A tady bych zase rekl ze ne.monstera wrote:Pokud má charizma pod 10, pak žere a chlastá, a není schopen pít kultivovaně, ať hvězdičkuješ jak chceš......Molly23 wrote:K té charismě... taky mě dostávaj postavy co jako... *chlastá čaj*
a pak to opravím na *pije naprosto kultivovaně*... za tohle bych práskal... S tím by se mělo něco udělat
To ze chlasta a zere je diky charisme pod 10 - ale je to reseno systemove.
To je system.
Ale jak bylo zmineno ja treba osobne beru charismu jako celkovy "jev" postavy.
Chovani + vzhled.
Nekde si priberes, tak nekde zas musis ubrat. Oukej, umis pit salek caje /dava ti +k charisme/, ale mas trebas zhanebneny oblicej (popaleni od oleje, ohne ... velke jizvy pres nej .. pozustatek z nejakeho boje apod.) /dava ti -k charisme/ a tim se to krasne vykompenzuje zas.
To ze mas charisma 9 neznamena ze neumis jist a pit. To je system. Ale hra neni jen o systemu. Hra je system + predstavivost hracske komunity, ktera je strasne rozsahla.