrany.Pokud ani tohle nepomáhá pak jedině moje heslo:Zab nebo budeš zabit
Ac nwn hrozná mrcha,ale já hraju za bojovníka na obouruční zbraně pořád.AC mám malé.Kompenzuji to velkym kritikem!!!
Ac nwn hrozná mrcha,ale já hraju za bojovníka na obouruční zbraně pořád.AC mám malé.Kompenzuji to velkym kritikem!!!
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Zbroj
Řekl bych, že s použitím parry a patřičných featů bys mohl něco ubránit, ale musís se vyhýbat přesilám 
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: Zbroj
No jo wm ma záchrané hody na prd kromě reflexů.Tak bez zbroje doporučuji wm na kukri to tenhle server nezvládneTheo wrote:Hmm zatim diki za rady .. asi nieco co zabije rychlo... takze nakoniec ako vravel Igorvelka sila ... Len skoda ze sa mi WM pridi ..
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Zbroj
2Theo: jasně no, já s tim klerikem a 2 elektrickejma šavlema měl kritiku na 15+, 5 útoků a když sem si ještě naboostoval božskou přízeň a to další nevim jak se jmenuje, tak to docela lítalo. Vždycky šlo o to zabít dřív než protivník zabije Tebe
Pač takovou obranu sem neměl no. Vono to pak s vylepšenym sražením a silnějšim sekáčkem, který sem taky neměl půjde určitě líp 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Zbroj
s klasickým fajtrem todle nejde, na to musíš mít klerdu, klerikfajtra nebo nějakej spellsword build (jak už psal liuk) - pak něco uhraješ přes concealment (imp invis) a něco přes mage armor, shield, vestment, shadow shield, stoneskin, etc...
dexovýho fajtra bych si někdy s chutí zahrál (elfka s dvouma kraťasama, viz můj avatar) ale dmg bude opravdu slaboučkej...pak už jedině mix se zlodějem ale to už zase bude hraný po zlodějsku a ne po fajtrovsku
dexovýho fajtra bych si někdy s chutí zahrál (elfka s dvouma kraťasama, viz můj avatar) ale dmg bude opravdu slaboučkej...pak už jedině mix se zlodějem ale to už zase bude hraný po zlodějsku a ne po fajtrovsku
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zbroj
Nevim, ja chci zkusit rozjet fightera s two bladed swordem, a k tomu mi plechovka proste nesedi, takze taky pojedu na dex, posilenou krouzkovou kosili, sem zvedavej co z toho nakonec vyleze, ale jestli budou nejaky veci na vylepseni krytu nemuselo by to bejt vubec spatny, vparte s kouzelnym povolanim by to mohl bejt i docela reznik 
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Zbroj
Taky sem o tom přemejšlel, bejt zavřenej v plechovce se mi ani pohledové moc nelíbí ale zase by mi u figthera postavenýho na dex chyběli takový věci jako akrobacie, různý úskoky jako u povolání co jsou udělaný aby bojovali bez zbroje.. ale za to by měl týpeček víc různejch bojovejch featů a tak, no bylo by to určitě zajímavý
Tomuhle moc nerozumim tak možná plácam nějakou blbost ale takhle to vidim
Tomuhle moc nerozumim tak možná plácam nějakou blbost ale takhle to vidim
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.