barvířova dcera v Karathě mi nabízí balík do Charxsasu, že prej pokud ho stihnu doručit dostanu za něj 82zl.
Její otec mi chtěl dat balík do Hagolu k Veliteli Chmurných stráží za skvělou cenu 256zl.
Chápu, že je ekonomická krize po válce, ale nejsou ty ceny nějak závratně vysoké?