CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by KaTo »

Anderson I wrote:...
Pokud vím, tak lékárna se v kraftu vyrobit nedá (lze ji koupit). Btw - lékárna má oproti lektvarům i další výhody, pro které se vyplatí:
1) při použití nevyhazuje z Hide.
2) při použití nedostává Útok do odkrytí (snad se nepletu).
3) postava na vyšším( :!: ) lvlu (a co teprve druid/klerik zaměřený na skill) léčí lékárnou víc jak většinou vlastních kouzel.
4) při vyšším skillu 5x 0,1 libry lektvar vyléčí víc než 1x 0,5 lékárna, ale co se stane za čas, kdy se pije 5x kol lektvary :twisted: místo 1x lékárna může rozhodnout o bytí/nebytí postavy. Nemluvě o ceně za lektvar vs lékárna (cena za 60 HP léčicí lektvar vs lékárna je dost rozdílný :twisted: ).
5) lékárna léčí jedy a nemoci, ušetří se za další lektvary na neutralizaci jedu/nemoci.
6) viz kucik
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Muthor6
Obyvatel
Posts: 107
Joined: 10:54 28. Dec 2008
Location: Valašské království
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Muthor6 »

Pozor na to, nejlepší poměr Cena/Výkon mají obyčejné Lektvary malého léčení co léči 4 hp :) Za 60zl(10lahví) vyléčí 40hp. Za předpokladu, že nakupujete po jednom lektvaru a ne po desítkách (je tam cenový rozdíl asi 4zl) nemá tahle kombinace konkurenci :lol:
Teda... jenom v případě, že zrovna nebojujete :mrgreen:
A z RP hlediska... Představme si Epického bojovníka s 400hp co vypije 4,5 litru léčivé vody po každém fightu :mrgreen: (1 lahev má 0,1 ibs = 0,045kg = 45ml x100 = 4500ml [za předpokladu, že má léčivý lektvar stejnou hustotu jako voda]) A co teprve ta spotřeba skla :lol: :lol:
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars

Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by venomeq »

nomis_b wrote:neni jich totiz vubec treba. predtim platner rukavice mel, ale byl moc nudny vyber.
Proto se to sjednotilo s rukavicema a chranicema u krejciho, kde se da kombinovat vice veci a je to tak celkove zajimavejsi.

U platovych rukavic slo imho jen o AC, coz se da vyresit pouzitim jednoho specielniho druhu kamene do nich.
No rukavice taky davaly dost bodu do Vycviku...dokaze to same davat i krejci???
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Ano, rukavice a chranice na vycvik jsou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

Anderson I wrote:Chtěl bych se zeptat, jestli se dá v craftu vytvořit Healer's_kit (před wipem to šlo)?
No uvazuju uz o tom delsi dobu. Ale urcite nebude jako pred wipem z bavlniku a aloe. Bude nutne tam dat nejakou slozku, ktesa se bude kupovat a rekneme, ze vyroba taky bude trosku trvat. Tipuju, ze kdzbz treba pri soucasnych cenach lekarny cca 100gp byly naklady 70gp tak by to bylo tak akorat. otazka pak ale je, koupi to nekdo ? Je to opravdu treba to pridavat, kdyz se to da jednodseji poridit v obchode ? Ale na nacviceni siti.. proc ne. i kdyz zrovna krejci ma vyrobku habakuk.
A zase se craftí...
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by LDamian »

nomis_b wrote:
Anderson I wrote:Chtěl bych se zeptat, jestli se dá v craftu vytvořit Healer's_kit (před wipem to šlo)?
No uvazuju uz o tom delsi dobu. Ale urcite nebude jako pred wipem z bavlniku a aloe. Bude nutne tam dat nejakou slozku, ktesa se bude kupovat a rekneme, ze vyroba taky bude trosku trvat. Tipuju, ze kdzbz treba pri soucasnych cenach lekarny cca 100gp byly naklady 70gp tak by to bylo tak akorat. otazka pak ale je, koupi to nekdo ? Je to opravdu treba to pridavat, kdyz se to da jednodseji poridit v obchode ? Ale na nacviceni siti.. proc ne. i kdyz zrovna krejci ma vyrobku habakuk.
Mohl by to vyrabet alchymista (podstatna je ta leciva slozka). Nakupoval by pak prave tu obycejnou lekarnu - obycejny nemagicky obvaz (pokud bys chtel, mohl bys ho dat i do vyroby krejcim na velmi nizky level narocnosti). A podle levelu a pouzitych bylin (+ pripadne katalyzatoru) by mohl vyrabet az treba lekarny +10 (na 20. levelu). Lekarny +10 uz by se pak mohly vyplatit vyrabet i oproti cene za nakoupeni.

V podstate lecivy obvaz je obycejny obvaz + leciva mast a podobne do nej vpravena. Vyrobou a druhem pouziti (jednorazovy spotrebak) je to spis podobnejsi tomu, co dela alchymista nez tomu, co dela krejci.

Kdyz by nekdo pak mel tu nejlepsi knihu na leceni, mel by zamereni na skill leceni a byl by to treba klerik s vysokou moudrosti, tak by pomoci tech lektvaru uz mohl i celkem ucinne lecit v boji obvazovanim spolecniku. Byla by to takova tezsi, ale vsestranejsi alternativa pro hulky.

