Zbroj
Re: Zbroj
On hranicar je takovej bojovnik v lehky zbroji, co se da jet na obratnost a kombinovat se nemusi.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Zbroj
Tak, tak a pokud kombinovat tak se mi více líbí se stínovým tanečníkem. To se pak i krásně využívají kouzla jako jednota s přírodou a maskování. Takového hraničáře pak jen tak někdo neobjeví a pokud ano dokáže se zase fofrem schovat. No a ještě je tu ta jeho krvelačná bestie co se s ním pořád tahá a s ní ta druhá co ji hraničář nabulíkuje, že ho má chránit. Zrovna pro Thalii je hraničář moc hezké povolání.Rejty wrote:On hranicar je takovej bojovnik v lehky zbroji, co se da jet na obratnost a kombinovat se nemusi.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Zbroj
ale prd, když jedeš přes dex, musíš mít zloděje nebo mnicha, ranger to flatfooted ztrácí a při známým AC bugu to někdy ztrácí i bez důvodu během boje...to je pro něj skoro jistá smrt...navíc ranger neni jednoabilitová postava (zdravím prskavky), musíš mu dát moudrost, jinak nekouzlí a musíš mu dát sílu jinak prd DMG a pokud chces aby nějak vypadal a uměl aspoň číst tak ti do tý obratnosti moc nezbydeRejty wrote:On hranicar je takovej bojovnik v lehky zbroji, co se da jet na obratnost a kombinovat se nemusi.
navíc pokud to myslíš vážně s dvouma zbraněma a chceš brát ITWF, dual wield ti nestačí a musíš ty tři prerequisite featy stejne nabrat a zrovna ranger jich nemá na rozdávání...to už je lepší jít do dexovýho fajtra....mám dojem, že bioware ranger je jedno z nejzmršenějších povolání, nakonec v NWN2 je podstatně předělanej a posílenej
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zbroj
imho na thalii ztrácí build ranger/wiz svojí sílu, díky hodně omezeným bůstujícím kouzlům...
Vaillardo Vran:
Re: Zbroj
(a to neříkám proto, protože to budu hrátOneHeart wrote:imho na thalii ztrácí build ranger/wiz svojí sílu, díky hodně omezeným bůstujícím kouzlům...
Vaillardo Vran:
Re: Zbroj
Nevim, nema hraniciar ITWF na 9 levely automaticky?photter wrote:navíc pokud to myslíš vážně s dvouma zbraněma a chceš brát ITWF, dual wield ti nestačí a musíš ty tři prerequisite featy stejne nabrat a zrovna ranger jich nemá na rozdávání...to už je lepší jít do dexovýho fajtra ....Rejty wrote:On hranicar je takovej bojovnik v lehky zbroji, co se da jet na obratnost a kombinovat se nemusi.
To viacero buildov. Ale ta stiplavost v texte sa mi paciOneHeart wrote:imho na thalii ztrácí build ranger/wiz svojí sílu, díky hodně omezeným bůstujícím kouzlům...
Ora et Labora
Re: Zbroj
jo, máš recht, na devátým fasuje ITWF gratis, zapomněl sem
ale jak veme střední zbroj má to v kelu a v lehký zase bídná AC
jinak souhlasim, že většina úprav povolání v NWN2 je spíš nahovno, včetně těch přidanejch ale speciáně ranger se mi tam líbí
ale jak veme střední zbroj má to v kelu a v lehký zase bídná AC
jinak souhlasim, že většina úprav povolání v NWN2 je spíš nahovno, včetně těch přidanejch ale speciáně ranger se mi tam líbí
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zbroj
Ale proc ne, delas si jen sobe reklamuTheo wrote:Aspon otom vieteSorrow wrote:To Theo: No kazdej neni stiplavej jako ty, u tebe je to skoro kazda druha vetaNiesme vsetci z jedneho cesta
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Zbroj
musím tě zklamat, já všechny úpravy wizzarda na Thalii podporujiTheo wrote: Ale ta stiplavost v texte sa mi paci
Vaillardo Vran:
Re: Zbroj
Válečník beze zbroje, vzhledem k omezení na Thalii.
Realně 10 xx/30 dd pokud se tu jede na 40 lvl max.
Nebo 12 xx/18 DD pokud se tu jede na 30 lvl max.
