Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM , WB
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047 Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by igor » 23:50 16. Jan 2008
Aby čekání rychlejc uteklo, připravil jsem takovou malou anketu. Je to výběr "nejpovedenějších" ksichtů ze srazů
A vy hlasujte, která tvář je podle vás ta nejlepší!
Svůj názor můžete samozřejmě napsat a říct ostatním, proč právě Vámi zvolená fotka by měla vyhrát.
(vítěz dostane čekuládovýho mikuláše co mi zbyl z Vánoc)
Foto č. 1
Foto č. 2
Foto č. 3
Foto č. 4
Foto č. 5
Foto č. 6
Foto č. 7
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
jitka
Obyvatel
Posts: 118 Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN
Post
by jitka » 00:02 17. Jan 2008
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047 Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by igor » 00:04 17. Jan 2008
Tak přes prvotní sympatie fotky č.1, kdy mě zaujal upřímný veselý kukuč s bujnou kšticí na hlavě budu hlasovat pro fotku č.6. Mladá paní zde působí poněkud stydlivě, což působí docela roztomile a k tomu slušivý kostým... no dávam svůj hlas
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
steel_martin
Měšťan
Posts: 168 Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Post
by steel_martin » 00:08 17. Jan 2008
Hkasoval jsem pro fotku č.1 neboť je to roztomilé a upřímné.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
_______________
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313 Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by OneHeart » 01:28 17. Jan 2008
já hlasuji pro fotku číslo 3., Sorrow na ní vypadá, jako by na ulici potkal Thea
Vaillardo Vran:
Sorrow
Mistr
Posts: 986 Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell
Post
by Sorrow » 01:36 17. Jan 2008
OneHeart wrote: já hlasuji pro fotku číslo 3., Sorrow na ní vypadá, jako by na ulici potkal Thea
A jeste si tak zkus tipnout co asi kricim.Ale jinak jsem dobrak od kosti
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313 Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by OneHeart » 01:40 17. Jan 2008
"To je vóón!"
Vaillardo Vran:
Sorrow
Mistr
Posts: 986 Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell
Post
by Sorrow » 01:45 17. Jan 2008
OneHeart wrote: "To je vóón!"
Nooo, skoro to i tak vypada
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Krata
Bůh
Posts: 2864 Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn
Post
by Krata » 07:12 17. Jan 2008
Foto č. 1 je jasnej favorit, doufám že po tom co sem daroval hlas dostanu podíl z výhry
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Theogil I
Urozený
Posts: 1721 Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno
Post
by Theogil I » 09:02 17. Jan 2008
Mezi tou bandou nemytých hlav je andělská tvář na obraze č.6 pastvou pro oči ... můj hlas.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
maku
DM Thalie
Posts: 807 Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by maku » 09:13 17. Jan 2008
Číslo 1. nemá chybu. Velice povedená fotečka
Btw napadlo někoho použít ty fotky a udělat z nich něco jako logo Thalie?
wekslo
Poutník
Posts: 83 Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona
Post
by wekslo » 09:17 17. Jan 2008
Ja hlasuju pro herce z reklamy na bile zuby z fotky c.1 ;] *zatvari se zavistive*
At si ty zuby zkazi cokoladou!! pff...
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Theo
Měšťan
Posts: 227 Joined: 01:49 28. Apr 2007
Post
by Theo » 10:11 17. Jan 2008
Sorrow wrote: OneHeart wrote: já hlasuji pro fotku číslo 3., Sorrow na ní vypadá, jako by na ulici potkal Thea
A jeste si tak zkus tipnout co asi kricim.Ale jinak jsem dobrak od kosti
Keby ze sa stretneme, skoncime u piva. I kdyz tomu Sorrow neveri
Uz som chcel mu dat hlas ... ale pak ten hlas
nymfy ma uplne omotal
A ruka zvolila
c. 6!
Ora et Labora
Sorrow
Mistr
Posts: 986 Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell
Post
by Sorrow » 11:27 17. Jan 2008
Foto c. 1 : uplnej Fred Flinstone
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047 Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by igor » 11:36 17. Jan 2008
No foto č.1 je takový lákadlo na powipovej sraz
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.