Jake povolani budete hrat?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Co budete hrat za povolani?

Valecnik (barbar, bojovnik)
8
14%
Bard
4
7%
Carodej
11
19%
Druid
3
5%
Hranicar
9
16%
Klerik
5
9%
Mnich
5
9%
Paladin
3
5%
Zaklinac
2
3%
Zlodej
8
14%
 
Total votes: 58

User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by jitka »

presne tak kiri a delas dobre :) ale aspon vis ze zitra bude hezky :twisted:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by Theo »

Kiri wrote:
RES wrote:Paniiii cucim jako blazen ze bude hrat takove spousta carodeju i pres to ze to je tak slabe a nehratelne povolani :roll:
hihi nerikam nic
Hehehe, ani ja nic nehovorim ... len nech dalej "vylepsuju maga" ja si pockam mesiac po wipe :D
Ora et Labora
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by RES »

Staci jen nahodit navnadu a hned je tu spoustu rybek :lol: :lol: :lol:
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by steel_martin »

Mnich - hadžime.

btw: koukam, že stromomilové se zatim moc nechytaj.. vivat chaos :twisted:

.. sakra nechtěl sem já náhodou hrát mnicha? :roll: *plácne se přez čelo*
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by jiromir »

Puvodne jsem myslel ze budu lehce druidovitej hranicar, ale jak tak koukam, o ty stromky by se nikdo jinej nepostaral, tak se toho asi ujmu :-) Takze +druid/-ranger
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by cmon »

já budu mít asi prsty všude i v cizích měšcích :lol:
jiank zatím koukám 49 hlasů tak pokud totu všecko bude hrát, tak to vypadá valice pěkně :D
p.s.:snad mě těch 49 lidí občas nechá ohřát ruce v jejich měšcích :twisted:
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by Sorrow »

cmon wrote:já budu mít asi prsty všude i v cizích měšcích :lol:
jiank zatím koukám 49 hlasů tak pokud totu všecko bude hrát, tak to vypadá valice pěkně :D
p.s.:snad mě těch 49 lidí občas nechá ohřát ruce v jejich měšcích :twisted:
Vypada to opravdu pekne ale uvidi se az po wipu...
Jinak, kdyby melo opravdu hrat tolik hracu, tak budu kolem tebe behat s natrzenejma kapsama aby te nezabla ruka (prosim,nehledat v tom sexualni podtext) :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by cmon »

Sorrow wrote:
cmon wrote:já budu mít asi prsty všude i v cizích měšcích :lol:
jiank zatím koukám 49 hlasů tak pokud totu všecko bude hrát, tak to vypadá valice pěkně :D
p.s.:snad mě těch 49 lidí občas nechá ohřát ruce v jejich měšcích :twisted:
Vypada to opravdu pekne ale uvidi se az po wipu...
Jinak, kdyby melo opravdu hrat tolik hracu, tak budu kolem tebe behat s natrzenejma kapsama aby te nezabla ruka (prosim,nehledat v tom sexualni podtext) :D
Super tak aspoň někdo bude takhle dosti solidární :lol:
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by maku »

Tááákovejch hráčů.... to budou zase lagy :lol:

A jako jestli se Thalie spustí a napíše mi to při pokusu se připojit "server obsazen", tak bude vážně nastvaný.. a vy mě ještě neznáte.. ale....
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by Rejty »

maku wrote:Tááákovejch hráčů.... to budou zase lagy :lol: A jako jestli se Thalie spustí a napíše mi to při pokusu se připojit "server obsazen", tak bude vážně nastvaný.. a vy mě ještě neznáte.. ale....
Tak to ja bych skakal radosti, ale myslim, ze to hnedtak nehrozi, maximalni limit hracu na serveru je dost velkej. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by wekslo »

Rejty wrote:
maku wrote:Tááákovejch hráčů.... to budou zase lagy :lol: A jako jestli se Thalie spustí a napíše mi to při pokusu se připojit "server obsazen", tak bude vážně nastvaný.. a vy mě ještě neznáte.. ale....
Tak to ja bych skakal radosti, ale myslim, ze to hnedtak nehrozi, maximalni limit hracu na serveru je dost velkej. :mrgreen:
A utahl by to serv? ponevadz jestli jo tak ja reknu tem deseti hracum ktery sem naschval, abych nemel lagy, odradil :) :wink:
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by Rejty »

Uvidime, kdyztak se poridi novej, jestli bude tolik lidi. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by Lord_Berserk »

Rejty wrote:Uvidime, kdyztak se poridi novej, jestli bude tolik lidi. :mrgreen:
Nou probleemo :) ...Seth dostal vod novyho roku na PilsFree funkci poloboha :D takze kdyz Rejty nebude zlobit a uz nikdy nebude mlzit bude ten nejlepci stroj co kdy v zivote PilsFree melo :mrgreen: ...vocem by ta nase sit prece byla kdyz by nam lagovalo NWN :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by Shifter »

No nectel jsem to rikat tak na tvrdo, ale mam na foru asi 15 uctu. Chtel jsem aby ste meli radost z velke navstevnosti :oops:

No bylo by pekny kdyby mela thalie zakladnu o 50. kusech. Aspon by mel nas klan otrokaru porad co delat ;)
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Jake povolani budete hrat?

Post by OneHeart »

Shifter wrote:...
jéé, vy budete hrát otroky?
to bychom se mohli nějak dohodnout... :)
Vaillardo Vran:
Locked