plátneřina
plátneřina
Nechal jsem si kovat titanovou plnoplátovou zbroj. Pokud je mi známo, tak titan měl dělat pohlcení.
Výsledek z 200% titanu a mistrovské kůže je zbroj s +1 k OČ proti tupým zbpraním a 5% náchylnost na elektřinu. O pohlcení ani zmínka, tak se ptám jestli je to správně.
Já i plátnéř jsme čekali 5/+10 a v lepším případě 10/+5. Otázkou tedy je, zda je tam chybka nebo ne.
Dík
Výsledek z 200% titanu a mistrovské kůže je zbroj s +1 k OČ proti tupým zbpraním a 5% náchylnost na elektřinu. O pohlcení ani zmínka, tak se ptám jestli je to správně.
Já i plátnéř jsme čekali 5/+10 a v lepším případě 10/+5. Otázkou tedy je, zda je tam chybka nebo ne.
Dík
Re: plátneřina
Dva dny zpátky jsem udělal +1ac +6 /5hp*zabrblá* a to sem k tomu titanu použil jiný přísady 
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: plátneřina
mrknuna to. treba uz je to takzvane "out of range" a ej tam takove pohlceni, ze sem na to nemel skript. pripadna oprava bude v novinkach.cer-c wrote:Nechal jsem si kovat titanovou plnoplátovou zbroj. Pokud je mi známo, tak titan měl dělat pohlcení.
Výsledek z 200% titanu a mistrovské kůže je zbroj s +1 k OČ proti tupým zbpraním a 5% náchylnost na elektřinu. O pohlcení ani zmínka, tak se ptám jestli je to správně.
Já i plátnéř jsme čekali 5/+10 a v lepším případě 10/+5. Otázkou tedy je, zda je tam chybka nebo ne.
Dík
A zase se craftí...
Re: plátneřina
Dvě různé helmy,ale u obou postih do obratnosti.Dělá mi to i u jiných kovů nehledě na použitou kůži.Poměr u jedné z nich je 140 adamantin 60 zlato
PS.:
dodělal jsem 20 lvl a je to pryč tak nevím zda sem vůl nebo je to špatně
PS.:
dodělal jsem 20 lvl a je to pryč tak nevím zda sem vůl nebo je to špatně
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: plátneřina
To znamená, že jsi špatně nakombinoval kovyRadim wrote:Dvě různé helmy,ale u obou postih do obratnosti.Dělá mi to i u jiných kovů nehledě na použitou kůži.Poměr u jedné z nich je 140 adamantin 60 zlato
PS.:
dodělal jsem 20 lvl a je to pryč tak nevím zda sem vůl nebo je to špatně
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: plátneřina
Čistej adamantin je těžko špatně nakombinovanej a mimochodem mi to udělalo předtím i u čistýho mithrilu,ale teď to je v pohodě tak nevím
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: plátneřina
Tak ještě jeden screen,aby bylo jasno prozměnu s velmistrovskou kůží.Pořád s postihem do obratnosti
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: plátneřina
No tak je třeba už chyba jen to, že je čistej... já z adamintu vyrábim v pohodě bez postihů.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: plátneřina
Prosím někoho kompetentního,kdyby mi to dělalo už dřív tak to sem asi nedávám.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: plátneřina
Je to rozhodně nějaký divný. Ta obratnost by tam měla být -2 a ne -1.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: plátneřina
A nedělala ti to náhodou předtim proto, že si z toho Adamu vyráběl v menším poměru než můžeš teď ? .)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: plátneřina
Teď už si jen hraju a zkoumám kombinace,předtím se mi nechtělo.Oboje jsou na max. 200%,ale klidně udělám všechny kombinace třeba s tím zlatem a uvidíme co bude vznikat.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: plátneřina
No to je ono!Radim wrote:Teď už si jen hraju a zkoumám kombinace,předtím se mi nechtělo.Oboje jsou na max. 200%,ale klidně udělám všechny kombinace třeba s tím zlatem a uvidíme co bude vznikat.
Konečně rozumný nápad
Pak se dozvíš to, co ti tu Aers naznačuje. Chyba je v poměru.
Aspoň já si to myslím, stačí se podívat na diskuzi kováře, kde železo dává postih na OC ve zbrani
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: plátneřina
Mám snad jitrnici na čele nebo co?
Maximální poměr máš už od 19 lvl tuším,ale mínusy mi začali vyskakovat až teď a to jsem tyhle kousky už nespočetkrát vyráběl.
Maximální poměr máš už od 19 lvl tuším,ale mínusy mi začali vyskakovat až teď a to jsem tyhle kousky už nespočetkrát vyráběl.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: plátneřina
Vubec se s nima nepatlej a VYOWNI JE, povrchnanskou pakáž !!Radim wrote:Mám snad jitrnici na čele nebo co?
Maximální poměr máš už od 19 lvl tuším,ale mínusy mi začali vyskakovat až teď a to jsem tyhle kousky už nespočetkrát vyráběl.
Jinak zpet k tematu, jak rikal Rof, me taky hned napadlo, že by to bylo tím poměrem. Pokad to ale dříve nedělalo, tak by to chtělo aby si to Nomísek zapsal do úkolníčku a při první příležitosti se na to podíval.
Toť vše ode me. Hezky večer a bez hádek, mládenci
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první