nevim
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: nevim
ceho ? NWN ? Patch ? CEP ? Odkud, ktera verze atd.. nemas treba poskrabane CD, spatne stahnuty file z netu....
Me treba NW platinum edition delala to, ze kdyz si ji uprostred instalace zastavil, spadlo to, a neslo to znovu nainstalovat, protoze to bylo v registru dane, ajko ze prej uz to mam nainstalovane, ale samozrejmem to neslo ani odinstalovat, bo to nebylo nahrane..
NWN je ale skvele v tom, ze se nemusi instalovat, ale staci zkopirovat.
Me treba NW platinum edition delala to, ze kdyz si ji uprostred instalace zastavil, spadlo to, a neslo to znovu nainstalovat, protoze to bylo v registru dane, ajko ze prej uz to mam nainstalovane, ale samozrejmem to neslo ani odinstalovat, bo to nebylo nahrane..
NWN je ale skvele v tom, ze se nemusi instalovat, ale staci zkopirovat.
A zase se craftí...
Re: nevim
Vydrž chvilkuernyt wrote:cep a ja to stahnul jako ten cep klikl jsem na to a psalo to do you want to install cep 21 full
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte
=======================================================================
Re: nevim
Teda reknu Vam, obdivuji Vaši snahu pomoci člověku, ktery popisuje problém, že bych mu řekl, dokud se nenaučiš říci, kde je problém stoupni si do kouta a plač. to saé s posím a děkuji.
Měl jsem ten samý "problém".
Při instalaci CEPU se mi zvyšil vykon procesoru i paměti na 100% a pocitac cca 5 minut reagoval maximalne na ctrl+shift + escape. Rozhodně se nic nerozeběhlo.
Je to dané netrpělivostí, kdy po 5-6 s každej kliká na CEP znova, protože si myslí, že to nespustil. Nainstaloval jsem to až po restartu, kdy jsem CEPU dal po dvojkliku pet minut, aby si hrabal. Pak se mi spustilo teprve okno k insrtalaci a prostředky počitače se staly dostupné. Nevím, co to dělá,ale řešení je v čase + spuštění programu jako administrátor.
hezký den a zkust to + nauč se popisovat, co tě trápí:)
Měl jsem ten samý "problém".
Při instalaci CEPU se mi zvyšil vykon procesoru i paměti na 100% a pocitac cca 5 minut reagoval maximalne na ctrl+shift + escape. Rozhodně se nic nerozeběhlo.
Je to dané netrpělivostí, kdy po 5-6 s každej kliká na CEP znova, protože si myslí, že to nespustil. Nainstaloval jsem to až po restartu, kdy jsem CEPU dal po dvojkliku pet minut, aby si hrabal. Pak se mi spustilo teprve okno k insrtalaci a prostředky počitače se staly dostupné. Nevím, co to dělá,ale řešení je v čase + spuštění programu jako administrátor.
hezký den a zkust to + nauč se popisovat, co tě trápí:)
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: nevim
Tak tak ...rozebehnuti instalace cepu trva tak 5-6 minutek po tom co odklepnes tu hlasku jak se te to pta jestli to vazne chces instalovat.....je to hlavne dane tim ze ten soubor cepovej je hodne velikej a nahustenej v sobe....takze mej strpeni a ono se to rozebehne...max co sem cekal na mene vykonejsim PC to trvalo 10 minut nez se spustil!!!
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: nevim
má zkušenost s instalací CEPu:
Odklikni install a jdi se osprchovat, skoč nakoupit, dej si kafe nebo pivko a pak se teprve vrať k monitoru kde na tebe možná bude čekat instalačka, která se konečně rozběhla...
Odklikni install a jdi se osprchovat, skoč nakoupit, dej si kafe nebo pivko a pak se teprve vrať k monitoru kde na tebe možná bude čekat instalačka, která se konečně rozběhla...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: nevim
Nevim - nejde to pustit
Sorry za Spam nedalo mi to
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
-
genhiskhan
- Nováček
- Posts: 3
- Joined: 13:23 24. Oct 2010
Re: nevim
Spustil som inštalačný súbor CEP21_Full_c, dal som áno a otázku inštalácie a pred inštaláciou mi vybehla hláška: One or more of your NWN registry entries are missing. Running nwn.exe, or nwupdate.exe will rebuild them for you.
Dal som OK, ale nič sa neinštalovalo. Čo mám robiť ďalej?
Dal som OK, ale nič sa neinštalovalo. Čo mám robiť ďalej?
Re: nevim
Napadlo te treba udelat to, co to po tobe chce?
http://translate.google.com/#en|cs|One% ... 0for%20you.
http://translate.google.com/#en|cs|One% ... 0for%20you.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: nevim
Technická otázka,pojede mi Thalie i na vyšším CEPu 2.3?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: nevim
Cep jsou jen haky. Takze ano.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.