CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
Goth Danodel, k Vašim službám.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
časovky tam nepřibývaj snad ?etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
__________________________________________________________etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země, byla by další díra do které by šly hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)
PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...
Last edited by wsweetjane on 10:06 27. Sep 2010, edited 1 time in total.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
V boji časovky nepřibívají.de Aers wrote:časovky tam nepřibývaj snad ?etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
To trochu zavání obchodem xp za peníze.wsweetjane wrote:
Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země byla by další díra do které by šli hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)
PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...
Vyvážení xp v aréně vskutku nebude triviální.
Goth Danodel, k Vašim službám.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Máte spolu bojovat alá eRPé 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To uz na Thalii bylo ... mam pocit ze v arene v podtemnu - zrusilo se to z nakyho zavaznyho duvodu, ze uz si nemuzu zaplatit, aby mi spravce vyvolal potvoru ???wsweetjane wrote:Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země byla by další díra do které by šli hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)
PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
to je blbost, takhle by každej expil v bezpečí arény, nic dobrého by to nepřineslo... klidně at tam stvůry jsou ale bez xp
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já vím co mi ve hře chybí
můj hakavarn tím že je velkej a těžkej tak nemuže jezdit na ničem, třeba lidé a elfové jezdí na koních, hobiti a trpaslíci tím že jsou malí a trpaslíci težcí tak jezdí na ponících ale muj hakavarn nemůže na ničem. Jsem měl nápad jestli by nemohli hakavarni jezdit třeba na volech, nebo na medvědech (když už jsou zkrocený jako tažná zvěř) to by byla docela sranda ne? 
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být !
Yormo - neznámý pochůzkář
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být !
Yormo - neznámý pochůzkář
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Klidně, když někdo vytvoří modely a animace...DarK_cz wrote:Já vím co mi ve hře chybímůj hakavarn tím že je velkej a těžkej tak nemuže jezdit na ničem, třeba lidé a elfové jezdí na koních, hobiti a trpaslíci tím že jsou malí a trpaslíci težcí tak jezdí na ponících ale muj hakavarn nemůže na ničem. Jsem měl nápad jestli by nemohli hakavarni jezdit třeba na volech, nebo na medvědech (když už jsou zkrocený jako tažná zvěř) to by byla docela sranda ne?
Vedoucí týmu Thalie
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
btw me by potesili do podtemna jezdici jesterky.
na ty animace jsou... jen je zprovoznit. A to se na nich mluvilo uz tesne po wipu
na ty animace jsou... jen je zprovoznit. A to se na nich mluvilo uz tesne po wipu
A zase se craftí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jaky ještěrky'? Ja si vybavim jediny pojizdny zviře v podtemnu Kortixe a to nevim jestli by si hráč s rychlostí polepšil 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Digesteři?
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
neee neco co uz funguje.. jen jde o to stahnout z vaultu a nainstalovat na server.Firefox_ wrote:Digesteři?
treba tohle :
http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=112156
A zase se craftí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nevím jestli sem špatně viděl, ale nějak mi chybí v prodeji jídla nějaké sladkosti.
Bombóny, čokolády, dortíky a tak dále
Šlo by to přidat prosím?
Bombóny, čokolády, dortíky a tak dále
Šlo by to přidat prosím?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*