Margo spustenie : nech sa pekne vsetko doroby to je jasne, ale nic nepovedat je tiez blbe ...
Průzkum obyvatelstva
Re: Průzkum obyvatelstva
Margo spustenie : nech sa pekne vsetko doroby to je jasne, ale nic nepovedat je tiez blbe ...
Ora et Labora
Re: Průzkum obyvatelstva
[quote="jiromir"]jójó, jakou si kdo udělá na fóru pověst, takovou ji má. A Theo se musí hodně snažit aby si ji nějak napravil (pokud mu teda ta současná nevyhovuju
jiromire ani te neznam ale ty koukam znas vsechny a uplne vsechno ???
jiromire ani te neznam ale ty koukam znas vsechny a uplne vsechno ???
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Průzkum obyvatelstva
*polozi skopek piva a nacicha...* anglican?¨Cejtim anglicana *zarve a bezi ven nekomu rozbit hubu*
A je to tady!!!!
Takze nevim oc ti de Jiromire pripada mi jako bys tu byl prvni den
:D:D:D a vubec nechapal co, kdo, proc a jak. Kruh Theo, Sorr a RES
:D:D:D:D nevim co se zase pripojujes kdo tu ma jakou povest
kazdej to vi a nic stim neudela ba naopak mi to prijde takovy zrpavne zazity. Takze bych nic nezlepsoval. Co se tyce vylevu tak tym si myslim dobre uvedomuje jak co brat na jakou vahu to se da asi rozpoznat na reakcich nekoho znich. Vladne tu paradni symbioza nebo jak se to menuje. Nebo se mejlim?
*....posledni kopanec a pomalu ulevene se navraci k pivu* nesnasim anglicany!!! - super film ,ale uz nevim jak se menoval (Fotbal)?
A je to tady!!!!
Takze nevim oc ti de Jiromire pripada mi jako bys tu byl prvni den
*....posledni kopanec a pomalu ulevene se navraci k pivu* nesnasim anglicany!!! - super film ,ale uz nevim jak se menoval (Fotbal)?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Průzkum obyvatelstva
Verim, ze ste vsetci uz nedockavy, ale zas netreba to prehanat. Nikto nic nemlzi a bolo napisane, ze hned ako budeme vediet kedy sa to spusti, tak sa o tom dozviete na fore. Vylevy a narazky na fore su uplne zbytocne.
Ako bolo uz napisane, predlzenie spustenie nas mrzi viac ako vas. Tesime sa nato rovnako ako vy, len holt sa objavili problemy s ktorymi nikto neratal a ani nikto naozaj ratat nemohol a na ich odstraneni sa pracuje kazdym dnom. Nechceme vsak pisat presny datum kedy sa to spusti, bo je mozne, ze problemy sa odstrania skor, alebo sa to skomplikuje a bude to trvat dlhsie. Verime vsak, ze to uz bude coskoro.
Takze budte s nami este trochu trpezlivy.
Ako bolo uz napisane, predlzenie spustenie nas mrzi viac ako vas. Tesime sa nato rovnako ako vy, len holt sa objavili problemy s ktorymi nikto neratal a ani nikto naozaj ratat nemohol a na ich odstraneni sa pracuje kazdym dnom. Nechceme vsak pisat presny datum kedy sa to spusti, bo je mozne, ze problemy sa odstrania skor, alebo sa to skomplikuje a bude to trvat dlhsie. Verime vsak, ze to uz bude coskoro.
Takze budte s nami este trochu trpezlivy.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Průzkum obyvatelstva
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Průzkum obyvatelstva
Aspoň se poznají závislácí
Někdo třeba zved hlavu od NWN a zjistil poprvý za tuhle zimu že neni sníh (teda aspoň u nás a krom jedné výjimky)
)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Průzkum obyvatelstva
dyt casu habakuk, este chybi par veci do skoly....pak budeme muset nakoupit hooodne kafe aby sme mohli hrat tyden vkuse
:D:D:D:D:D 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Průzkum obyvatelstva
Já to kafe už mám dlouho předkoupenéKiri wrote:dyt casu habakuk, este chybi par veci do skoly....pak budeme muset nakoupit hooodne kafe aby sme mohli hrat tyden vkuse:D:D:D:D:D
Re: Průzkum obyvatelstva
No ja nevim Theo ale zkus si vytahnout sve prispevky z historie.Tech co maji skrytej vyznam bude urcite vic nez tech co nekoho muzou tesit a dopravat mu dalsich sil v tvorbe treba i pro tvou potechu v hraniTheo wrote:No to asi predsa vsetci vedia ze Sorrow a RES hladaju v mojich prispevkoch vzdy to najhorsie. Trebars taky Igor hned chapal
To uz ani za slovko nestoja ty dvaja ...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Průzkum obyvatelstva
Mili Sorrow. Malou kvapkou do mora som uz prispel aj ja. A mozno aj zase prispejem pokial nebudete tak hrdy a neodmietnete.Sorrow wrote:No ja nevim Theo ale zkus si vytahnout sve prispevky z historie.Tech co maji skrytej vyznam bude urcite vic nez tech co nekoho muzou tesit a dopravat mu dalsich sil v tvorbe treba i pro tvou potechu v hraniTheo wrote:No to asi predsa vsetci vedia ze Sorrow a RES hladaju v mojich prispevkoch vzdy to najhorsie. Trebars taky Igor hned chapal
To uz ani za slovko nestoja ty dvaja ...
Pokial vidis v prispevkoch skryte vyznami, som rad. Je to moja oblubena forma komunikacie.
A pokial ma byt toto forum len mazlickovanie, ako vela ste do toho dali casu a nikto nesmie ani muknut ze nieco sa Vam nevydarilo ... ta ako chcete, Vase forum Vase pravidla ...
Kritika nas posuva dopredu, pochvala potesuje srdce.
Ora et Labora
Re: Průzkum obyvatelstva
Jo, Theo nas posouva dopredu, abysme v tom pocasi neprimrzi prdeli k zemi.
A okolo spusteni tady nikdo nemlzi. Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.
A okolo spusteni tady nikdo nemlzi. Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Průzkum obyvatelstva
No koukam že název topicu "Průzkum obyvatelstva" zkoumá jak postavy IC tak In Real 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Průzkum obyvatelstva
kucik wrote:Jo, Theo nas posouva dopredu, abysme v tom pocasi neprimrzi prdeli k zemi.
A okolo spusteni tady nikdo nemlzi. Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.
ok poslete mejla, zatim to tu nema cenu...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe