Zdar všem!
Rád bych se pozeptal jak je tu vlastně hips řešen, nemyslím technickou stránku, to jsem si přečetl, ale mám na mysli rp vysvětlení té schopnosti. Ve světech podle dnd jako Forgotten Realms, Dragonlance, Ironthrone nebo podobné je to vysvětleno tak, že Stínový tanečník se částečně ukryje ve sféře stínů a pohybuje se v ní, proto může zmizet i těsně před obličejem v poledním slunci...Tak mě zajímá, jestli je to tu také tak nebo je to pořešeno jinak, či snad vůbec...
Díky za odpovědi..
HIPS
Re: HIPS
Bylo to tu zmíněno, ano je tomu tak.Inulthor wrote:Zdar všem!
Rád bych se pozeptal jak je tu vlastně hips řešen, nemyslím technickou stránku, to jsem si přečetl, ale mám na mysli rp vysvětlení té schopnosti. Ve světech podle dnd jako Forgotten Realms, Dragonlance, Ironthrone nebo podobné je to vysvětleno tak, že Stínový tanečník se částečně ukryje ve sféře stínů a pohybuje se v ní, proto může zmizet i těsně před obličejem v poledním slunci...Tak mě zajímá, jestli je to tu také tak nebo je to pořešeno jinak, či snad vůbec...
Díky za odpovědi..
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: HIPS
Dobrej,
sem tu novej a přemýšlím, jeslti si udělat SDčko, docela by mě zajímalo jak tu přesně funguje HIPS, vím, že trvá jedno kolo než se zapne, ale chtěl bych to vědět přesněji, třeba jestli se mi mezitím, než se to zapne zpomalí rychlost pohybu, jestli můžu provádět nějaké jiné akce, než chůzi, pokud můžu vůbec chodit atd. Předem díky za odpověď
sem tu novej a přemýšlím, jeslti si udělat SDčko, docela by mě zajímalo jak tu přesně funguje HIPS, vím, že trvá jedno kolo než se zapne, ale chtěl bych to vědět přesněji, třeba jestli se mi mezitím, než se to zapne zpomalí rychlost pohybu, jestli můžu provádět nějaké jiné akce, než chůzi, pokud můžu vůbec chodit atd. Předem díky za odpověď
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: HIPS
ihned po vyjiti ze stinu (az uz mas hips, ci nemas) automaticky dostanes postihy -50 ke skryvani a tichemu pohybu na dobu cca 1 kolo (ty postihy dostavas i kdyz otevres nejakou truhlu, takez si to na ni muzes vyzkouset).
po tom cca 1 kole ty postihy zmizi. Tedy muzes "HIPSnout" i kdyz mas ten postih, ale nicemu se neschovas. ale kdyz te nepratele vidi v dobe skryvani, tak na tebe neprestavaji utcoti, kdyz se ti skill zase zvedne na puvodni uroven.
po tom cca 1 kole ty postihy zmizi. Tedy muzes "HIPSnout" i kdyz mas ten postih, ale nicemu se neschovas. ale kdyz te nepratele vidi v dobe skryvani, tak na tebe neprestavaji utcoti, kdyz se ti skill zase zvedne na puvodni uroven.
A zase se craftí...
Re: HIPS
prakticky: seš ve skrytu, zautočíš, dostaneš na kolo -50 do jmenovaných vlastnotí, ale během této doby můžeš dělat cokoliv.. utikat, útočit, mluvit, vyhrožovat.. po cca. jednom kole ti postih zase spadne a můžeš skočit do hips
udělalo se to proto že SD byl před úpravou hroznej vrah, mohl ho srazit jen bojovník, jehož hráč měl dobré reflexi a mágové si prakticky neškrtli pokud na sobě neměli nějaké ubližující štíty
udělalo se to proto že SD byl před úpravou hroznej vrah, mohl ho srazit jen bojovník, jehož hráč měl dobré reflexi a mágové si prakticky neškrtli pokud na sobě neměli nějaké ubližující štíty
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: HIPS
Jen malej dotázek...
Vyvolání potvory ze svitku vyhodí hipsera z hipsu, nebo zustává skrytej?
Vyvolání potvory ze svitku vyhodí hipsera z hipsu, nebo zustává skrytej?
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: HIPS
Jj, budeš vyhozen ještě než svitek stačíš přečíst... Asi proto že při čtení musíš zaklínadlo vyslovovat nahlas aby se projevilo.
Lepší by ale možná bylo kdyby člověk šeptal a z hipsu vypadl až při samotném kouzle. Takhle než to přečtu tak už na mě několik protivníků běží a kouzlo mnohdy ztratí efekt
Lepší by ale možná bylo kdyby člověk šeptal a z hipsu vypadl až při samotném kouzle. Takhle než to přečtu tak už na mě několik protivníků běží a kouzlo mnohdy ztratí efekt
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe