Myslím, že Kucík to řekl hodně jasně a srozumitelně, moc prostoru pro představivost tam není
Doplnil bych jen z pozice rýpala, že nviditelný plášť můžete mít každý - stačí na to neviditelnost.
Myslím, že by kucík zvládnul i "císařovy šaty", kdy vy by jste si mysleli, že jste oblečení a včíchni kolem vidděli kačku/bimbáska, ale rozhodě to neí něco, co by pálilo ve hře, tam musí dodělat kupu dulezitesích vecí....
Prosim o zajimvejší spam pro ty z nás, co sem lezou v pauzách při práci. Díky.