Poděkování
Re: Poděkování
Taky se přidávám s blahopřáním.
Tak hodně štěstí a zdraví do života, i když je teď tak bláznivej...
Tak hodně štěstí a zdraví do života, i když je teď tak bláznivej...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Poděkování
Nadosrmti poznamenanáRejty wrote:Tak malá a už byla na srazu!Gratuluji!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Poděkování
Kam se hrabe Pajky s navstevnostma srazuRejty wrote:Tak malá a už byla na srazu!Gratuluji!
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Poděkování
kuš prosímtě
..
už budu chodit s mega těžkým batohem
skovam se za kopu knížek,ale budu tam
...
jinak tedy gratuluju ještě jednou a veřejně at nespamauju
jinak tedy gratuluju ještě jednou a veřejně at nespamauju
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Ďakujem všetkým veľmi moc za gratulácie, dobre to padlo a verte, že sme s Ľubkom fakt veeeľmi šťastní, že toho chrobáčika máme doma ..
ale reku pravda, podobá sa trochu na ten Korin obrázok
hádam nebude mať takú povahu hehe .. skôr dúfam, že jej dobre prospel čerstvý vzduch na thaliovici
a vyfúkal jej hlúposti z hlavy
ale reku pravda, podobá sa trochu na ten Korin obrázok
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Poděkování
...takže další krafterka
...pozdravuj Ľubka a mužete začít pracovat na dalším
...pozdravuj Ľubka a mužete začít pracovat na dalším
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Poděkování
Nadherný prcek, velká gratulace a ještě větší přání pevného zdraví.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Poděkování
Samozřejmě také gratuluji k tak krásnému přírustku do rodiny.
Ale také bych chtěl poděkovat DenGrassemu za jeho pomoc při tvorbě smysluplných realií Růží. Bez jeho pomoci by to byla jen slátanina bez hlavy a paty... Takže vážně děkuju za trpělivost a pomoc
Ale také bych chtěl poděkovat DenGrassemu za jeho pomoc při tvorbě smysluplných realií Růží. Bez jeho pomoci by to byla jen slátanina bez hlavy a paty... Takže vážně děkuju za trpělivost a pomoc
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte
=======================================================================
Re: Poděkování
Děkuju Bahnakovi za jeho questiky a neutuchajíci pozornost ,která vždy přijde vhod tak jako včera.
Dále chci poděkovat všem, co se podíleli na včerejším questu "srdíčkový upgrade Bageshurova štítu", sem se pul hodiny fakt válel u kompu smíchy a skorem nemoh psát...
Díky všem....
Dále chci poděkovat všem, co se podíleli na včerejším questu "srdíčkový upgrade Bageshurova štítu", sem se pul hodiny fakt válel u kompu smíchy a skorem nemoh psát...
Díky všem....
Obuki - ten vod Škopku
- StarejKulatej
- Nováček
- Posts: 6
- Joined: 19:19 10. Oct 2010
Re: Poděkování
Rád bych i za kolegy poděkoval Bahňákovi za pomoc s náhradami způsobenými pády a jeho chápající postoj k této otázce - dík.
Durman Zlomocný - duergaří válečný kněz
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Poděkování
Já bych rád poděkoval Bahnakovi za vše co dělá ať pro mě či pro naší rodinu. A jak moc s ezapojuje do dění a je ochotný ke všem záležitostem.
Ještě jednou díky
Ještě jednou díky
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Poděkování
No když už tady je tolik chváli na Bahňáka tak nezůstanu pozadu.Díky díky za vše co děláš pro nás bubáky,zájem DM je vždy příjemný obzvláště tady dole.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Poděkování
Díky, za vaše díky
aby to nebylo tak monotoní tak já dávam děkovačku Kucikovi - to co za posledních pár týdnů chudák překopával je pořádný kus práce.
No a taktéž posílám díky do Švédska za scriptujícím Nomiskem! (teda on tam pry i nějak pracuje, ale jak ho znam tak leží v nějakých tabulkách a diagramech a zkoumá z čeho vyrobit lžičku do kafe). Tve upravy craftu jsou super Nomi! ((jen ještě ta truhlarna no))

No a taktéž posílám díky do Švédska za scriptujícím Nomiskem! (teda on tam pry i nějak pracuje, ale jak ho znam tak leží v nějakých tabulkách a diagramech a zkoumá z čeho vyrobit lžičku do kafe). Tve upravy craftu jsou super Nomi! ((jen ještě ta truhlarna no))

KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Poděkování
Díky OneIceOne za to, ze s nami neztraci trpelivost a ze nam dava moznost se nadale v tomto svete nejakym zpusobem realizovat a rozvijet pribehy nasich postav. Dnes to sice nedopadlo uplne podle nasich predstav, ale hold .. ne vzdy to vyjde hned na poprve. Takze jeste jednou diky a doufejme, ze ta radost ze spolecne hry panuje na obou stranach
.
PS.: priste si vezmeme celou cisternu.
PS.: priste si vezmeme celou cisternu.
Re: Poděkování
Za mě taky díky Oneiceone! 
Werdigio Hamo
Jeho nenapsaný epitaf: "Smrt na něj byla krátká. Žil jako nula a kde nic není, ani ona nebere."
Jeho nenapsaný epitaf: "Smrt na něj byla krátká. Žil jako nula a kde nic není, ani ona nebere."