PS: nejsem si tim jisty, ale dalsi, uznavam ze dost okrajovy, rozdil obvazu proti lektvarum/kouzlum z hulky je pri leceni nemrtvych a zejmena pri leceni shiftera v promene do nemrtveho.

Je to jen okamzity napad, nemam to nejak zvlast promyslene.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Anderson I »

nomis_b wrote:.....Je to opravdu treba to pridavat, kdyz se to da jednodseji poridit v obchode ?.....
Tak nutný to není, jistě je spousta jiných, zajímavějších věcí, co udělat. Jen mě zajímalo, jestli to je v craftu nebo ne. Že nestačí strčit do stavu 10 bavln, 20 aloe a nevypadne z toho 10 kitů zadara je mi jasný :-)
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Pajule »

hlavně když už by se to dělalo,já bych to dala spíš na inteligenci(přece to nemůže dělat neinteligentní-léékárnu)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

Pajule wrote:hlavně když už by se to dělalo,já bych to dala spíš na inteligenci(přece to nemůže dělat neinteligentní-léékárnu)
a ani clovek, co nejni obratnej, jinak by mu to trvalo vecnost, a musi mit i silu, aby ten obvaz pak utahl dobre, a musi byt moudry, aby vedel jakou bylinku pouzit a jak pouzit, a musi mit charisma, aby tu vec dovedl prodat a musi byt odolny, protoze bez pevnych nervu to nejde...

Takze to bude novej craft pro supermana... aneb obkecat se da vse.

Takez dost uz tkaoveho SPAMu... az to bude, jeslti ot bude, dozvite se v novinkach.
A zase se craftí...
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by menderon »

Dobrý den,
přemýšlel jsem, zda to mám napsat, protože sám jsem míval mága a možná si ho zase za nějaký čas zahraji, ale kvůli opravdu vyrovanosti a hratelnosti.... proč ne....

Takže v tomto případě se jedá o: Co mi přebývá, nikoliv chybí,ale nový topic na to je zbytečný.

Tak k věci, jedná se o přítelíčka zvaný faerie - v současnosti se jedná o ultimátního zloděje, který otevře skoro všechno, jasně není to žádný válečník, ale to se od něj nečeká. Díky faerii může mag/socka procházet a vybírat větší spektrum dungů sám než ostatní. Myslím, že by nebylo špatné zmenit vlastnosti faerie, aby se stala třeba milým kouzelníčkem, nebo cokoliv jiného, ale otevrání a odstraňování pastí bymělo být významně omezeno, dojde tak k posílení nutnosti teamové hry.

Díky za zamyšlení,

*kryje se hluboko v noře*
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Anderson I »

menderon wrote:.........přítelíčka zvaný faerie - v současnosti se jedná o ultimátního zloděje..........Myslím, že by nebylo špatné zmenit vlastnosti faerie......otevrání a odstraňování pastí by mělo být významně omezeno....
Nelze než podepsat. Kouzelník je od toho, aby kouzlil, ne aby se hrabal v pastech a zámcích.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by -RoF- »

Anderson I wrote:
menderon wrote:.........přítelíčka zvaný faerie - v současnosti se jedná o ultimátního zloděje..........Myslím, že by nebylo špatné zmenit vlastnosti faerie......otevrání a odstraňování pastí by mělo být významně omezeno....
Nelze než podepsat. Kouzelník je od toho, aby kouzlil, ne aby se hrabal v pastech a zámcích.
jistě jistě a na co má teda mág tohle? :roll:

http://nwn.wikia.com/wiki/Knock
http://nwn.wikia.com/wiki/Find_traps

závist? :wink:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Lambijec
Nováček
Posts: 39
Joined: 13:00 28. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Lambijec »

-RoF- wrote:
jistě jistě a na co má teda mág tohle? :roll:

http://nwn.wikia.com/wiki/Knock
http://nwn.wikia.com/wiki/Find_traps

závist? :wink:

Stím neodemkneš a neodpastíš skoro nic... zatímco hodná víla ti odemkne a odpastí skoro vše :) nehledě nato že tahle kouzla se mi zdají na thalii upravená zatímco vílka nikoliv což je trochu divný...
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by -RoF- »

Lambijec wrote:
-RoF- wrote:
jistě jistě a na co má teda mág tohle? :roll:

http://nwn.wikia.com/wiki/Knock
http://nwn.wikia.com/wiki/Find_traps

závist? :wink:

Stím neodemkneš a neodpastíš skoro nic... zatímco hodná víla ti odemkne a odpastí skoro vše :) nehledě nato že tahle kouzla se mi zdají na thalii upravená zatímco vílka nikoliv což je trochu divný...
Ono je třeba to zkusit na vyšším lvlu. Já s tím problémy moc nemám
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Anderson I »

-RoF- wrote:
jistě jistě a na co má teda mág tohle? :roll:

http://nwn.wikia.com/wiki/Knock
http://nwn.wikia.com/wiki/Find_traps

závist? :wink:
Proč se sem tahají kouzla, když se bavíme o víle? Že by pokus o slovíčkaření? :wink:

Mág luskne prsty, zničeho se zhmotní víla, obletí pasti a zámky, mág luskne, víla zmizí a jde se vybírat poklad. K čemu sebou tahat zloděje, že?
Post Reply