nemůžu se připojit
nemůžu se připojit
mám problém s připojením, na thalii jsem ještě nehrála, založila jsem si postavu, zaregistrovala jsem se, stáhla všechny věci co jsou na stránkách, ale když dám "hrát" okno NWN spadne... nevím si s tím rady, zkoušela jsem několikrát dávat znova haky, cd key a všecko možný.... nevíte někdo co bych měla udělat? díky
Re: nemůžu se připojit
Ahoj
Vyzkoušej nastavit režim kompatibility, změnit rozlišení... pouštíš neverwinter přes nwnmain.exe ? Kdyžtak skoč sem na IRC, vyřešíme to rychleji
http://wbe01.mibbit.com/?settings=48266 ... =%23Thalie
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Re: nemůžu se připojit
ten chat mi nějak padá... no zkusila jsem to přes to nwmain a napíše to jen "byl jsi zaveden"
Re: nemůžu se připojit
Zkus na chat v jiném prohlížeči než v Opeře.
Jinak "byl jsi zaveden" je postup!
Tedka už stačí jenom ověřit jestli se připojuješ se stejným nickem jako máš zaregistrované na stránkách thalie a jestli máš thalie cd key stejny jako mas soubor nwncdkey.ini 
Jinak "byl jsi zaveden" je postup!
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Re: nemůžu se připojit
skontroluj si cd klic poradne...jestli nemas nejakej kterej uz nekdo uziva a nebo pokud nemas hru z nejakeho casopisu....tam bejvaj implicitni cd klice takze sou k nicemu
Popripadne me jeste napada ze sou mozna spatne stahnute haky zkus stahnut (nebo rozbalit) znova a poradne si je prekopirovat do prislusnych slozek podle pripon...
Popripadne me jeste napada ze sou mozna spatne stahnute haky zkus stahnut (nebo rozbalit) znova a poradne si je prekopirovat do prislusnych slozek podle pripon...
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: nemůžu se připojit
Zdravim mam problem s pripojenim: win 7 servis pack 1 , hraju na notebuku, na PC se mi to nestavalo.
Bud mi zamrzne hra, nebo me to proste kopne - timeout, jako by se mi disconectnul internet, a potom, kdyz se se chci zase lognout, ukazuje mi to thalii jako off i kdyz je online... ostatni servery ve vypisu jsou normalne on... trva to 5- 20 min, nez se zase muzu pripojit... predem diky za pripadne rady.
Bud mi zamrzne hra, nebo me to proste kopne - timeout, jako by se mi disconectnul internet, a potom, kdyz se se chci zase lognout, ukazuje mi to thalii jako off i kdyz je online... ostatni servery ve vypisu jsou normalne on... trva to 5- 20 min, nez se zase muzu pripojit... predem diky za pripadne rady.
Re: nemůžu se připojit
Zdarec lidi,
mám malej problém.Přeinstaloval jsem komplet systém s formátem a NWN si překopčil na jinej disk.Teď když to spustím tak při přihlášení mi to vyhodí hlášku...neplatné jméno nebo heslo
Pls poraďte díkas
mám malej problém.Přeinstaloval jsem komplet systém s formátem a NWN si překopčil na jinej disk.Teď když to spustím tak při přihlášení mi to vyhodí hlášku...neplatné jméno nebo heslo
Pls poraďte díkas
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: nemůžu se připojit
Jestli nemáš originálku, máš přepsané ty hosty? nic jiného mě nenapadá 
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: nemůžu se připojit
Originál samo mám.V nwnconfig sem přepsal cestu kde si ho najde když se změnil název disku,ale pořád nic.Snad poradí Kucik to je hlava na tohle a já sem počítačová lama.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: nemůžu se připojit
hmm zkus ještě přepsat registry
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: nemůžu se připojit
Mě se to musí napsat jak debílkovi s postupem jinak to nezmáknu 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: nemůžu se připojit
Někdy pomůže po kliknutí na Více hráčů hned odkliknout OK (pokud tam máš předvyplněné jméno a heslo). Nejrychleji se ti to povede myší kliknout na Více hráčů a hned enter.
Je to sice divné řešení, ale mě funguje. Tak snad i tobě.
Je to sice divné řešení, ale mě funguje. Tak snad i tobě.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: nemůžu se připojit
Je to jasný, nejsi registrovanej na bioware totiz !!!
Takze postup je tento:
Btw tohle si taky zakládal ty, ten topic
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 117&t=4460
Ale tady co píše kucik:
Pak si "hosts" přetáhni na plochu třeba. Otevři v poznámkovým bloku a pod ty řádky začínající "#" a končící "#" tak pod ně přidej toto "127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server" jen takto.
Pak to ulož a přesuň zpět do složky "etc" a půjde Ti to.
Takze postup je tento:
Btw tohle si taky zakládal ty, ten topic
Ale tady co píše kucik:
Takže se proklikej Windows/system32/drivers/etc/hostskucik wrote:Pokud si ho tam z nejakeho duvodu nechces registrovat, zabran hre pripojovat se na nej. Nejsnaze pridej radek:
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
do windows/system32/drivers/ets/hosts
Pak si "hosts" přetáhni na plochu třeba. Otevři v poznámkovým bloku a pod ty řádky začínající "#" a končící "#" tak pod ně přidej toto "127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server" jen takto.
Pak to ulož a přesuň zpět do složky "etc" a půjde Ti to.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: nemůžu se připojit
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: nemůžu se připojit
ahoj, ze bych tady nasla radu? zaregistrovala jsem se, sehnala klic protoze mam hru ze score.. stahla co jsem mela ale problem... do hry jsem se prihlasila, vytvorila postavu a kdyz si dam hrat tak me to nechce pripojit ke thalii protoze to chce haky.. fajn.. pro jistotu jsem stahla kompletni balicek, rozbalila a ted jsem v haji protoze nevim co s tim.. jestli ty haky mam nekam dat.. mam je rozbalene ve hre.. vi nekdo radu pekne prosim smutne koukam..
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska