Zdravím mám dotaz jak je to tu s povoláním pro pána smrti...sou tu nějáké specifické podmínky? Konkrétně se ptám na povolání (smí ho vykonávat mágové i zaklínači?), na přesvědčení (stačí neutrální jako v základní hře nebo je nutné zlo?) a na zaměření magie (je nutné zaměření na nekromancii?)
Pale Master je velice prestizni povolani, na ktere jsou kladeny naroky predevsim co do hrani. Jeho mistr je tedy pristupny pouze pres DM. Dal plati standartni podminky nwn.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.