Pokud ta postava má něco vydržet a má to být neprskající válečník, pak vidím jediné řešení v DD vyššího lvl. Ideálně někde od 25+ lvl, kde nasbírá Epic Damage Reduction I+II+III. Pokud se budeme reálně bavit, tak se už od 14 lvl DD a Epic Damage Reduction I+II+III pohybujeme na slušné redukci 18/-. Tato schopnosti se dá ještě vylepšit předměty x/-, sčíta se. Pokud chytře zařadíš featy na pohlcování energii 5/-, máš povětšinu vyřešen problém s elemtárním zraněním, který bývá na zbraních, šípech kolem 1k6. Čeho se obávat jsou damage dealeři. Se sneakama si poradíš při obratnější hře díky Defensive Awareness. Problém zůstává v kritických úderech, ty můžeš pokrýt maximálně dostatečným počtem životů v kombinací s regenerací, nevim zda bude dostupná. Ale počítej s tím, že při setkání s WPM nebo obouručkou RDD to nebude růžové. Ale každý build má něco záporného. Obleci zbroj můžeš kdykoliv. Jako zbraň bych volil oboručku, na Thalii jsou zvýhodněné. Sekera 2-18 (pokud se nepletu) + 1,5 síly + specializace + možná nějaký element bude dostatečná. Při dobrém buildu a featech s trochou štestí usejfuješ Devast (nevim zda tu je, či není pozměněn), protože domintou je Fortitude saving throw. Jako primární povolání buď fightera a nebo by mohl být zajímavý Rogue. Rogue ti dodá zajimavou alternativu hraní, primárně ti umožní na 10 lvl pobrat Improved evasion, přídá se pěkných 5k6 sneak attack, který se nadherně projeví při využití sražení. Dále pokud plánuješ chodit beze zbroje se vyplati maxovat H. a M.S do 10 lvl zloděje. S obratností +1 dosáhneš základu 14 na 10 lvl zloděje. Pokud nalezneš na serveru věci s celkovým součtem 6+ do techto vlastností, pak se staneš pro určitou skupinu postav obtížně nalezizelným, pokud se budeš plížit. Možná body vystačí i na zámky a pasti.
Může to dle mého být zábavná varianta, kterou když si promyslíš a budeš s ní obratně hrát, ti splní tvé očekávání.
Realně 10 xx/30 dd pokud se tu jede na 40 lvl max.
Nebo 12 xx/18 DD pokud se tu jede na 30 lvl max.
Pokud ta postava má něco vydržet a má to být neprskající válečník, pak vidím jediné řešení v DD vyššího lvl. Ideálně někde od 25+ lvl, kde nasbírá Epic Damage Reduction I+II+III. Pokud se budeme reálně bavit, tak se už od 14 lvl DD a Epic Damage Reduction I+II+III pohybujeme na slušné redukci 18/-. Tato schopnosti se dá ještě vylepšit předměty x/-, sčíta se. Pokud chytře zařadíš featy na pohlcování energii 5/-, máš povětšinu vyřešen problém s elemtárním zraněním, který bývá na zbraních, šípech kolem 1k6. Čeho se obávat jsou damage dealeři. Se sneakama si poradíš při obratnější hře díky Defensive Awareness. Problém zůstává v kritických úderech, ty můžeš pokrýt maximálně dostatečným počtem životů v kombinací s regenerací, nevim zda bude dostupná. Ale počítej s tím, že při setkání s WPM nebo obouručkou RDD to nebude růžové. Ale každý build má něco záporného. Obleci zbroj můžeš kdykoliv. Jako zbraň bych volil oboručku, na Thalii jsou zvýhodněné. Sekera 2-18 (pokud se nepletu) + 1,5 síly + specializace + možná nějaký element bude dostatečná. Při dobrém buildu a featech s trochou štestí usejfuješ Devast (nevim zda tu je, či není pozměněn), protože domintou je Fortitude saving throw. Jako primární povolání buď fightera a nebo by mohl být zajímavý Rogue. Rogue ti dodá zajimavou alternativu hraní, primárně ti umožní na 10 lvl pobrat Improved evasion, přídá se pěkných 5k6 sneak attack, který se nadherně projeví při využití sražení. Dále pokud plánuješ chodit beze zbroje se vyplati maxovat H. a M.S do 10 lvl zloděje. S obratností +1 dosáhneš základu 14 na 10 lvl zloděje. Pokud nalezneš na serveru věci s celkovým součtem 6+ do techto vlastností, pak se staneš pro určitou skupinu postav obtížně nalezizelným, pokud se budeš plížit. Možná body vystačí i na zámky a pasti.
Může to dle mého být zábavná varianta, kterou když si promyslíš a budeš s ní obratně hrát, ti splní tvé očekávání.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.