Drowi knezka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Drowi knezka

Post by photter »

kucik wrote:
Zyga wrote: Cleric/rogue, to by mohlo bejt zajimavy 8)
Tak me napada, pojede vubec nekdo drowi knezku?
Jakoze knez lapka? Takovej obtloustlejsi pan, kterej vybira desatky, nalejva se mesnim vinem a leci zasadne jen za tucnej honorar? Nebo snad potulny knez?

Drow knezka je precijen jedna z nejmocnejsich bytosti na sve... totiz v podtemnu. Pocitam, ze se nejaky objevi az casem. Precijen to bude asi dost narocny na hrace.
bych se přimlouval, aby drowská kněžka musela bejt nějakým způsobem zasvěcená, aby nestačilo jenom mít class klerik, taková nahovno hraná kněžka může napáchat v drowím společenství nedozírný a nenapravitelný škody
při představě, že po roce hraní drowský komunity, budování křehkejch vztahů závislosti a nenávisti se do toho namontuje nějakej trouba, kterej to stejně hraje jenom kvůli síle klerika a šikovnejm bonusům...*kroutí hlavou*
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by Jonny »

Já si myslim, že začne ta kněžka jako adeptka, a pak až dokáže svoje schopnosti(nebojovy) ji do Chrámu třeba přijmou...DM si na tohle určitě dohlídnou
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by Zyga »

No jasne ze drowi knezka musi bejt dobrej a zkusenej hrac, ale zaroven by bylo dobry aby tam nejaka coby hlava rodiny (rodu) fungovala od zacatku. Uz jenom prpto ze po ni kazdej bide chtit pozehnani a rozkazy, rozhodovani co se zajatcema a spoustu dalsich veci
EDIT: mozna by to chtelo diskuzi na todle tema zridit jinej topic nebo se to tu cely zaspamuje
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Drowi knezka

Post by wekslo »

Zyga wrote: ...
Moje rec...to je jako zalozit kralovstvi bez krale :]...ted nastava otazka ma o ten post nekdo zajem?
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Drowi knezka

Post by OneHeart »

drowí kněžka je imho dost těžká na zahrání a vyžaduje to kvalitního hráče.
souhlasím s photterem, že špatný hráč by mohl nadělat hrozný škody - měl by v rukou dost velkou moc (a nejhorší je, že by hráči něměli moc šancí se IC vzepřít...)
Vaillardo Vran:
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Drowi knezka

Post by liuk »

Problém s nějakým přijmutím do chrámu je ten, že kněžka už celých 75 let studuje na kněžku.

Ono časem dojde k takové korektuře, kdy budou zaběhnuté kněžky a když se objeví nějaká nová, tak nepatří do rodiny. Nemůže tak ani příliš buzerovat jiné drowy a když se do rodiny chce přidat existující kněžky jí už srovnají.

Jinak, ano něco se dole chystá :)
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Drowi knezka

Post by Sorrow »

Nebo si muze zalozit vlastni rodinu po urcite dobe a zkusenostech, ne?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Drowi knezka

Post by liuk »

To je také možnost, ikdyž z mých zkušeností na ark2 to není dobré.

Drowové si prostě nikdy nevěří. Jedna společná rodina jim dává nějaké pojítko. Snaží se pozvednout ji, zalíbit se matce rodiny, zalíbit se jako rodina rodu, kterému patří, mají společné questy pro získání něčeho pro rodinu, pořádají společné nájezdy, vedou potyčky o funkce a postavení.

Když by byly dvě rodiny tohle hráči nezažijí. A když počet drowů nebude nejlepší tak by si 1 hráč z rodiny a 1 z b příliš nezahráli.

edit: I jedna rodina může být rozdělena na více frakcí kolem jednotlivých kněžek...
User avatar
OneIceOne
Rytíř
Posts: 500
Joined: 12:49 30. May 2007

Re: Drowi knezka

Post by OneIceOne »

Pokud je zde plánován podobný profil, který fungoval v podtemnu na A2, hovořím o době kdy se tam točil liuk a D.K mají mít podobné postavení (nečetl jsem zatim realie), pak by hráč měl jistě dopředu prokázat schopnost hraní a předložení nějakých písemných plánu ohledně budoucna postavy.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
Locked